• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    MANXX: zkus jiny browser
    MANXX
    MANXX --- ---
    Prosím vás, je tu někdo, kdo má Smasung galaxy mini a jdou mu na něm otevřít maily na Seznamu? Do té schránky se normálně dostanu, ale e-maily nejdou rozkliknout.
    Stejně tak se nedostanu na Nyx - úvodní stránka se otevře, ale nejde zadat jméno a heslo, okýnka se po zadání vždy vyprázdní. Neporadil by mi někdo? Díky moc.
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    BUCKOWSKI: no trochu jsem predbehl... myslel jsem ze ho ma o2 kdyz ho ma na eshopu, ale nemaj ho nikde skladem, ani na prodejnach ani na eshopu (kterej ti to oznami az pri potvrzeni obednavky)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    DANCHEZ: ale proč ne, ale teď by měla vyjít i nějaká vylepšena verze S II
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    DANCHEZ: a oproti nexusu muzu vymenit baterii za vetsi a sd karty jou pro me taky dulezite

    btw tohle nekdo nezkousel?
    How to connect a USB accessory to an Android smartphone or tablet
    http://www.phonearena.com/news/How-to-connect-a-USB-accessory-to-an-Android-smartphone-or-tablet_id32477
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    BUCKOWSKI: ja po dukladnem porovnani jdu do S2, bude brzo update na 4.1.2, ve vsech parametrech je lepsi nez 3mini a ma i lepsi design
    COGNIZE_COKE
    COGNIZE_COKE --- ---
    E42: Nemusis svuj ruzek vystrkovat tolik. Jsem tu abych se dozvedel...

    V kompu me to netrapi... No Script a Google je najednou zase search engine ;)

    MEDWYN: Do mobilu by se to hodilo... Thx
    E42
    E42 --- ---
    COGNIZE_COKE: Jinak samozřejmě to nejjednodušší, co jsi ve své svaté válce proti Satanášovi Google mohl udělat, bylo použít... wait for it... Google:
    Permissions - Opera Mobile for Android - Opera Community
    http://my.opera.com/community/forums/topic.dml?id=972232
    E42
    E42 --- ---
    COGNIZE_COKE: Ne že bych snad kromě Angry Birds na Androidu o nějaké reklamě věděl (a to nepoužívám žádný filtr), ale o co je cílená reklama horší než ta necílená?
    Paranoid much?
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    COGNIZE_COKE: Adblock, LBE Privacy
    COGNIZE_COKE
    COGNIZE_COKE --- ---
    MEDWYN: Uplny THX 1138 :)
    Ne jenom mam spatny zkusenosti z reklamnim obtezovanim od doby prvniho Symbian telefonu a ten Android vypada jako ultranazi v cilene reklame. A vzhledem k tomu, ze tech konicku mam nemnoho, tak hledam radsi sam...
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    COGNIZE_COKE: Ne, kazda opravdu ne. Ale nektere ano. Idealne treba demoverze nejakych her za dvacku, ty chteji casto i tvou lokalitu, aby ti mohly nabizet tailored reklamy.


    COGNIZE_COKE: Krej se! Velkej bratr jde po tobe

    :-))))))))))))))))
    COGNIZE_COKE
    COGNIZE_COKE --- ---
    MICKK: Tak v poho, uz jsem to nasel. Opera pouziva "Google analytics" pro svou aplikaci v prostredi Android. Pristup do soukromych dat a jejich analyzu ma tudiz na svedomi Google, coz je pro me ta nejhorsi varianta. Android musi z domu. Jesteze existuji mobily s Linuxem :)
    MICKK
    MICKK --- ---
    COGNIZE_COKE: u iOS to za tebe odkliká apple, když tu aplikaci schválí do obchodu, to samý blackberry a windows phone to má taky hodně omezené. takže android to nechává na tobě co si nainstaluješ, byl jsi upozorněný při instalaci.
    COGNIZE_COKE
    COGNIZE_COKE --- ---
    MICKK: Ano tam jsem uz byl a Opera byla jen priklad. Proto jsem se ptal, proc u Androidu chce NAVIC! KAZDA aplikace jeste pristup do mych telefonatu, zprav a veskerych dat na SD karte, kdyz TOTO u jinych OS nevyzaduje?
    MICKK
    MICKK --- ---
    COGNIZE_COKE: když se podíváš sem do záložky oprávnění
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.mini.android&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5vcGVyYS5taW5pLmFuZHJvaWQiXQ..

    tak vidíš co opera mini požaduje, všechno je to nutný pro chod samotný aplikace
    COGNIZE_COKE
    COGNIZE_COKE --- ---
    MICKK: No to, ze Android ukaze licencni podminky me neudivuje. To co me udivuje je, ze napriklad "Opera mini" se ke me chce na Androidu chovat jako "Big brother" zatimco na jinych OS toto vubec nevyzaduje... (To s tim rozlisenim sem vubec nepobral.)
    NAVARA: Diky
    MICKK
    MICKK --- ---
    NAVARA: imho se dá používání datový sítě vypnout v mobilu, nejhůř tím že smažeš profil pro apn internet
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    COGNIZE_COKE: Vodafone? To je tarif, ktery mas automaticky pokud nemas nektery pausalni - a aktivuje se tim, ze se telefon pokusi pouzit internet. Muzes zkusit vypnout mobilni data, ale imo jediny realny reseni bude vypnout internet jako takovy u operatora.
    MICKK
    MICKK --- ---
    COGNIZE_COKE: to je vlastnost androidu, každá aplikace musí žádat oprávnění pro to co chce dělat a při instalaci ti to napsat. Problém je že je to rozlišení dost hrubý a tak to působí divně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam