• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    na galaxy s3 mi prestala fungovat clipboard, nevite co s tim, co nebude nejaky radikalni reseni jako reset?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    KORKMAZ: tak vstoupit 3x do stejný řeky... radši to nebudu komentovat
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Do psího zadku, já už se na to vážně vykašlu. Voni snad ty telefony dělaj z rejže nebo co. Už třetí samsung galaxy co jsme si koupil novej (dostal skoro zadáčo od operátora) a furt se to samo vypíná. Kdyby nebyl můj soused debil a nedělal ráno bordel, tak zaspim do práce(kvůli budíku)...o přenosnejch hdd o týdle rejže ani nemluvim...dizajn fakt pěknej ale funkčnost nulová.
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    To jsem nasel a udelal a nic.. Tak sem dal reset tel a nic.. A dnes rano to jde, no .. Divny
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    hele mam pujceno od kamose ... udelal sem si ucet na ten store... free mi dou stahnou aplikace a kdyz dam placenou tak mi to hodi u downloadu nakej error 941 nebo neco a ze nemuze stahnout... to je co ? dix
    E42
    E42 --- ---
    MUSTAFA: To je v pořádku.
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    jinak teda nevim, jak to je u jiných androidů s menší ramkou, ale když nemám na pozadí nic spuštěnýho, tak mam zabráno 730MB z 1,75GB :D
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    XLEEF: s timhle hw se to fakt nezasekává :) jj nosím to v kapse.. zkoušel jsem si to předem v práci s kalkulačkou, než jsem ho koupil :)
    ps. já stejně kupuju telefony na 1 rok, pak budu brát zpátky iphone..
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    MUSTAFA: nj, trosku se toho bojim :) nezasekava se to ?... a nosis to v kapse ?
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    XLEEF: android ee, ale ta VELIKOST !! :D Už nechci mrňavej telefon a když mam něčí iphone v ruce, tak se směju :D
    MICKK
    MICKK --- ---
    MUSTAFA: aplikace se dají po naisntalování na kartu přesunout, ne všechny, je to ve správě aplikací v nastavení
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    MUSTAFA: aha :( ... atak aspon hudba a filmy no, a jak se cejtis po prechodu ?
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    XLEEF: jsem z iOS na Androidu krátce, ale na Note 2 jsem nikde možnost instalovat aplikace na SD kartu nenašel.
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    NAVARA: Jo diky za odpoved... Neptal jsme se kolik toho instalujes, ale jestli to jde. Btw. Na iphonu mam nekolik her co maj kolem 2gb.. Tak me to zajima...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    instaluju si na sgs3 navigace, hry co maji 800MB,... ale zeby mi jeste nekdy dosla a musel jsem instalovat na SD...
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    Zdravim,
    premyslim ze bych na chvilku vymenil iphone 5 za samsung... koukam po G3 nebo note 2 ...kde v Praze nejlepe vyzkouset ? A jeste u toho note 2 ... ma interni pamet 16GB a pak teda asi karty, ale daji se instalovat applikace na kartu ? nebo to jde jen na tu interni ?

    diky
    XLOBOX
    XLOBOX --- ---
    nevíte, jestli po připojení tohohle na galaxy tab 2 (7.0) http://dx.com/p/micro-sd-m2-sd-sdhc-ms-ms-pro-card-reader-hub-for-samsung-p7500-p3100-p7510-black-147368
    můžu k těm 8gb základním +32gb kartě(podporovaných max.32gb) v těle používat další 16gb kartu v tomhle hubu? btw to usb asi nemůžu využít na flashku ale jenom nabíjení. nebo se pletu? máte někdo s něčim podobnym zkušenost?

    E42: ok dík za tip, vyzkousim to
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    BUCKOWSKI:
    diky za tip na typ :)
    MICKK
    MICKK --- ---
    LOBIN: kdyby ten defaultní mail klient nepřestával v různejch verzích firmwaru náhodně fungovat a v dalších zase nezačínal
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam