• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    E42: všiml jsem si toho někdy v sobotu. Restartoval jsem za účelem opravy mnohokráte.
    E42
    E42 --- ---
    MARTIK: Jak dlouho se to chovalo nemravně? Restartoval jsi mezi tím? Jestli třeba jenom nebyl nějak zaseklej Mediascanner.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    MARTIK: tak už se to tam vše objevilo. Z ničeho nic. Najednou vidím všechny fotky tam, kde je očekávám. Jediné, co jsem dělal, bylo že jsem furt dokola spouštěl quickpic, gallery, google photos, camera, camerazoomfx a zkoušel fotit a znova prohlížet fotky. Nic už jsem nikam nepřesouval, nepřipojil jsem se na net a nestáhl žádnou aktualizaci a prostě vidím vše, včetně toho adresáře B, který dřív galerie úplně ignorovala. Tak nevím. Něco s cache?
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    DUCATIMONSTER: tak nevim :-D
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    CHOTOUCHOVAK: ne nikde to nevidím ach jo
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    E42: nemám to tam. Ten .nomedia jsem si nastrkal do složek s cover arty u mp3. Ale třeba tu zmíněnou složku B jsem vytvořil ručně, čistě, bez nějakého kopírování (které by tam mohlo ten .nomedia nějak omylem zanést).
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    DUCATIMONSTER: tak eště takhle, stáhni dolu ten panel a vpravo je ozubený kolečko a vedle takový čtverečky, to je nastavení těch tlačítek. Já teda koukám na S4, ale je to taky Lolipoop, tak by to mohlo bejt podobný.
    E42
    E42 --- ---
    MARTIK: Nemáš v těch adresářích soubor ".nomedia"? Google Photos je nevidí ani v záložce "Device Folders"?
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    CHOTOUCHOVAK: omlouvám se v nastavení zařízení je, zobrazení taky, ale oznamovací panel už ne... Pouze jas písmo Časový limit displeje inteligentní pohotovostní režim režim displeje a spořič displeje.
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    DUCATIMONSTER: nastavení-toto zařízení-zobrazení-oznamovací panel
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    Samsung galaxy A3, android 4.4.4

    Problém s galerií fotek (stock appka pro galerii a taky google photos appka)

    Problém se týká fotek v zařízení (ne na SD). Ukládám to do zařízení, protože mi KitKat nadává, že nemůžu pomocí 3rd party app měnit obsah souborů na SD. Fotím pomocí CameraZoomFX, což je 3rd party app a proto ukládám pořízené fotky do zařízení.

    Mám tam tyto adresáře:

    A) /Paměť zařízení/DCIM/Camera
    B) /Paměť zařízení/Fotky

    V aplikace Galerie se mi zobrazují fotky z adresáře A jen ty, které jsem pořídil stock foťákem. Ty pořízené CameraZoomFX se v galerii nezobrazují. Zkusil jsem odstranit z filename těchto fotek prefix CameraZoom a i zbytek názvu souboru sladit s formátem, který dělá stock foťák. Nepomohlo.

    Adresář B galerie vůbec nezobrazuje.

    Co mě štve nejvíce, že google photos se chová stejně. Také ty fotky pořízené CameraZoomFXem nevidí a neprovádí automatickou zálohu do webových google fotek.

    Fotky tedy musím zálohovat ručně a zobrazuji je v appce QuickPic, která je naštěstí supr.
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    DUCATIMONSTER: Nastavení - Zařízení - Oznamovací panel a tam dohledat jsi zkoušel?
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    U s6 mi z ničeho nic zmizela z rychlých přepínačů ikona na mobilní. Data nikde to nemůžu najít a nenapadá mě jak to vyřešit...
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    PEKK
    PEKK --- ---
    BUCKOWSKI: Taky pozoruju poslední dobou výpadky u GPS, ale nejen u samsungu, ale i u htc, docela mě to štve hlavně při trekování na kole, nějak se jim ten HW sype klukům šikmookým:)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Už jsem se setkal u mnoha Samsung telefonů (2 z toho vlastní), že měly problém s výpadky GPS.
    Po dlouhém zkoumání různých fór a testování různých "zaručených" návodů na internetu, jak GPS znovu zkalibrovat a rozchodit jsem se rozhodl pro jinou možnost.
    V oficiálním servisu bez problémů otestovali a zjistili, že chyba je samosebou v HW a vyměnili vadnou součastku (GPS modul je bohužel integrovanou součástí základní desky).

    Pokud je telefon v záruce a vypadává Vám GPS signál, tak běžte hned na reklamaci. Pokud v záruce není, obávám se, že nová ZD se většinou ani nevyplatí kupovat a zůstavnou Vám 2 reálné možnosti:
    a) prostě se smíříte s nefunkční (skoro nefunkční) GPS
    b) novej telefon
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ahoj. Kolik má v antutu skóre vaše S6? Na netu mají 69000 ta moje má asi 62000. Divný
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    HLAVNI_KAT: stejny symptomy na S3 zadaly vymenu konektoru (cca 900 na pockani me to stalo).
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    Zdravim mam S3 neo a nekolikrat denne behem hovoru se sam restartuje. bude to chyba telefonu nebo nejaky retard nastaveni? Diky
    SONIC
    SONIC --- ---
    HLAVNI_KAT: skusit jinou nabijecku dyz nepomuze vymenit konektor v tel a rovnou prohlidnout cesty kudy to leze za konektorem a promerit trosku jestli je na spravnejch mistech spravna stava..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam