• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Kdyby aspon zprovoznili foceni do RAW, ale uz to ani necekam...
    MICKK
    MICKK --- ---
    XMEDA: ne, jen bude kratší výdrž na baterii a víc zabrané paměti.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    a bude to vubec k necemu? :)
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    RAINBOF: prej v prubehu dubna snad, ale u nas se to muze jeste zdrzet... nevim, nejsem mluvci Samsungu :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DARKJESUS: jasne n910f
    no a co s tou slibovanou 6kou ?
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    RAINBOF: sm-910f neexistuje :) jen sm-N910f a to je Note 4. A ten ma taky 5.1.1
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DARKJESUS: ja mam sm-910f tam 6ku slibovali
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    RAINBOF: ty maji posledni FW podle tyhle stranky http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9505/ Android 5
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevite jak je to s s4 ?
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    DUCATIMONSTER: kamarad mel porad Android 5, zjistil jsem, ze ma koupenou sedivku pro Svedskej trh. Flashnul jsem mu tam Android 6 pro ceskej trh a bylo to necekane snadny.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Má tu někdo Samsung S6 ještě bez aktualizace na android 6? Zajímá mě, jestli jsem sám, kdo čeká na aktualizaci. Díky
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    DARKJESUS: Android 4 a 5 hlásí, že jde vypnout s vypnutím zvuků telefonu.
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    XMEDA: tak tak. Podle me je zvuk urcenej nejakou smernici EU, tusim ze v Androidu 4 nebo 5 jeste nesel ztlumit i kdyz byl ztlumenej telefon, ted u 6ky kdyz mas ztlumeny systemovy zvuky tak je i fotak tichej
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    RAINBOF: zvuk neni bug, bug je prepinani na 6mpix. Nicmene zvuku se da zbavit pouzivanim jine nez nativni aplikace nebo ztlumenim celyho telefonu.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    zvuk zaverky pri foceni digitalem je povinny aby fotografovany vedel ze ho fotis. byla to nejaka soudni kauza. takze to nemusi byt bug.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    CameraMX mi prijde vystupem docela fajn, da se tam nastavi temer nulova komprese, tak jsou ty fotky pekny. Jen skoda ze to porad neumi .DNG RAW
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    XMEDA: jo, jak sem noutovej, tak mne některý samsung fýčury pěkně štvou...
    já na "focení" používam app Camera FV-5 - to je slušná věc, ale právě rychlovky / panorama / animačky v nativu...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    VAGABUND: ne, dela to samo kdyz je moc velky panorama
    A celkove me ten jejich tool sere zvukama, ktery nejde vypnout jinak, nez ztisenim celyho telefonu

    Asi zacnu vic fotit jinejma aplikackama..
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    XMEDA: já jsem si řikal, že sem asi debil - mi dycky kamarád píše, ať si přepnu foťák na normal 16mbpx, proč to mam na 6 - přišels na něco?
    LBW
    LBW --- ---
    cau, nevim jestli jsem v nejvhodnejsi auditku, ale:
    kde v Praze odblokovat starsi Samsung? byl jsem vcera ve Spaleny a rekli si o 600, coz se me zda moc
    diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam