• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    Koupím Samsung Galaxy S5 (klidně použitý) a těším se na hezké nabídky :-)
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    Mate tady nekdo zkusenost s alternativni ROMkou na Galaxy S4? Jedu par mesicu tu od AntaresOne (http://forum.xda-developers.com/...y-s4/i9505-orig-develop/exclusive-antaresone-alucard24-s-t3066696) a uz mi dosla trpelivost s misty nefunkcnim mobilnim internetem (udajne ma problemy jen Vodafone). Proto bych se chtel zeptat, jestli tu nekdo zkousel nejakou jinou ROMku, kde vsechno funguje tak, jak ma, a pritom je telefon svizny.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ztratil jsem rychlonabijecku k s6 nemáte někdo, nebo nevíte kde dobře koupit?
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    Po ty novy aktualizaci mi ve videu nejde nastavit vypnutí obrazovky.. Pěkně trapný..
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    HLAVNI_KAT: aha už jde. ;) diky
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    DARKJESUS: to mi ale nepůjde Wifi:/
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    HLAVNI_KAT: jde, rika se tomu Rezim Letadlo a vetsina telefonu to ma bud v rychlem nastaveni v horni liste nebo v nastaveni v sekci Bezdratova pripojeni a site
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    Jde nějak používat telefon bez simky aniž bych ji musel vyndat? Odpojit ji nějak?
    SONIC
    SONIC --- ---
    ZONICEK: udelej tovarnu popripade prehraj FW..
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Potřeboval bych poradit. Mám Samsng galaxy A5. Po instalaci android 5 mi dělají problém instalace.
    Cokoli dám instalovat z google play obbchodu tak se po kliknutí na instalovat a přijmout jen jakoby načítají a nezačne se nic stahovat (ani za 10 min). Když dám restart telefonu, tak se to hned nainstaluje. :(
    E42
    E42 --- ---
    E42: Tohle by mělo být trvalejší:
    QuickPanel Restore: Samsung vrací zpět přepínače do horní lišty http://samsungmania.mobilmania.cz/...utm_medium=selfpromo&utm_source=mobilmania&utm_campaign=RSSfeed
    E42
    E42 --- ---
    DUCATIMONSTER: Je tam i odkaz na (polovičatý) fix.
    Samsungům Galaxy S6 a S6 Edge mizí rychlé přepínače z horní lišty – SamsungMania.cz
    http://samsungmania.mobilmania.cz/...zi-rychle-prepinace-z-horni-listy/sc-310-a-1331027/default.aspx
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    CHOTOUCHOVAK: i tak díky
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    E42: všiml jsem si toho někdy v sobotu. Restartoval jsem za účelem opravy mnohokráte.
    E42
    E42 --- ---
    MARTIK: Jak dlouho se to chovalo nemravně? Restartoval jsi mezi tím? Jestli třeba jenom nebyl nějak zaseklej Mediascanner.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    MARTIK: tak už se to tam vše objevilo. Z ničeho nic. Najednou vidím všechny fotky tam, kde je očekávám. Jediné, co jsem dělal, bylo že jsem furt dokola spouštěl quickpic, gallery, google photos, camera, camerazoomfx a zkoušel fotit a znova prohlížet fotky. Nic už jsem nikam nepřesouval, nepřipojil jsem se na net a nestáhl žádnou aktualizaci a prostě vidím vše, včetně toho adresáře B, který dřív galerie úplně ignorovala. Tak nevím. Něco s cache?
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    DUCATIMONSTER: tak nevim :-D
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    CHOTOUCHOVAK: ne nikde to nevidím ach jo
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    E42: nemám to tam. Ten .nomedia jsem si nastrkal do složek s cover arty u mp3. Ale třeba tu zmíněnou složku B jsem vytvořil ručně, čistě, bez nějakého kopírování (které by tam mohlo ten .nomedia nějak omylem zanést).
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    DUCATIMONSTER: tak eště takhle, stáhni dolu ten panel a vpravo je ozubený kolečko a vedle takový čtverečky, to je nastavení těch tlačítek. Já teda koukám na S4, ale je to taky Lolipoop, tak by to mohlo bejt podobný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam