• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    E42
    E42 --- ---
    CUCHULAIN: Jsem samodiagnostikovaný dysgrafik... :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    E42: S-Pen používám čím dál víc :-)
    mám Note 10.1 na malování.
    E42
    E42 --- ---
    PEDROBEAR: S-Pen jsem nevytáhl možná čtvrt roku. Takže asi tak.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    DRAGON: myslim tim ted kdyz mas note 2 a stylus tak chces vyuzit funkce s-penu. U jinyho telefonu naprosto chapu, ale jen tady ne :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PEDROBEAR: to neni osekanej system, to je cistej system :)
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    E42: to chápu, ale co přesně osekanej systém, kterej sice má aktualizace, nabízí oproti rootnutůmu 4.4 touchwizu?
    E42
    E42 --- ---
    PEDROBEAR: Holej Android, aktualizace.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    E42: jen dotaz, nejaky duvod proc nechces pouzivat Touchwiz variace?
    E42
    E42 --- ---
    Je tu někdo s Note II (N7100), kdo na něm používá CyanogenMod a nebo OmniROM, a může doporučit jednu z těchto ROM (nebo i jinou AOSP based, tzn. žádný Samsung TouchWiz)? Jde mi hlavně o to, která z nich má aktivnějšího maintainera a dá se tedy očekávat rychlejší odstraňování problémů s ovladači apod. Mám pocit, že zrovna u N7100 žije Omni o poznání víc, ale možná se pletu. Každopádně jakákoli vlastní zkušenost je vítána.
    Jenom pro ujištění... stylus funguje i v AOSP ROMkách, jenom tam samozřejmě neběží S-Note apod., že?
    OPTYK
    OPTYK --- ---
    SONIC: Až tak?! Zkusím zajít raději do servisu teda. Celkem mě to totiž štve, telefon super, ale 3 hodiny baterka je fakt málo.
    SONIC
    SONIC --- ---
    OPTYK: radil bych to sroubnout a hledat nejaky zkraty..oxi..
    OPTYK
    OPTYK --- ---
    10% systém android, 8% nečinné zařízení, 7% služby google, Facebook 7% A pak po 1% dvě aplikace na email.
    E42
    E42 --- ---
    OPTYK: To ale vypadá normálně. Pokud ti telefon neleží v šuplíku, bude displej vždy největší položka. Co tam máš dál významnýho?
    OPTYK
    OPTYK --- ---
    E42: Kupodivu displej má hodnotu 43%, pak 18% OS Android. Změnil jsem nastavení zobrazení z dynamického na standardní. Díky za radu, vůbec mě nenapadlo se tam podívat.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    OPTYK: standartni postup - odinstaluj balast co nepotrebujes co bezi na pozadi, factory reset pokud nepomuze, pak bych to flashnul :)
    E42
    E42 --- ---
    OPTYK: Podívej se do nastavení - baterie, co ti tam nejvíc žere. Něco ti tam hnije.
    OPTYK
    OPTYK --- ---
    CHILDINTIME: teď je otázka co. Firmware mám origo 4.1.2
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    OPTYK: den v pohode, mas neco spatne
    OPTYK
    OPTYK --- ---
    Mám dotaz na majitele Samsungu S2 - jak dlouho vám vydrží baterie při běžném použití? Mě vydrží cca 3 - 5 hodin. Dnes jsem si koupil 1800mAh a asi to bude pořád stejný :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam