• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    MICKK
    MICKK --- ---
    NETWORK: mám taky sgs1 dva a půl roku a tohle je vidět jen když dám bílé pozadí a koukám na to z 10cm
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    E42: diky za info - takze i kdyz je to vysvicene dost - pri beznem pouzivani to nijak neomezuje? taky si pro nej jdu (tady v ostrave to plati od 24.) - zatim spokojeny?
    E42
    E42 --- ---
    NETWORK: Po dvou a půl letech mám na SGS1 status bar vysvícený mohutně, ale přesto to není důvod proti AMOLEDu. Při používání to nevadí a ta černá za to stojí.
    Note II jsem zrovna koupil (v akci MC/COMFOR za devítku).
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    Uvazuji o koupi SG NoteII. Posledni co me odrazuje je AMOLED display - rozhodne ne kvuli kvalite obrazu, ale docela me desi predstava ze musim resit to, aby se mi po case nevysvitily jednotlive subpixely diky statickemu obrazu, atp. Procet jsem hodne diskuzi i clanku a nekdo pise ze ma amoled display rok a nic (resp. zadne vypalene mista) na displayi nevidi a nekdo pise ze ma telefon 2 mesice a ze mu jiz treba na sede obrazovce jde videt status bar, viz http://vogo.unas.cz/pic/DSCN3974.JPG
    Mam se toho obavat? Jde to resit reklamaci po treba 1 roce pouzivani?

    Diky za info!
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    PANORAMIX: Nezkoušela, není kam to je stará příšernost s označením Samsung GT-E1080W. Právě proto vybírám nový mobil cca do 2000, který by mohl používat.
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    ROBIN_SNNS: Zkoušela si stáhnout nějaký aplikace do klasickýho Androidu?
    Launcher pro seniory a špatně vidící lidi | Svět Androida
    http://www.svetandroida.cz/launcher-pro-seniory-a-spatne-vidici-lidi-201110
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Může mi prosím někdo doporučit nějaký levný dotykový telefon s možností zvětšení písma? Táta (důchodce) pořád nadává že na mobilu za 1,- nemůže nic přečíst... A po pracovní zkušenosti v elektru, kde mi každé 2-3 dny přinesli aligátora na reklamaci, bych se téhle značce ráda vyhnula.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    OTAVA: google search nebo vyhledávání google
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    HAWKS:
    uz asi vim, v telefonu je vicero kalendaru a nebyl nastaveny ten na google mail
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    Dokazete mi nekdo poradit, v cem je problem
    pouzivam na galaxy s2 googli kalendar a mam tam nastavene synchro s gmail uctem.
    Kdyz vytvorim udalost v kalendari na pocitaci pres gmail, tak se mi obratem objevi v telefonu, ale kdyz udelam udalost v telefonu, tak se mi v gmail neobjevi.
    Tusite nekdo, kde muze byt zrada?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Haleluja, prave mi prisla aktualizace na Android 4.1.2 na Galaxy S2 - ale nejak tam nevidim Google now. Nevite jestlis e skryva pod neajkou jinou ceskou zkratkou ?
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    S MasterCard Mobile získáte NFC smartphone Samsung GALAXY Note II s velkou slevou | nfctech.cz
    http://www.nfctech.cz/s-mastercard-mobile-ziskate-nfc-smartphone-samsung-galaxy-note-ii-s-velkou-slevou/
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    to dost zalezi, jak se celnik vyspi..prisel mi vetsi balik LED zarovek dohromady asi za 20 dolaru a vymerili mi DPH, v dalsim baliku mi prisla veknovni IP kamera za 100 dolaru, ale protoze byla mala krabicka, tak to proslo rovnou
    MICKK
    MICKK --- ---
    CHILDINTIME: do 22 eur je bez DPH, do 150 bez cla. ze zemí mimo EU
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: nevim kolik je ted to bez celni/danovy minimum, ale i objemejsi veci okolo 100usd mi chodi primo.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    PISTA1: asi je to o stesti, ja kupoval predni sklo+displej na s2 na ebay, cena nizka (do 100usd, uz nevim presne) a kvalita k neroznani od originalu.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    OTAVA: Dokedy čekat na nexus 5? Včera jsem měl v ruce note2 a líbilo se mi moc!
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    PISTA1:
    aha, tomu bych docela veril
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    HAWKS: De vo to aby na tom levným displeji bylo něco vidět. Přines mě kámoš na výměnu HTC s nejlevnějším displejem co našel na ebay, že si na to sám netroufá. A byla to katastrofa. V šeru to docela šlo i když barvy byli úplně jiný než u originálu. Na sluníčku nepužitelný, nepoznal si jestli je display zaplej nebo vyplej. Vidět nebylo vůbec nic :)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    PISTA1:
    herdek,poslal jsem spatny odkaz, vcera jsem nasel i za 70 usd
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam