• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    E42
    E42 --- ---
    APPU: V Androidu obecně se všechny takovýhle věci dělaj přes share menu. (Menu button - share.)
    APPU
    APPU --- ---
    ahoj mám dotaz ohledně samsung galaxy s III mini
    Dá se nějak jednoduše odeslat kontakt někomu dalšímu ?
    JACKER
    JACKER --- ---
    E42: No dobře, asi je potřeba jít s pravdou ven. Doporučuji aplikaci, kterou jsem vydal, tak kdo chcete vyzkoušejte ji!
    E42
    E42 --- ---
    JACKER: Fakt je takovej problém místo zavádějícího "doporučuji" napsat "vydal jsem tuhle aplikaci, zkuste ji"? Tohle je trapný, trapný, trapný.
    JACKER
    JACKER --- ---
    Ahoj, doporučuji tuhle aplikaci:

    https://play.google.com/...ps/details?id=com.jakubflaska.novinkyrss&referrer=utm_source%3Dnyxsamsung

    Lze číst novinky z iDNES, ČT24, iHNed, Aktuálně a dalších.
    E42
    E42 --- ---
    IVUSHA: Kdyby to bylo tak jednoduchý, nemuselo by tam to heslo bejt. Čili bez ztráty dat to asi nedáš, budeš muset použít jiný zbraně.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    IVUSHA: jestli jsi žena, tak na co potřebuješ násílí?
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    AXTHEB: nějaká rada technického rázu by nebyla?Násilí jsem zkoušela
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    IVUSHA: Vem do ruky klacek?
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    kolega mi zahesloval galaxy a vydírá mě,nevíte jak to odheslovat?:-)
    TADEK
    TADEK --- ---
    kdyby nekdo z prahy mel zajem o toto (http://www.czc.cz/samsung-powerpack-eb-k1a2e-galaxy-s-ii-i9100-bila/100256/produkt) a prip. jeste baterii, ktera jde defaultne s S2kou tak posta.

    dekuji
    E42
    E42 --- ---
    TRUST_NO1: A pomohlo to?
    TRUST_NO1
    TRUST_NO1 --- ---
    E42: díky!!
    E42
    E42 --- ---
    TRUST_NO1: Settings - Storage - Format SD Card. Hlavně si dej bacha, ať nezformátuješ něco jinýho.
    TRUST_NO1
    TRUST_NO1 --- ---
    E42: aha, to se dělá jak?:) jsem začátečník:))
    E42
    E42 --- ---
    TRUST_NO1: Jít by to mělo. Zkus tu kartu nejdřív zformátovat přímo telefonem.
    TRUST_NO1
    TRUST_NO1 --- ---
    Mam dotaz: je možný do Samsung Galaxy S III mini dát paměťovou kartu o kapacitě 32gb? Mam jí tam, dala jsem si na ní přes ten tlf muziku a nějak to nemaká:/, resp. se mi přehraje jen prvních 5 sekund skladby..
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    GREGI: taky to stoji jako notebook s takovym rozlisenim.. a v kapse z toho mam podobny pocit jako bych mel v kapse notebook
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    TADEK: právě jsi objevil mezeru na trhu :)
    TADEK
    TADEK --- ---
    cus,

    nevite zda se delaji obaly na samsung s4ku pro levaky tzn aby to bylo naopak nez treba tady (http://www.alza.cz/samsung-galaxy-s4-i9505-ef-fi950bb-cerne-d412688.htm). diky moc :)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    HAWKS:
    odpovim si sam.. k prevodniku musi byt pripojena nabijecka, pak to jede :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam