• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    MICKK
    MICKK --- ---
    CHILDINTIME: do 22 eur je bez DPH, do 150 bez cla. ze zemí mimo EU
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: nevim kolik je ted to bez celni/danovy minimum, ale i objemejsi veci okolo 100usd mi chodi primo.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    PISTA1: asi je to o stesti, ja kupoval predni sklo+displej na s2 na ebay, cena nizka (do 100usd, uz nevim presne) a kvalita k neroznani od originalu.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    OTAVA: Dokedy čekat na nexus 5? Včera jsem měl v ruce note2 a líbilo se mi moc!
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    PISTA1:
    aha, tomu bych docela veril
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    HAWKS: De vo to aby na tom levným displeji bylo něco vidět. Přines mě kámoš na výměnu HTC s nejlevnějším displejem co našel na ebay, že si na to sám netroufá. A byla to katastrofa. V šeru to docela šlo i když barvy byli úplně jiný než u originálu. Na sluníčku nepužitelný, nepoznal si jestli je display zaplej nebo vyplej. Vidět nebylo vůbec nic :)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    PISTA1:
    herdek,poslal jsem spatny odkaz, vcera jsem nasel i za 70 usd
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    HAWKS: no a + 21% dph a 3 kilča někomu kdo to vymění a seš zas na těch 4,5k ;)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    a tady je i navod jak na to
    Samsung Galaxy S3 Disassembly & Assembly - Drop Test Repair - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=eo93EF7rVIw
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    WERUMI:
    toto by nepomohlo ?
    White LCD Touch Digitizer Screen Display for Samsung Galaxy s 3 i9300 I747 T999 | eBay
    http://www.ebay.com/itm/White-LCD-Touch-Digitizer-Screen-Display-Samsung-Galaxy-S-3-i9300-i747-T999-/251251977911?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3a7fc8eeb7
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    Kolegyni se podařilo na S Galaxy III rozflákat displej. Má ho chuděra asi dva měsíce. Jelikož oprava, a to i přes známého vychází na 4500, dotaz zní, jestli někdo neví ještě o levnějším řešení. Zkusit třeba nějakej bazoš, zda tam nebudou mít onen displej nebo nemá tady někdo podobně zrušenej mob. ovšem s nedotčeným displejem? :)
    MICKK
    MICKK --- ---
    OTAVA: aby sis pro něj nemusel jet do německa
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    nwbo pockat na nexus 5 ? :-)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DUCATIMONSTER: Jestli je pro tebe dealbreaker nevymenitelna baterka a nemoznost rozsireni pameti pomoci micro SD, tak je jasna volba S4.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ahoj, koupit S4 nebo to HTC One? Klady zápory, rady? Dík
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    TADEK: pokud jde telefon nastartovat alespon do recovery mohlo by to jít vytáhnout.

    Jinak tady platí kasická rada: zálohovat, zálohovat, zálohovat :)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    TADEK:
    dle stupne zoxidace by teoreticky melo byt mozne ji spustit..
    TADEK
    TADEK --- ---
    cau,

    nejak se mi podarilo zoxidovat s2ku (= trosku polejt vodou). v servisu mi rekli, ze je mozny to opravit ale ze je to na vymenu cely zakladovy desky cca za 6000. jde o to, ze jsem v interni pameti mel ulozeny dulezity rozhovory co jsem delal do diplomky, ktery jsem nemel nikde zazalohovany samozrejme. pry ty data neumi zachranit, z toho dostat. neresili jste to nekdo nekdy? nejde o penize, zaplatim za to cokoliv... pokud to nejak technicky jde. nevite? diky...
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    a tak jsem se stal novopecenym majitelem S2 :)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    GREGI:
    taky jsem si rikal, proc ho zrusili, takova sikovna vec
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam