• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    FUMO
    FUMO --- ---
    Ahoj, do včerejška jsem měl Samsung S4 mini a už ho teda nemám... chtěl bych si koupit novej foun od Samsungu, ale chtěl bych teď dualsim... co jsem koukal, tak ta nabídka je dost ubohá... něco jsem přehlédnul nebo to jsou fakt takové chudinky co dělá samsung jako dual sim?
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Nechcete někdo nový záda na s4? Za krabičku cigaret třeba nebo za cokoliv ať to nevyhodim...
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    ERED_MITHRIN: ted uz je to jedno ...
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    CPT_PLESARD: oslovila te alza reklama v prazskem metru? ;)
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Co si myslite o Samsung Galaxy 3 Neo LTE N7505?
    Diky.
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    mam samsung s4 mini s android 4.2 a update hlasi moznost prejit na 4.4, ma to cenu nebo je lepsi zachovat starsi verzi?
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    CALIGULA: zkus zavolat mobil pohotovost, vcera jsem tam nekoho videl asi s nejakym sx a rikali mu 900. ALe fakt nevim cenu.. http://www.mp.cz/kontakty/praha-na-porici/
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    Zdravicko. Mam Galaxy Note 3 a potrebuju ROOT ale jako totalni antitechnik nejsem schopnej to udelat a nemam ani poradnyho kompa. Je nejakej snadnej navod jak to udelat? Pripadne nejaky prazak co by to sfouknul?:) :)
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    Towelroot nevadi, ale imho nefunguje po posledni aktualizaci, jestli se neco nezmenilo od stavu pred cca 14 dny
    E42
    E42 --- ---
    Towelroot by na i9506 neměl KNOXu vadit.
    SONIC
    SONIC --- ---
    MEDWYN: Prijdes o zaruku..predpokladam ze prodejce by to reklamoval v nemecku tam to zamitnou na knox pocitadlo pokud ho nevynulujes..mozna to de - nezkoumal sem..ale dyz to bude HW problem a ses hadavej typ tak to nebude prima souvislost s vadou a v cechach bys to mel vyhrat i kdyz to v ofiko servisu zahranicnim zamitnou..prodejci se to nebude libit ale je to tak..
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    Tak zvazuju, ze zakoupim S4 i9506, za tuhle cenu mi to prijde skvelej kauf: https://www.mironet.cz/...alaxy-s4-i9506-snapdragon-800-eu-distribuce-16-gb-lte-deep-black+dp205103/

    Nemam ale v planu prilis dlouho vydrzet na ofiko romce, cistej android mi voni mnohem vic. Jak se stavi Samsung k rootovani/flashovani? Cetl jsem ted neco o KNOX a nemam z toho uplne dobrej pocit.
    Nejake realne zkusenosti zdejsich uzivatelu? ;)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CORNELA: no, zabit by te to nemelo...
    MAJDUSH
    MAJDUSH --- ---
    Ahoj, mohl byste mi prosim nekdo poradit.. v patek do mne nejaka buchta strcila, kdyz dobihala tramvaj a mne vypadl z ruky telefon, spadlna zem, sklicko v kopru, nicmene display je cernej, neni prasklej, ale proste nefunguje-tma. LEDka sviti, tlacitka taky.. nekdo nejaky napad, tip minimalne kam zajit to nechat opravit, kde za to nenecham bura? mam galaxy s3. díky
    AK47HS
    AK47HS --- ---
    Exclusive Comparison: Android 5.0 Lollipop vs. Android 4.4.2 KitKat on Galaxy S4
    http://www.youtube.com/watch?v=8QETNpd57kk#t=202
    KULA
    KULA --- ---
    Zdravíčko,
    dostal se ke mě Galaxy Trend Lite Duos. Použitelnost telefonu je silně na hraně já si říkám, zda by to Cyanogen nedokázal změnit. Máte-li s tímto zkušenost a dokázali by jste telefon přehrát, rád se finančně odvděčím. Lokalita Praha a díky!
    SONIC
    SONIC --- ---
    MUSHKA: misto ofiko romky pouzit jako prostrednika jinej telefon...
    MUSHKA
    MUSHKA --- ---
    zdravim, nevite nekdo jak dostat sms zalohovane v Kies do telefonu s Cyanogen11? Napada me zaloha aktualniho systemu, instalace nejake ofiko rom a obnova zalohy sms s tim, ze to pak zazalohuju nejakym sms baskupem nebo neci.. ale je to hrozne zdlouhave a navic se mi nedari najit ofiko rom kterou by mi to vzalo.. nevim jak je to s regionama a tak.. nejaky jednodussi tip nebo navod?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam