• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    E42: kouknu na to. diky
    E42
    E42 --- ---
    ZABAKA: Zprávy na SD nepřesuneš, stahované souboru možná v nastavení browseru, ale to tě nezachrání. Stáhni si app DiskUsage a podívej se, co ti z tý paměti nejvíc žere a promaž to.
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    zdravim, po dolsi dobe si nevim rady s telefonem tak zkusim jestly mi tady nekdo pomuze. mam galaxy mini a mam plnou externi pamet telefonu a uz mi nejdou prijimat ani zpravy. mam 8G sd kartu ale nemuzu v nastaveni nikde najit zmenu uloziste zprav a stazenejch souboru na kartu. dekuju za kazdy trknuti
    E42
    E42 --- ---
    HLAVNI_KAT: U nás oficiálně prodávaná verze N7100 ne.
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    Hele lidi. Samgung galaxy note 2 chytne LTE nebo ne?
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Tak si tak brouzdam po shopping center v Indii a najednou narazim na GT-I9500 (ano, ta osmijádrová verze), tak jsem si jí musel hned koupit. Dost mě sere default rom, jakou doporučujete? :)
    ARAGONIT
    ARAGONIT --- ---
    FIFO:
    SMS app nevím kde je a co to je, v menu jsem to nenašel.
    SONIC
    SONIC --- ---
    HLAVNI_KAT: urcite bych zacal tovarnim nastavenim popripade prehrat FW a podat report :)
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    Zdravím. Mám takovy problem. Kdyz volam ze sveho Galaxy note 2 sem tam se mi stane ze hovor vypadne ( Nic neslysim ale na druhem konci mne slysi ). Hovor tipnu ale na displeji ho mam furt. Musim zmacknout tlacitko na domu a hovor se mi obevi v horni liste. Tam jej ukoncim a kdyz chci hned volat zpet tak mi to pise ze hovor nemohl byt presmerovan. Puvodne sem myslel ze to bude starou simkou. Tu sem ale vymenil a nic:-( naka rada co by to mohlo bejt?
    MUSHKA
    MUSHKA --- ---
    E42: tohle nesnáším :-)
    E42
    E42 --- ---
    MUSHKA: Použít jinou SMS aplikaci.
    MUSHKA
    MUSHKA --- ---
    a nevite jak se da zmenit pri zapnutem oznameni o doruceni sms, aby to jen bylo v detailech zpravy a ne aby mi chodila notifikace do listy a ja ji musel pokazde mazat?
    FIFO
    FIFO --- ---
    ARAGONIT: pustíš SMS app a tam v nastavení oznámení to není ?
    ARAGONIT
    ARAGONIT --- ---
    Zdravím, mám samsung gt-b5330 a nevím jak zmenit zvuk příchozí sms u androidu 4.1.2?Popisované návody na internetu co jsem zkoušel ne tento android nefungovali.Díky za radu.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    nemůžu si ani změnit vyhledávání podle typu telefonu, prostě wtf.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    používá někdo Samsung apps stránku v Chromu? nějak mi to nefunguje, vyhledávání prostě nic. Ten program Samsung Link je taky nějakej nefunkční.

    Google Play store normálně funguje bez problému.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    tak nakonec SIII Mini a jako jo, slušná kalkulačka...
    TADEK
    TADEK --- ---
    SONIC:
    DARKJESUS: dekuju.
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    TADEK: jeste bych zkusil zazalohovat a dat factory reset, jestli pomuze. jestli ne, tak reklamace.
    SONIC
    SONIC --- ---
    TADEK: voda, konektor, nebo nabíjecí obvod..jestli to mas v zaruce tak nejlepsi je jit reklamovat..
    TADEK
    TADEK --- ---
    mam samsung s4 a furt mi ukazuje, ze se nabiji a presto, ze neni pripojeny k nabijecce. mimo to, ze je to pekne otravny, ze nejde moc zjistit stav nabytosti tak mi prijde, ze to znacne vybiji baterku a celkove me to dost sere. nevite cim by to mohlo nez se s tim potahnu do servisu? dik.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam