• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    FARGO
    FARGO --- ---
    Zdravim...jsem lama, tak se ptam :)...netusite, jak u SGS4 a) pri pripojovani na wifi odstranit kontrolu kvality pripojeni k internetu (vubec nevim, kde se to najednou vzalo) a za b) nastavit nejaky prohlizec jako vychozi (abych se konecne zbavil dotazu zda jednou bo vzdy)...diky moc za kazdou radu :)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    FIFO: složky mám na nějaký hry a tak... ono je to všechno rozházený, takže by to dalo dohromady 5 ploch, ale co se týče uspořádání, tak jsem striktní, takže jsou nějaký aplikace co nemůžou bejt s ostatníma na jedný ploše :-)))
    FIFO
    FIFO --- ---
    KINGFISHER: tak si na zastupce udelej slozky ne? tywe 7 ploch je slusny HC :))
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    E42: widgety nemám skoro žádný, akorát pár kousků, jinak samý shortcuts... no potřebuju jenom jeden extra panel na kterej bych si dal kalendář... ten sPlanner je nějakej divnej, dám tam notification a když na to dojde, tak notification nikde.. .i když dám high priority... wtf prostě..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NAVARA: to me tak mrda, ze mam chut to rozmlatit o stenu, protoze to delam celej den, ze jo
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DRAGON: Mám to samé s launcherem na SGS3 :( Některé aplikace si to pamatují (ie. nyxdroid otevírá vždy ve FF apod)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    hele, neporadilo se nekomu nahodou vyresit ten problem na Galaxy S4 (mozna i 3) s defaultnim oteviranim souboru? Ja pokazdy, kdyz chci dat napriklad otevrit fotku, tak se me to pokazdy zepta, cim to chci otevrit i kdyz pritom zvolim "always", stejne si to nepamatuje. Coz me slusne receno velmi velmi mrda :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KINGFISHER: Mne začal celkem cupovat baterku dashclock při zamklé obrazovce - když je telefon v docku, tak se zřejmě nenabíjí naplno a dashclock saje štávu rychleji, než nabíji dok... Není neobvyklé, aby se mi takhle za den nevytřískal na polovinu, přestože je celou dobu nabíjen.

    Pokud připojím napájení přímo, velmi rychle se dobije naplno (jak je zvykem).
    E42
    E42 --- ---
    KINGFISHER: Tipoval bych to na všechny ty widgety, co jsi nasázel na těch 7 ploch. A s jiným launcherem jich můžeš mít ještě víc! .)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    asi blbej dotaz: u Galaxy SIII Mini jde někde nastavit víc hlavních panelů jak 7?

    telefon na baterce 6h aniž bych s nim něco dělal a 30% baterky fuč. wut?
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    Prosimvas, mel jsem predtim na SGS CM7.2 a tam pod Power Buttonem byla jednak moznost Screenshotu, a dale moznost Reboot to Recovery.
    Ted pod CM10.2.1 pod Power Buttonem tyto moznosti nejsou. Do recovery se dostanu zapnutim telefonu s kombinaci cudliku, ale vubec se mi nedari ten Screenshot, zadnou kombinaci, nevite?
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    Aktuální funkční verze :

    Model: GT-P7500
    Verze systemu android: 4.3.1
    Verze základního pásma: P7500XXLQ8
    Verze jádra: 3.1.10+ , Infamous_kernel_2.8 #1
    Verze Ganbarou: V4.05 GT-P7500
    Root access

    Pokud někdo ví o upgradu z systémového hlediska rád si nechám poradit
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    problém vyřešen P7500XWLP9_P7500XXLQ8_P7500XEULP2_HOME.tar.md5
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    SONIC: jasně do download-módu můžu do recovery můžu jen se mi nechce spustit ROMka , zastaví se to na logu a označení modelu přístroje bílejma písmenama Samsung GALAXY TAB 10.1 a tohle tam vydrží tak dlouho dokud to zas power buttonem a volume nedám do download módu. Ale recovery je mi nahovno protože sem udělal factory reboot takže s tim musim něco udělat pouze přes Odin.
    SONIC
    SONIC --- ---
    DAWEIS: zdar..do download modu muzes? recovery mas custom nebo original?
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    zdravim prosim vás mám takovej problém briknul sem si samsung galaxy tab 2 10.1 GT-P7500 přes odina způsobem že do recovery se dostanu ale nedostanu se za logo, nenačte se mi ROMka a nemohu jí instalovat přes recovery protože tablet nepřipojim jako disk, návrhy ?? díky
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    Jsem tu zas. Je nejakej overenej flash player pro Samsung Galaxy tab 2?
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    PEDROBEAR: nevim. prisel request o update, tak jsem ho okayoval. updatovalo se to na mnohokrat, nekolik failu v prubehu.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    JUANITA: upgradoval sis sam custom romku nebo ofiko?

    taky ti mohla umrit pametova karta (google sudden death syndrom)
    E42
    E42 --- ---
    JUANITA: Factory reset, nic lepšího asi nevymyslíš. Downgrade určitě potřeba nebude, druhá verze upgradu na 4.3 pro S III je prý už bez zásadních bugů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam