• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    E42
    E42 --- ---
    OLA44: Používej výstup, který dává nejvyšší nabíjecí proud, telefon si vezme, kolik umí. Z 1A zdířky se bude nabíjet zbytečně pomalu. Pro ilustraci Note II si umí vzít tuším až 1,8 A, S4 na tom bude počítám podobně.

    SONIC: Bože to je blud. Proč by měl mít optimální nabíjecí proud jakýkoli vztah ke kapacitě baterie? Vždyť to jsou úplně jiný veličiny (což ovšem úspěšně ignoruješ).
    SONIC
    SONIC --- ---
    OLA44: hoj..prakticky to pobere oboji jenom 2.1 bude nabijet dvakrat tak rychle..teda s tim ze se mozna baterka bude trochu rychlejc nicit..idealni je nabijet presne pulkou kapacity baterie..mam pocit ze ma 2600mAh kze idealne neco co dava 1300mAh..
    OLA44
    OLA44 --- ---
    Ahoj, mam jeden lama dotaz. Vlastnim galaxy s4 a externi baterku powerseed. Ta powerseed ma dva vystupy 5V/1A a 5V/2.1A , ze ktereho je vhodne nabijet telefon Galaxy s4?
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    nepotrebuje nekdo vymenit display na Galaxy S II? jeden bilej prebejvajici se mi vali doma...kdyztak posta
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FIFO: ano to je. Snad lidstvo zmoudří a nebudem tahat data půl metru vzdálených spotřebičů přes půl světa jen proto aby si výrobce udělal jejich kopii v cloudu.
    FIFO
    FIFO --- ---
    RAINBOF: chmms tak to je smutne zjisteni, myslel jsem ze tohle uz funguje v dnesni dobe
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FIFO: no problematika je složitější než se zdá. Navíc bluetooth jsou povětšinou jen inkoustovky. Já potřeboval malou laserovku zvolil jsem tu nejblbější co jsem mohl HP P1102w (hroznej šmejd od výroby vyrobenej špatně).

    Potřeboval jsem wifi tiskárnu kde by se to dalo kdyby HP v tý tiskárně radši neudělali dva wifi moduly než aby to bylo jednoduchý (to je spíš na IT bravíčko, větší dementy než na HP podpoře jsem neviděl ještě teď je rozdýchávám).

    final řešení je teda nakonec jiný. půjde tam starý pc na tisk. Zkusim to zas za rok...
    FIFO
    FIFO --- ---
    RAINBOF: "tohle" jakoze to co je na mem odkazu, nebo to tvoje reseni ktere potrebujes? Ja tam vidim ze lze tisknout prez wifi nebo bluetooth, cely to cist nebudu, protoze me to nezajima
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FIFO: ne nemam rozbitej google. Tohle vyzaduje aby tiskarna byla pripojena na internet.
    FIFO
    FIFO --- ---
    RAINBOF: mas rozbitej google?
    How to Print Wirelessly from Your Galaxy Tab 2 | | Que
    http://www.quepublishing.com/articles/article.aspx?p=2130730
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    Dneska rano mi zacal zvonit mobil uuuuplne neznamou melodii. Zadnej budik nic. Na displey nic a neslo to nijak vypnout az po vytahnuti baterky. Nevi nekdo co by to mohlo bejt? Mam galaxy note2
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    chci se zeptat zda android podporuje nějak tisk. chtěl bych koupit tiskárnu s airprint ke galaxy tabu .. smyslem je nemuset kvůli tisku na chalupu táhnout pc
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    This device can fully charge a smartphone in 30 seconds · Business ETC
    http://businessetc.thejournal.ie/smartphone-battery-charge-fast-1404042-Apr2014/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    tak jste me zas odradili... nedik :)
    SONIC
    SONIC --- ---
    DARKJESUS: tak to gratuluju :) mozna tel by byl OK ale tablet jak je to plachta tak prave ty zada jak se to tam ruzne zahejba a pak vytlacovani bublin nemozny uplne :)
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    SONIC: ja s tim nemel problem na ani jednom telefonu :) ale vzdycky jsem aplikoval jen na displej, ne na zada
    SONIC
    SONIC --- ---
    AVATAR: aplikace je uplne nejhorsi na svete..todle neber :) jednou sem to lepil na tablet a spis sem ho vytopil tou aplikacni kapalinou..je to za trest..a to sem nalepil stovky folii na LCD :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AVATAR: tipuju ze to bude vypadat hrozne, bude to tam videt a to zahnuti asi nebude uplne nejkvalitnejsi, schvalne to pak vyfot, az to budes mit..
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DARKJESUS: nejspis hodnotil eshop a ne produkt.

    zeptal jsem se na tu folii v tom jejich formulari a prej kluzka neni, tak je asi mym favoritem :)
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    AVATAR: uzasnej je ten clovek, co na Alze hodnoti kryt pro telefon jako "pomalý" :D

    jinak z tech co jsi tady postoval, bych bral tenhle - http://www.patro.cz/objects/1076095862.html nebo si kup takovou tu nalepovaci gumu a ten zadni kryt co mas si polep :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam