• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    FIFO: to bych mohl zkusit vid - bud maly kseft, nebo zadny kseft..:)

    diky za rady vsem.
    FIFO
    FIFO --- ---
    R6ANDREW: byt tebou az budu mit cestu kolem servisu, zeptam se jestli mi to za kilko odbloknou..
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    na skole mi to urcite nerikali. to me naucil zivot. ale to neznamena, ze se s tim smirim a jako ofce pudu nekomu odevzdat svou vlnu (ci jeste hure maso).. no nic, zkusil jsem to, nejde to..budu ho pouzivat jako budik a na hrani her..:)
    SONIC
    SONIC --- ---
    SONIC: tak uz navod mam..
    SONIC
    SONIC --- ---
    NAVARA: pravda pravdouci :)

    jinak potreboval bych navod na i9505 nebo i9500 ve vietnamstine..nasel sem vsechny mozny ale vietnamce ne..nema nekdo?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    R6ANDREW: tobě na škole neříkali, že nejdražší jsou dnes informace? máš to stejně třeba i u opravářů aut...

    utáhnutí šroubku............ 20Kč
    vědět kterého.............. 980Kč
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    mate nekdo rootnuty Note 2? Zkoušeli jste nějaké ROM (phoenix, dtto)?
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    no, on ho dodaval operator:) ale samozrejme pokud ho clovek nemel...tusim se dal nekde stahnout, ale jestli to fungovalo nevim
    SONIC
    SONIC --- ---
    R6ANDREW: no na starsi nokie to je to samy :) jak bys zjistil to specialni heslo ? potrebujes box nebo kamose u operatora na spravnym miste :)
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    SONIC: aha, ja myslel ze to je proste jako u starsich nokii - specialni heslo a voilá? hotovo.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    R6ANDREW: mas spatnej pristup, tak holt nemej telefon, no
    SONIC
    SONIC --- ---
    R6ANDREW: nejde jenom o know how..box kterej ti to poladi stoji docela tisice..
    ADITU
    ADITU --- ---
    JONY: Přítel byl nedávno ve stejné situaci a než Samsung si pořídil Sony (Xperia M)
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    praveze se mi nechce nekomu davat petikilo za blby knowhow nejakyho kodu..to je zlodejina..
    SONIC
    SONIC --- ---
    DRAGON: nebo teda vsechny pokud mas moznost to brat primo prez operatora tak pak dou vsechny :)
    SONIC
    SONIC --- ---
    DRAGON: vsechny nejdou ale vetsina jo..

    R6ANDREW: esli by si mel cestu skrz liberec dej vedet za par supu ti to odbloknu..jenom teda jeste zalezi co to je za tel..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    R6ANDREW: jestli si ho dostal, tak to zkus nekam vzit, at ti to odblokujou, budou za to chtit tak petikilo (mne odblokovavali na zastavce IP PAVLOVA v Praze iphone za petikilo. To neni snad zas takova investice.. teda doufam ze i ten tvuj pujde, ja mam pocit, ze jdou vsechny odblokovat.
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    SONIC: hm, tak to jsem v pici..ja doufal, ze "reinstalace" pomuze, ale tam je jeste asi dalsi zarizenicko z blokaci, ze?:( tak dix
    SONIC
    SONIC --- ---
    R6ANDREW: prehratim FW to neodblokujes..potrebujes kod nebo vec co ti ho umi zjistit a jeste lip i zadat :]
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    ahoj. chci se zeptat - dostal jsem mobil Samsung, nevim ted typ, nedotykovy, nicmene s peknym, takze to nebude zadna stara vrazda. Je ovsem blokovany na francouzskou sit. Slo by ho odblokovat flashnutim firmwaru? Diky za uzitecne rady.

    Filtr mlci..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam