• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: sorry zpletl jsem si model :-) .... ted jsem ale nasel sg note 2 s dual sim pres levnysmartphony.cz ... preprodej s lokalizaci, cena 18k :-D tak nevim nevim ale tohle zni lakave...
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MARTIK: ja cetl ze to v evrope nebudu a nevim jak to je s hardwarwm kdyz bych ho vzal od ťongů... ale taky mne to hooooodne laka ...
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    MARTIK: právě jsem si ho v Alze hodil do košíku (po vygooglení slevy a kuponu je za 5981 Kč)... mam teď Galaxy S Duos, ale chci si koupit AR.Drone 2.0, protože větší výkon pro přenos 720p videa a ovládání kvadrikoptéry se bude určitě hodit ;-)
    E42
    E42 --- ---
    MARTIK: Nebál bych se toho. 1,2GHz dual core musí Androidu stačit naprosto bohatě. Tu Xperii brzdí 512 MB RAM, tam by měl být poznat rozdíl. 1 GB RAM by měl ještě nějakou dobu v pohodě stačit.
    Ale samozřejmě jsem velmi rád, že mám v Note II 2 GB. A Samsung už mchm ohlásil výrobu 3 GB chipů.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    máte už někdo Galaxy Core Duos?
    láká mně dual sim funkcionalita, ale trochu se děsím toho procesoru 1200MHz, dvoujádrový, 1GB RAM..
    Mám teď Xperii: 1000MHz, jedno jádro a 512MB RAM a ta je pomalá jak smrt. Bude to rozdíl?
    Nezajímaj mně náročné hry, jen chci, aby ten telefon prostě reagoval.
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    Prosim vas kde v praze nejlevnejc opravit rozmlacenej display u S2?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    E42: hele, nejsem blbej, to mi vysvetlovat nemusis, ja proste radsi uverim jednomu cloveku (viz ta tvoje osobni zkusenost) tady nez dvaceti recenzim na cinskym webu, kde to falsovali, to je cely, dik
    E42
    E42 --- ---
    DRAGON: Nj, ale tady těch zkušeností nasbíráš minimum, resp. je to velká náhoda, když se trefíš do zboží, se kterým má někdo zkušenost. A s výstupní kontrolou ti Nyx nepomůže o nic víc než recenze na DX.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    E42: jj, to vsechno delam :) ale tak nejak vic budu verit lidem v tomhle klubu nez recenzim na DX, pac si pamatuju, ze si je zezacatku psali sami (strojovej kod). Ono je taky na dx problem ten, ze to ze to nekomu jede dobre nic neznamena, pac proste nedelaj kontrolu vystupni kvality :D
    E42
    E42 --- ---
    DRAGON: Ten konkrétní Pisen je fajn, vydrží subjektivně dýl než originální (ovšem dva roky používaná) baterie. Mám ale zase pro stejnej telefon jinou náhradní, která od začátku vydržela podstatně míň. Jak říkám, ze všeho nejvíc se orientuj podle uživatelských recenzí na DX a hledej spíš mezi dražšíma.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    E42: jo, tahle vypada super, diky, tak ja to zkusim :)
    jak ti vydrzi ta noname baterka? je to aspon trochu podobny?
    E42
    E42 --- ---
    DRAGON: Vždyť taky píšu, ať koukáš po dražších. Externí nabíječka na samotné baterie je něco jiného než powerbanka, mluvím o tomhle: http://dx.com/...kup-battery-us-plug-wall-charger-eu-plug-adapter-for-samsung-galaxy-s4-i9500-204671 Hlavní výhoda je, že to můžeš nechat kdekoli v zásuvce a odejít beze strachu, že ti někdo ukradne telefon, a zároveň můžeš během nabíjení baterie telefon normálně používat s druhou baterií.
    HW problém žádného druhu jsem zatím neměl s žádnou z těch cca 5 baterií.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    E42: mne nejde vubec o cenu, jde mi o to, aby to bylo aspon trochu kvalitni a 1) to melo aspon pulku kapacity co deklarujou a aby mi to neodpalilo telefon hned jak to tam vrazim.
    Externi nabijecku uz hledam, skoda ze na amazonu nemaj s EU koncovkou, pac anker je trochu jinde v kvalite nez veci z DX.com
    Amazon.com: Anker 5200mAh Extended Battery for Samsung Galaxy S4, SGH-M919(T-Mobile), SCH-I545(Verizon), SGH-I337(AT&T), SPH-L720(Sprint), with S Beam + Black Cover [18-Month Warranty]: Cell Phones & Accessories
    http://www.amazon.com/...45/dp/B00CPLMG86/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1374052685&sr=8-7&keywords=anker+S4
    E42
    E42 --- ---
    DRAGON: Konkrétně tuhle neznám, ale s náhradními bateriemi z DX mám zkušenosti s SGS1 a SGN2, dohromady jsem jich kupoval asi pět. "Golden" baterie jsou podle mě jen gimmick. Orientuj se hlavně podle komentářů kupujících a hledej spíš mezi těmi dražšími. Žádnou záruku kvality asi nikdy nedostaneš, ale jsou tak laciný. že je zbytečný lámat si tím hlavu. Za sebe můžu říct, že vysloveně pozitivní zkušenost mám se značkou Pisen, konkrétně s touhle baterií pro SGS1: http://dx.com/...ement-3-7v-1700mah-battery-pack-for-samsung-i897-i9000-i9003-i9010-i9088-more-93330 Celkově je to ale loterie.
    A určitě doporučuju koupit si k tomu na DX externí nabíječku na samotné baterie, na cesty je to skvělá věc.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    SMOKY: ajj fok tzn. Reset na tovarni nastave a uvidime :-(
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    DARKJESUS: díky
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    LACHAUER: Dropbox bez sance, pres bluetooth to tusim jde, ale podle me musis po jednom souboru. Nejjednodussi a nejrychlejsi cesta je pres pripojeni k PC.
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Smí se tady ptát i na "hloupé" telefony? Pokud ano, poraďte prosím: uvažuju o koupi S5610, ale zajímalo by mě, jestli je nějaká jednoduchá cesta, jak z tohoto přístroje dostávat nafocené fotografie, aniž by ho člověk musel připojovat k PC apod. Dá se rovnou někam uploadovat? Odesílat přes bluetooth? (U androida mám nastavený auto upload na dropbox. Nedělám si samozřejmě naděje, že tady to půjde stejně jednoduše.) Díky.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    MUTOID: Rek bych, ze spis nikdo nema vubec poneti, kdyz to nevi ani google.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: dik za reakce :-) .... tjt tak obecna nebo omylana vec, ze na ni neni zapotrebi odpovidat, nebobsi tu jen proste jedete svoje?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam