• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    Zdravim,
    nevite pls nekdo jestli pro model i8262 Galaxy Core Duos existuje vysokokapacitni baterie (vyssi nez standarnich 1800 mAh) ? Pro jine modely existuji ruzne origo/neorigo baterky s rozsirenym krytem a dvojnasobnou kapacitou oproti standartu, ale pro i8262 se mi to nejak nedari najit. Dik.
    FUMO
    FUMO --- ---
    ahoj, nejakej nápad, proč si NEkoupit Samsung Galaxy S4 mini? Něco na co normální uživatel před koupí nepřijde a přitom by ho to pak sralo? Díky za hinty.
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    E42: nejdriv vyzkousim tohle a az zase zacnu mit choutky po novym telefonu tak tam dam CM10 ;o]
    E42
    E42 --- ---
    KRYSTOFF: Proč jsi tam nedal rovnou 10.1? Šlape dobře, mám ho v šuplíkovým I9000.
    CyanogenMod Downloads
    http://get.cm/?device=galaxysmtd&type=stable
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FARGO: no je to docela slusnej fail, to je pravda :/
    FARGO
    FARGO --- ---
    DRAGON: Holt jina cesta nez stahovat pred def.br. asi nezbyva :(
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    musim se pochlubit: zvladnul jsem to! (a mam ted uplne novy telefon co slape jak hodinky ;o]

    FARGO
    FARGO --- ---
    Tak v def. to jde, parada...jeste jednou dik !!!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FARGO: ted sem to zkousel a bohuzel kdyz to nastavis v default Browser, tak to nastaveni neprepne do ostatnich aplikaci (aspon s Chrome to tak je, porad uklada na interni)
    FARGO
    FARGO --- ---
    FIFO: Jj., jde mi o data z internetu...u Mozzily jsem tohle nastavení nenašel, ale v def. prohlížeči jsem se nekoukal...díky za tip, zkusím
    FIFO
    FIFO --- ---
    DRAGON: tak potom v def. prohlizeci, Nastaveni / Upresnit / Vychozi umisteni.. ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    predpokladam, ze chce zmenit cestu adresare Downloads na externi SD kartu. Mam uplne stejnou chut si ten adresar zmenit a vubec nevim kde to na S4 nastavim (jestli vubec), tak budu jenom rad, kdyz mu nekdo odpovi :)
    FIFO
    FIFO --- ---
    FARGO: stahovana z ceho? z internetu pomoci browseru?
    FARGO
    FARGO --- ---
    Ahoj,nedokazete mi prosim nekdo poradit,jak u SG S4 nastavit,aby se mi stahovana data ukladala na SD kartu. Jsem lama :)...diky moc
    RBIKER
    RBIKER --- ---
    čau, prosím o radu. je v galaxy S2 historie hovorů u jednotlivých čísel, nemůžu to nikde najít...
    díky
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Jakej ochrannej futrál byste mi doporucili na s3 mini? Nejvic se bojim poskrabanyho / kruplyho displeje, nosim v kapse (obcas spolecne s klicema atd..)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: aha dik
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON: 2G/3G bez root nedas
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FIFO: vcera sem sosnul a podival, chybi tam spousta "prepinatek", ktery prave ja shanim :)
    ale jinak je to fajne
    FIFO
    FIFO --- ---
    DRAGON: to se pletes, tady si taky nastavis vsechno stylem ano , ne, nechat default pro wifi, data, ariplane, bluetooth atd.. sosni a podivej se na to
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam