• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    E42: to chápu, ale co přesně osekanej systém, kterej sice má aktualizace, nabízí oproti rootnutůmu 4.4 touchwizu?
    E42
    E42 --- ---
    PEDROBEAR: Holej Android, aktualizace.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    E42: jen dotaz, nejaky duvod proc nechces pouzivat Touchwiz variace?
    E42
    E42 --- ---
    Je tu někdo s Note II (N7100), kdo na něm používá CyanogenMod a nebo OmniROM, a může doporučit jednu z těchto ROM (nebo i jinou AOSP based, tzn. žádný Samsung TouchWiz)? Jde mi hlavně o to, která z nich má aktivnějšího maintainera a dá se tedy očekávat rychlejší odstraňování problémů s ovladači apod. Mám pocit, že zrovna u N7100 žije Omni o poznání víc, ale možná se pletu. Každopádně jakákoli vlastní zkušenost je vítána.
    Jenom pro ujištění... stylus funguje i v AOSP ROMkách, jenom tam samozřejmě neběží S-Note apod., že?
    OPTYK
    OPTYK --- ---
    SONIC: Až tak?! Zkusím zajít raději do servisu teda. Celkem mě to totiž štve, telefon super, ale 3 hodiny baterka je fakt málo.
    SONIC
    SONIC --- ---
    OPTYK: radil bych to sroubnout a hledat nejaky zkraty..oxi..
    OPTYK
    OPTYK --- ---
    10% systém android, 8% nečinné zařízení, 7% služby google, Facebook 7% A pak po 1% dvě aplikace na email.
    E42
    E42 --- ---
    OPTYK: To ale vypadá normálně. Pokud ti telefon neleží v šuplíku, bude displej vždy největší položka. Co tam máš dál významnýho?
    OPTYK
    OPTYK --- ---
    E42: Kupodivu displej má hodnotu 43%, pak 18% OS Android. Změnil jsem nastavení zobrazení z dynamického na standardní. Díky za radu, vůbec mě nenapadlo se tam podívat.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    OPTYK: standartni postup - odinstaluj balast co nepotrebujes co bezi na pozadi, factory reset pokud nepomuze, pak bych to flashnul :)
    E42
    E42 --- ---
    OPTYK: Podívej se do nastavení - baterie, co ti tam nejvíc žere. Něco ti tam hnije.
    OPTYK
    OPTYK --- ---
    CHILDINTIME: teď je otázka co. Firmware mám origo 4.1.2
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    OPTYK: den v pohode, mas neco spatne
    OPTYK
    OPTYK --- ---
    Mám dotaz na majitele Samsungu S2 - jak dlouho vám vydrží baterie při běžném použití? Mě vydrží cca 3 - 5 hodin. Dnes jsem si koupil 1800mAh a asi to bude pořád stejný :)
    OPTYK
    OPTYK --- ---
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    PEPENKA: jo to jsem udělala, tak uvidíme, možná to nakonec bude ta s3mini
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    E42: phoenix rom v sobe obsahuje featury z SGS 5 + note 3 featury a slape perfektne.
    MUSHKA
    MUSHKA --- ---
    Nevíte někdo jak zprovoznit LTE na S4 mini model I9195? Sim karta a vsechno u operatora aktivni, dostupnost taky, ale kdyz kliknu v nastaveni na typy mobilnich siti tak tam LTE neni v menu.
    PEPENKA
    PEPENKA --- ---
    IM_MORTAL: Taky nejsem na netu nonstop, zapínám ho jen, když potřebuji, ale když se třeba na tý heurece podíváš na technický parametry, tak Trend má výdrž baterie podstatně menší než S3 mini. I když takhle v praxi sem to nijak nezkoumala, nabíjím tak jednou za dva dny. A taktéž interní paměť je u Trendu menší. Ale na zmiňovaných webovkách si můžeš i jednotlivé telefony "srovnat" a pak se rozhodnout.
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    AVATAR: tu notifikační diodu myslim nemá ani trend, což mě teda taky trošku štve, ale přežiju to. PEPENKA: a co znamená "vydrží míň"? já třeba na net nelezu (neplatim si net v mobilu, takže max wi-fi), ale pořád mám zapnutou mp3 a to teda moc dobře nesnáší ani ta nokie....

    včera jsem měla příležitost vyzkoušet obě od dvou kamarádek a přijde mi to jedno a totéž:D jen na alze pár lidí tvrdí že ta s3 mini nemá ve skutečnosti tak velkou paměť, jak je napsáno v popisu. Lišej se vesměs jen operační pamětí a frekvencí procesoru - nevíte co je pro tu rychlost důležitější?

    NAVARA: a jak už jí máš dlouho, popř. v jakým je stavu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam