• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    BRUN
    BRUN --- ---
    po pomerne lehkym padu mi na novy s4 prasknul displej (ne sklo), a protoze to byl muj prvni uspesnej crash test, nevim co s tim. doporucte mi pls misto v praze, kde vymeni displej na pockani za rozumnou cenu. pripadne pokud to nekdo umite, urcite se domluvime. vim, ze se daji koupit na ebay repair kity, ale potrebuju mit funkcni telefon co nejdriv.
    BLONDIK
    BLONDIK --- ---
    Nemáte tu někdo zkušenost s S3? Problikává mi display a nejde vubec zapnout. Diky.
    E42
    E42 --- ---
    NAVARA: Prý ano. S aktualizací Note II (skoro stejný HW) jsem zatím naprosto spokojenej.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    právě mi přistálo 420MB aktualizace SGS3 na 4.3 ... už mají pořešené nejzávažnější bugy?
    ARAGONIT
    ARAGONIT --- ---
    zkusím to.
    MICKK
    MICKK --- ---
    ARAGONIT: tak řekni, že chceš gmail. tam v nastavení vybereš svůj účet a tam je nastavení zvuku
    ARAGONIT
    ARAGONIT --- ---
    přes email to nespouštím, spouštím meili přes ikonku gmail
    MICKK
    MICKK --- ---
    ARAGONIT: e-mail
    ARAGONIT
    ARAGONIT --- ---
    MICKK:
    jak se jmenuje ten základní?
    MICKK
    MICKK --- ---
    ARAGONIT: v tom základním programu na emaily je to v nastavení účtu, můžeš mít pro každej jiný
    ARAGONIT
    ARAGONIT --- ---
    FIFO:
    po spuštění emailového klienta, jsem tam našel nastavení zpráv, ale žádné nastavení zvuku jsem tam nenašel...:-0 tak nevím..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    sakris, tak ja uz nevim :) vzdavam se :D
    MICKK
    MICKK --- ---
    DRAGON: asi 250 MB, mi nepřijde mini (;
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MICKK: aha! tak to je asi nejaky mini fix. a sme doma .) dik
    MICKK
    MICKK --- ---
    teda mi to dneska po připojení k počítači taky nabídlo upgrade, ale je to pořád 4.3
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DARKJESUS: no jo, tak si holt pockam :) mne to zas tak nevadi, na nyxu sem cetl, ze to ma problemy s par aplikacema, ktery ja zrovna velmi casto pouzivam a momentalne mam mobil dost stabilni, tak to tak asi necham byt :)
    don't fix, what aint broken :)
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    DRAGON: imho jestli jsi dal cancel a byl jsi v ty prvni testovaci vlne, tak ted budes stejne cekat nez to dorazi dalsi vlne :) a pred tim updatem to pise co to je ne? nebo alespon velikost updatu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ted sem to dal a nabizi mi to fakt update package a taha to 4.4, takze sem dal cancel.
    Tak ted babo rad. Budto mi nekdo velmi zvlastnim a imho pro nej zbytecnym zpusobem hacknul telefon a nebo uz je to venku.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MICKK: a co mi to tedy nabizi ty jo? ,)) normalne mam moznost stahnout firmware update. Ale nechci na to klikat, zatim si zjistuju jak to pracuje, jestli to nebude mit nejaky omezeni atd.
    kdyz koukam do about, tak mam 4.3, tak predpokladam ze dalsi je 4.4?
    MICKK
    MICKK --- ---
    DRAGON: to fakt ne (;
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam