• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    sakra první věc, co mně sere na samsung galaxy core duos. Nejde mi nastavit, aby SMS app nepřeváděla dlouhé SMS na MMS. Takže jsem si stáhl nějakou sms app na marketu a hle - nepodporují dualsim. Zpráva se vždy odešle z primární simky a nefunguje na to ani ten výběr simky z roletového menu.
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    MARTIK: aaha, tak v tom pripade netusim co se tim vybira :) co ty sms? jinak tomu menu bud proste quick settings nebo pull down menu, afaik
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    DARKJESUS: datové služby se nastavují v Nastavení / Správce SIM, a nemá to vliv na vybranou simku z tý rolety (btw, jak se tomuhle rychlému nastavení říká? ).
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    MARTIK: neni to vyber simky pro datovy sluzby? nebo primarni simka pro odesilani sms? :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NOP: mne se stalo to, ze po aktualizaci se ji zmenila ikonka na zelenyho droida a diky tomu sem ji nemoch najit na desktopu :)
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    NIGHTHUNTER: pochopil jsi, k čemu je to vybírání sim karet v rolovací nabídce? Lze zvolit první nebo druhou simku, pak je nahoře ve status baru ikona signálu zvolené simky zvýrazněna. Ale na příjmu jsou stále obě a když někomu volám, tak si stejně vybírám, kterou simku použiju.
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    E42: ja taky no :) ale vim, ze jsem predtim mel v appdraweru i aplikaci Navigace zvlast.
    E42
    E42 --- ---
    NOP:
    DARKJESUS: Jo, to se změnilo s novou verzí Map. Vy jste někdo Navigaci používal jako samostatnou aplikaci? Já ji teda vždycky spouštěl jen z Map, takže pro mě je ta změna naprosto logická.
    NOP
    NOP --- ---
    DARKJESUS: No jo, supr, dík.
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    NOP: ja tam samostatnou ikonu navigace nemam, ale aktivuju ji tak, ze vlezu do map, nastavim trasu a kliknu na ikonku navigovat :) mozna nejakej update?
    NOP
    NOP --- ---
    Mám Samsung galaxy S II a zhruba před týdnem mi z aplikací zmizela ikona navigace (klasická od googlu). Teď navigaci nikde nemůžu najít. Nestalo se to někomu, respektive nevíte o tom něco? Mam ofiko romku 4.1.2

    Díky
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    MARTIK: taky jsem spokojenej - nahrál jsem většinu aplikací co používám a taky stále všechno svižné... kontakty a sms jsem si přetáhnul a nemám si na co stěžovat, snad jen výdrž baterky by mohla být lepší (ale je to zatím její druhé vybití, takže se to třeba ještě zlepší)
    ...co se týká tvých kontaktů, asi by bylo nejlepší si udělat pořádek a nemít bordel na SIMce - chtít po telefonu aby ten bordel odfiltroval a nebral v potaz je sice taky možnost, ale evidentně ne tak účinná ;-)
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    NIGHTHUNTER: já jsem zatím nadšen. Zavalil jsem to aplikacemi a widgety, ale odezvy jsou furt super. Pochodil jsem včera s Ingress po městě a opět krásný chod, žádné záseky.. Holt přecházím z hrozné šunky :)
    jediný, co mně štve (ale je to taková blbost) je, že se mi nedaří dobře odfiltrovat kontakty, které nechci vidět. SIMku mám zapranou kontakty, které nepoužívám. Používám pouze google kontakty. V kontaktech lze zapnout filtr, aby se používali jen google kontakty, ale SMSky tohle ignorují. Když mi přijde smska z čísla, které mám jak v google kontaktech tak na SIMce, tak se mi pro jméno příjemce zobrazí název kontaktu ze SIMky a tyhle jména nemám na rozdíl od google kontaktů udržovaný (navíc jsou bez diakritiky a maj omezenou délku).
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    MARTIK: taky jsem si ho odpoledne vyzvednul a stále se s nim hraju... díky za info o té micro-sim... a je to taky mnohem rychlejší než Galaxy S Duos ;-)
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    MARTIK: a jsem spokojen. Výkon oproti mému předchozímu founu je někde jinde, i když to papírově až takový rozdíl není.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    MARTIK: tak jsem ho dneska koupil. Ještě zastřihnout simku (nevěřte specifikaci na mobilmania) a můžu si hrát.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: sorry zpletl jsem si model :-) .... ted jsem ale nasel sg note 2 s dual sim pres levnysmartphony.cz ... preprodej s lokalizaci, cena 18k :-D tak nevim nevim ale tohle zni lakave...
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    NIGHTHUNTER: hmmm jsem pekne zaspal :-) ... jdu mrknout na alzu :-)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MARTIK: ja cetl ze to v evrope nebudu a nevim jak to je s hardwarwm kdyz bych ho vzal od ťongů... ale taky mne to hooooodne laka ...
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    MARTIK: právě jsem si ho v Alze hodil do košíku (po vygooglení slevy a kuponu je za 5981 Kč)... mam teď Galaxy S Duos, ale chci si koupit AR.Drone 2.0, protože větší výkon pro přenos 720p videa a ovládání kvadrikoptéry se bude určitě hodit ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam