• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATT: jak jestli pojedou takhle z kraju smerem ke stredu tak to si jeste chvili pockam :D
    MATT
    MATT --- ---
    MATHES: china a portugalsko uz je ma venku.. http://www.sammobile.com/firmwares/
    MATHES
    MATHES --- ---
    BUCKOWSKI: myslel jsem jelly bean samozrejme :) na ukrajine to ma bejt 22. kvetna, ale nedari se mi zjistit, jestli je nejaky datum i pro CR
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MATHES: s tím už bych moc nepočítal - leda custom ROM
    MATHES
    MATHES --- ---
    Nevite nahodou nekdo, kdy konecne vyda Samsung ICS pro Ace 2?
    MATT
    MATT --- ---
    nevite da se u nas poridit Samsung i927?
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    Neznáte někdo náhradu za tento soft: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.avery.lockscreenagenda&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hdmVyeS5sb2Nrc2NyZWVuYWdlbmRhIl0. ? Na ICS a výše není podporován a bohužel se mi nepodařilo nic obdobného najít (agenda na lockscreen obrazovce).
    Díky
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    MARECEK: Pokud je tam verze kernelu pro tvoji rom tak ano.
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    E42: no stejne... ;) ja uz mam nejak zazity ze mam vsechno rootly a hodne veci mi to usnadnuje...
    co ten postup co jsem poslal? je to pouzitelny?
    E42
    E42 --- ---
    MARECEK: Na data aplikací by měl stačit Carbon, nepotřebuješ pak ani root.
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    FLLIP: ja potrbuju vycucnout data aplikaci atd... nandroid pres cwm chci jako fallback.
    tak ze na cwm a root treba http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1877270 ?
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    MARECEK: v tom případě asi klasika přes ODIN flash CWM s rootem. Ale myslím si že jakmile si uděláš zálohu toho bordelu cotam teď máš a na čistou ROM to znova naleješ budeš opět na tom kde jsi teď.
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    FLLIP: no to bych to stejne nejdriv chtel rootnout abych moh aspon titanium backupem udelat nejakou pouzitelnou zalohu nebo pres cwm udelat backup abych to tam kdyz tak nalil zpatky
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    MARECEK: Zkus udělat nejdřív Wipe, občas to chce a po updatu zvlášť...
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    Po upgradu s2 na JB se manzelcin telefon zacal chovat fakt uplne na prd...
    Muzete mi poradit aktualne funkcni zpusob pro ofiko JB SGS2 jak to rootnout a dostat tam custom recovery abych tam moh flashnout nejakou jinou neofiko romku?
    dik
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    DUCATIMONSTER: Mám od nich pár věcí a doporučuju je i známejm, z asi 20 kousků o kterejch vím od nich. Byl problém z jedním HTC a jedním tabletem, reklamace bez problému, poslaný přímo jim, mobil přišel opravenej do 14dnů, tablet poslali obratem novej.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Poslední otázka, máte někdo jakoukoliv spatnou zkušenost s firmou sunnysoft? Přemýšlím zda vzít s4 od nich (zdarma tivizen) nebo raději alza.Diky
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    FLLIP: Ahoj, jakou jsi měl zkušenost s reklamací? Me nedávno vrátili po více než roce a půl plnou částku za HTC sensation xe úplně bez řečí, ale taky mám nechuť vzít jejich produkt... Takže stále nevím jestli one nebo s4 na note 2 už ta akce tuším v Praze neplatí.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    E42: Pro ten Note2 jsem měl nutkání jít taky, ale po ojebu v ofiko Samsung servisu nemám chut nějakou dobu jejich produkty kupovat.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    NETWORK: fakt mě dost vytočili, sem si ten telefon kupoval záměrně z ofiko distrubuce za 13k kč, místo tehdejších 10k kč za šedivku, jenom proto abych neměl problém s přídadnou reklamací... Každopádně problém vyřešil iPhone5 kde vím, že mi u reklamce vyjdou vstříc vždycky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam