• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    XLEEF: s timhle hw se to fakt nezasekává :) jj nosím to v kapse.. zkoušel jsem si to předem v práci s kalkulačkou, než jsem ho koupil :)
    ps. já stejně kupuju telefony na 1 rok, pak budu brát zpátky iphone..
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    MUSTAFA: nj, trosku se toho bojim :) nezasekava se to ?... a nosis to v kapse ?
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    XLEEF: android ee, ale ta VELIKOST !! :D Už nechci mrňavej telefon a když mam něčí iphone v ruce, tak se směju :D
    MICKK
    MICKK --- ---
    MUSTAFA: aplikace se dají po naisntalování na kartu přesunout, ne všechny, je to ve správě aplikací v nastavení
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    MUSTAFA: aha :( ... atak aspon hudba a filmy no, a jak se cejtis po prechodu ?
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    XLEEF: jsem z iOS na Androidu krátce, ale na Note 2 jsem nikde možnost instalovat aplikace na SD kartu nenašel.
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    NAVARA: Jo diky za odpoved... Neptal jsme se kolik toho instalujes, ale jestli to jde. Btw. Na iphonu mam nekolik her co maj kolem 2gb.. Tak me to zajima...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    instaluju si na sgs3 navigace, hry co maji 800MB,... ale zeby mi jeste nekdy dosla a musel jsem instalovat na SD...
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    Zdravim,
    premyslim ze bych na chvilku vymenil iphone 5 za samsung... koukam po G3 nebo note 2 ...kde v Praze nejlepe vyzkouset ? A jeste u toho note 2 ... ma interni pamet 16GB a pak teda asi karty, ale daji se instalovat applikace na kartu ? nebo to jde jen na tu interni ?

    diky
    XLOBOX
    XLOBOX --- ---
    nevíte, jestli po připojení tohohle na galaxy tab 2 (7.0) http://dx.com/p/micro-sd-m2-sd-sdhc-ms-ms-pro-card-reader-hub-for-samsung-p7500-p3100-p7510-black-147368
    můžu k těm 8gb základním +32gb kartě(podporovaných max.32gb) v těle používat další 16gb kartu v tomhle hubu? btw to usb asi nemůžu využít na flashku ale jenom nabíjení. nebo se pletu? máte někdo s něčim podobnym zkušenost?

    E42: ok dík za tip, vyzkousim to
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    BUCKOWSKI:
    diky za tip na typ :)
    MICKK
    MICKK --- ---
    LOBIN: kdyby ten defaultní mail klient nepřestával v různejch verzích firmwaru náhodně fungovat a v dalších zase nezačínal
    LOBIN
    LOBIN --- ---
    BIHARYS: doporucuju, pouzival jsem vsechno mozne od k9 mailu, pres moxier mail a nakonec se vratil k defaultu
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    LOBIN: tak nakonec jsem si zprovoznil mail pomocí interního e-mailového klienta a ten už kontakty synchronizoval. Díky
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HAWKS: osobně bych jednoznačně preferoval Galaxy Nexus, pokud bys potřeboval slot na SD kartu, tak bych radší šel do SIII mini než do SII http://mobilni-telefony.heureka.cz/samsung-i8190-galaxy-s-iii-mini/

    cenová relace je podobná
    E42
    E42 --- ---
    XLOBOX: To se spíš mohly poškodit nějaký data. Zkusil bych nejdřív full flash přes Odin.
    XLOBOX
    XLOBOX --- ---
    Nemáte někdo náhodou tip, kde by se dala sehnat nová (resp. funkční) základní deska na s5570 (galaxy mini)? Trochu jsem ho před delší dobouvykoupal, ale všechno funguje, jenom nenaběhne dál než na nápis "Samsung" takže bych řekl že se spálil nějakej čip.. Nějak na to nespěcham, ale kdybyste někdo na něco náhodou narazil, budu moc rád za tip ;) dík
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    vypada to dobre, hlavne ten displej, ted rozmyslet tu SD kartu
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    SMOKY:
    blbnu :) jsem si to spletl s jinym modelem
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    HAWKS: Mi prijde teda cenove skoro stejny
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    SMOKY:
    uz docela dost penez
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam