• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    MICKK
    MICKK --- ---
    teda mi to dneska po připojení k počítači taky nabídlo upgrade, ale je to pořád 4.3
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DARKJESUS: no jo, tak si holt pockam :) mne to zas tak nevadi, na nyxu sem cetl, ze to ma problemy s par aplikacema, ktery ja zrovna velmi casto pouzivam a momentalne mam mobil dost stabilni, tak to tak asi necham byt :)
    don't fix, what aint broken :)
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    DRAGON: imho jestli jsi dal cancel a byl jsi v ty prvni testovaci vlne, tak ted budes stejne cekat nez to dorazi dalsi vlne :) a pred tim updatem to pise co to je ne? nebo alespon velikost updatu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ted sem to dal a nabizi mi to fakt update package a taha to 4.4, takze sem dal cancel.
    Tak ted babo rad. Budto mi nekdo velmi zvlastnim a imho pro nej zbytecnym zpusobem hacknul telefon a nebo uz je to venku.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MICKK: a co mi to tedy nabizi ty jo? ,)) normalne mam moznost stahnout firmware update. Ale nechci na to klikat, zatim si zjistuju jak to pracuje, jestli to nebude mit nejaky omezeni atd.
    kdyz koukam do about, tak mam 4.3, tak predpokladam ze dalsi je 4.4?
    MICKK
    MICKK --- ---
    DRAGON: to fakt ne (;
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MICKK: ne, mam oficialni rom od Samsungu a ted tam mam 4.3 a nabizi mi to Software update, tak sem logicky tipoval, ze to asi bude 4.4 Kit.
    MICKK
    MICKK --- ---
    DRAGON: to máš google verzi?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak na Galaxy 4 uz mi nabizi ofiko Kit Kat, zkousel to uz nekdo? Je to ok? Jak se to ma s rychlosti? polepsim si?
    FIFO
    FIFO --- ---
    ARAGONIT: ty si ctes emailu v appstoru? nebo nevim co je nejasne na "pustis appku na emaily.."
    .. a jelikoz jsou ty vanoce :) tak si otevri aplikaci ve ktere si ctes emaily, az uvidis seznam emailu, zmackni tlaciko "menu" a hledej nastaveni notifikaci.
    ARAGONIT
    ARAGONIT --- ---
    FIFO:
    Pustím co?Appstore?
    A povietě na toto?
    Z Androidu zmizela ochrana soukromí, Google ji prý zavedl omylem - E15.cz / e-svět
    http://e-svet.e15.cz/...nika/z-androidu-zmizela-ochrana-soukromi-google-ji-pry-zavedl-omylem-1046805
    FIFO
    FIFO --- ---
    ARAGONIT: tak prekvapive pustis appku na emaily a tam.. v nastaveni.. si zmenis zvuk.
    ARAGONIT
    ARAGONIT --- ---
    jo, změnit zvuk příchozí sms se mi už povedlo, díky za rady ale ted by mně ještě zajímalo, jak změnit zvuk příchozího mailu?
    FIFO
    FIFO --- ---
    ARAGONIT: a sms si ctes jak v cem? proste se dostan tam kde mas seznam vsech sms a tam zmackni "menu"a hledej..
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    E42: kouknu na to. diky
    E42
    E42 --- ---
    ZABAKA: Zprávy na SD nepřesuneš, stahované souboru možná v nastavení browseru, ale to tě nezachrání. Stáhni si app DiskUsage a podívej se, co ti z tý paměti nejvíc žere a promaž to.
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    zdravim, po dolsi dobe si nevim rady s telefonem tak zkusim jestly mi tady nekdo pomuze. mam galaxy mini a mam plnou externi pamet telefonu a uz mi nejdou prijimat ani zpravy. mam 8G sd kartu ale nemuzu v nastaveni nikde najit zmenu uloziste zprav a stazenejch souboru na kartu. dekuju za kazdy trknuti
    E42
    E42 --- ---
    HLAVNI_KAT: U nás oficiálně prodávaná verze N7100 ne.
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    Hele lidi. Samgung galaxy note 2 chytne LTE nebo ne?
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Tak si tak brouzdam po shopping center v Indii a najednou narazim na GT-I9500 (ano, ta osmijádrová verze), tak jsem si jí musel hned koupit. Dost mě sere default rom, jakou doporučujete? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam