• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přístup odmítnut.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    FIFO
    FIFO --- ---
    AVATAR: ja mam podobnej na S3 a kdyz to z nej sundam, mam pocit ze tam nemam zadni kryt a baterku a ze mi okamzite vyklouzne.. Tlusty je to 2 - 3 milimetry cca.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Dostal jsem S3 mini a jsem s nim vicemene spokojenej. Jen mi prijde hodne kluzkej. Mate nekdo zkusenost s nejakym gumovym krytem, kterej by byl dost tenkej a neprekazel?

    nasel jsem toto, ale z fotek si vubec neumim predstavit, jak je to tlusty:
    Pouzdro JEKOD TPU Ochranné i8190 Galaxy S3mini bílé od 117 Kč - Heureka.cz
    http://pouzdra-mobily.heureka.cz/pouzdro-jekod-tpu-ochranne-i8190-galaxy-s3mini-bile/
    Kryt Rubber pro Samsung Galaxy S III mini, bílý za 280 Kč | Alemat.cz
    http://www.alemat.cz/...dra-s-okenkem/rubber-mobile-phone-cover-for-samsung-galaxy-s-iii-mini-white/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: takze S4 na prodej, uz mam novej, tak kdyby nekdo mel zajem, tak posta .)
    SONIC
    SONIC --- ---
    JUANITA: jojo vztahuje..
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    btw. vztahuje se zaruka S3 na prislusenstvi? odesla mi sluchatka a nevim, jestli travit cas chozenim na prodejdu (t-mobilu). diky.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOYAK: cca 8, mrknu za kolik ji lidi strilej
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    DRAGON: kolik?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ahoj, budu prodavat Samsunga Galaxy S4, jdu do novyhotelefonu. Tak kdyby mel nekdo zajem...
    jeste tipuju rok zaruka v alze
    kompletni prislusenstvi
    kdyztak posta
    PHLANX
    PHLANX --- ---
    funguje vam prosim nekomu na sgs4 widget Tripadvisor ? v nastrojich jako cestovani ?
    mam problemy dlouhodobe s provazanim na samsung account a ted i se zobrazenim jakehokoli mista na widgetu, at uz dle zadani manualne nebo i jako doporucene ...
    zkouseno i na dalsim telefonu a stejny problem
    FARGO
    FARGO --- ---
    PHLANX: Ahoj, díky za odpoved. No vidis, vzdycky jsem to zkousel takhle a nic a najednou to jde. Asi jsem fakt debil :)...tak jeste jednou dik
    PHLANX
    PHLANX --- ---
    FARGO: a) netusim
    b) pri dotazu na prohlizec vyber ten ktery chces a dej moznost vzdy, a uz se ptat nebude
    FARGO:
    FARGO
    FARGO --- ---
    Zdravim...jsem lama, tak se ptam :)...netusite, jak u SGS4 a) pri pripojovani na wifi odstranit kontrolu kvality pripojeni k internetu (vubec nevim, kde se to najednou vzalo) a za b) nastavit nejaky prohlizec jako vychozi (abych se konecne zbavil dotazu zda jednou bo vzdy)...diky moc za kazdou radu :)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    FIFO: složky mám na nějaký hry a tak... ono je to všechno rozházený, takže by to dalo dohromady 5 ploch, ale co se týče uspořádání, tak jsem striktní, takže jsou nějaký aplikace co nemůžou bejt s ostatníma na jedný ploše :-)))
    FIFO
    FIFO --- ---
    KINGFISHER: tak si na zastupce udelej slozky ne? tywe 7 ploch je slusny HC :))
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    E42: widgety nemám skoro žádný, akorát pár kousků, jinak samý shortcuts... no potřebuju jenom jeden extra panel na kterej bych si dal kalendář... ten sPlanner je nějakej divnej, dám tam notification a když na to dojde, tak notification nikde.. .i když dám high priority... wtf prostě..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NAVARA: to me tak mrda, ze mam chut to rozmlatit o stenu, protoze to delam celej den, ze jo
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DRAGON: Mám to samé s launcherem na SGS3 :( Některé aplikace si to pamatují (ie. nyxdroid otevírá vždy ve FF apod)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam