• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    SONIC
    SONIC --- ---
    JAMILLOS: 3) sundat de lehce..barvy OK..pokud to bude čirý..
    MICKK
    MICKK --- ---
    JAMILLOS: 2) wifi a bluetooth si může zapnout, data skrz telefoní síť nefungujou
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    JAMILLOS: 1) jo, 2) zeptá se tě to, jestli to fakt chceš, ale pak tě pustí, 3) nevím.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Ahoj lidi, mám pár blbejch dotazů. Chci si koupit (vlastně už jsem si ho objednal) Samsung Galaxy A5 (ten z loňska).
    Co se týče mejch zkušeností se smartphony, zatím jsem měl jenom Blackberry (obecně výbornej, ale ne na všechno).
    1) Když telefon natočím naležato, otočí se mi automaticky i obraz? A u všeho – videa, obrázků, textovejch souborů?
    2) Letadlovej mód – je mi jasný, že nefunguje „telefonní“ část telefonu, ale co takovej net, ten půjde? Přece jenom je to nějaký vysílání/přijímání dat a tak, že jo.
    3) Kupuju si k tomu rovnu to sklo. Máte s ním někdo zkušenosti? A jak se tam jednou dá, už se asi nesundává, ne? Budou ty barvy přes něj a foťák atd. fakt netknutý, jako kdyby tam nebylo?
    Zatím díky.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Odhalení: Toto jsou Samsungy Galaxy S7 a S7 Edge – SamsungMania.cz
    http://samsungmania.mobilmania.cz/...dhaleni-toto-jsou-samsungy-galaxy-s7-a-s7-edge/sc-309-a-1333339
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    BARUNKA: nestahoval si telefon nejaky update?
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    Ahoj,
    mam dotaz - mama ma Samsung Galaxy S4 mini a najednou se ji z niceho nic zmenil datum a cas a prestaly ji chodit smsky a chova se divne. Projela jsem ho antivirem,ale nic to nenaslo. Nevite cim by to mohlo byt nebo co s tim udelat? Dekuju
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    gear s2 classic + galaxy a3 duos. Nepáruje se přes gear manager z galaxy apps a gear manager (pro nesamsung telefony) z google play nejde nainstalovat.

    Máte k tomu někdo nějaký info?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Me to asi zmizlo proto, ze mam v telefonu adapter na 3x SIM a zda se, ze k prepinacimu menu to pouziva prave tenhle kanal.. takze uz asi jasno :)
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    XMEDA: mam Samsung S6 a T-Mobile a mam normalne v seznamu aplikaci aplikaci T-Mobile s tou ikonou SIMky jako v tom odkazu cos poslal
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    btw.. kde je v note sim toolkit?

    http://androidforum.cz/post454730.html se mi ikonka neobjevi..
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    ahoj, existuje nejaka servisni aplikace pro galaxy core SM-G386W?
    konkretne mi jde o diagnostiku čipu/ů co se stará o připojení do mobilní sítě; neustále se odhlašuje, je to opruz (dneska fungoval tak dvacet minut celkem); párkrát mi dřív spadnul a bojim se že mi z toho důvodu reklamaci neuznaj...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ok :)
    dik
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    XMEDA: Kies umi docela sikovne zalohu veskerych dat a nastaveni, tak si to proste zalohuj pred tim nez udelas upgrade. Na 99% by to melo projit bez smazani dat, ale jak psal E42, stat se muze cokoliv a je dobry mit zalohu :)
    E42
    E42 --- ---
    XMEDA: No tak to zase nechci nic slibovat :) Ale upgrady (nejen) u Samsungu jsou vesměs dělané tak, aby byly bez ztráty dat. Ale samozřejmě výjimku nelze vyloučit. Sám Kies nepoužívám, s OTA jsem nikdy problém neměl.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    E42: Dobra dobra, trochu me vydesilo, kdyz mi to psalo, ze provede inicializaci a mam si ulozit data..

    Bojim se jen o vsechny nastaveni, kontakty a psany poznamky. To by me jeblo :) Media mam ulozeny bokem.
    E42
    E42 --- ---
    XMEDA: Kies ti určitě záměrně full reset dělat nebude, a kdyby, tak tě na to pětkrát upozorní. Samozřejmě ale nelze vyloučit nějaký kiks, takže udělat zálohu důležitých dat je rozhodně vhodné. Stejně máš ale všechno v cloudu, tak snad jen fotky..
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Kdyz mi Kies3 nabizi update firmware na 5.1.1.. mam cekat, ze to zmasakruje vsechny data v telefonu do nuly, nebo mam byt klidny? :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    + koukam jak se amoled projevil a napr. ty kosticky app vpravo dole mam vyzrany na bilym pozadi i kdyz jsou fuc... na to, ze ten mobil za sebou nema ani pulrok je to docela rychovka. Zabira na to nejake to problikavani ruznych barev, nebo je to navzdy?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    RAINBOF: Uz jsem tam psal koment, tak to treba nejak upravi..

    Ale ptam se tady, jestli na to nemate nejakou jinou osvedcenou app..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam