• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Me se nedavno nainstalovala na Galaxy S5 bezpecnostni zaplata z LEDNA! Jeste ze se samsung zavazal ze bude tyhle opravy vydavat nejdele mesic od nalezeni chyby :-( Pocitam ze timhle tempem prijde upgrade na Android Marshmallow tak nekdy na vanoce. Jenom nevim na ktery.

    Ma vubec smysl si kupovat telefon v cechach ? Kdybych si koupil nejakej anglicky mluvici model, mel bych asi v updatech velky naskok.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Telefon se ohral jak hovado a ted ma novy ikonky, upravenej playstore..
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Mame novy firmware pro Galaxy Note 4.. prave se mi instaloval.. zatim si to telefon prechroupava
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    JUNGLEBOY: telefon sam od sebe nema co stahovat aktualizaci OS :) urcite to jde vypnout
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    mam s5mini android 4.4 a zacala se mi stahovat aktualizace na 5 tak jsem vypnul wifi pro preruseni. lze nejak odstranit a zakazat bez rootovani? chci wifi pouzivat
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Zdar.
    Ma tady nekdo Note 3 Neo?
    Pokud ano, dorazila mu taky aktualizace na 5.1.1?
    A pokud ji uz zkusil, jaky jsou postrehy z pouzivani?
    Myslim tim odezvy, vydrz baterie a tak ...
    Diky.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HAWKS: hmm zajimavy .)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    XMEDA:
    mam stejny kabel, jen pripojim jiny telefon..v pripade s2/s4 se nabiji, v pripade s3 mini ne, prehodim konektor do druheho vystupu nabijecky a v nem se s3 mini uz nabijet zacne.
    nokia e52 se chova podobne - z jednoho vystupu se nenabiji, z druheho ano.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HAWKS: doporucuju USB merak schopnej merit napeti a proud (pripadne cas+amperhodiny) a hned vis co kde tece..

    Co se autonabijecky tyka, tak mam trochu lepsi s 2x 2.1A a nabiji se v tom zatim vsechno v poradku, daleko vic zalezi na kabelu, kterym je to pripojeny.. Nejvetsi zrout jsou muj telefon a mamin tablet, oboji je s dobrym kabelem schopny tahat v nejvetsim rozbehu nabijeni 1.9A. Ale staci dat jinej kabel, byt taky s cipem, a hned to spadne treba na 0.9A nebo s uplne obyc kablikem na 0,45A... A to uz je velikej rozdil, pac pri mensim proudu nez 0,6A se mi telefon se zaplou navigackou jeste vybiji, natoz aby se dobil.

    New USB Charger Doctor Mobile Power Detector Battery Test Voltage Current Meter-in Voltage Meters from Industry & Business on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...0018_10019,searchweb201603_7&btsid=551aa5cd-14ab-4857-8ace-99e03e80687f


    Skvele investovany $3.5
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    SMOKY:
    ale zariven jsem zjistil zajimavy poznatek - mam autonabijecku se dvema vystupy, jeden dava maximalne 1A a nema datove piny zkratoven, druhy vystup je 2.1 A a piny zkratovane ma. Moje telefony S2 a S4 se nabijeji v obou s tim, ze jednou proud omezi a jednou ne a treba manzelcina S3 mini se nabiji pouze z toho zkratovaneho vystupu (aspon si myslim, ze to je ten zkratovany), kdezto z toho druheho ne.
    ADITU
    ADITU --- ---
    SONIC: recenze obchodu na heurece byly veskrze pozitivní, tak jsem to riskla. hele, uvidim, jak se k tomu postaví a pak budu příp. řešit dál - možnosti a nástroje jsou.
    SONIC
    SONIC --- ---
    ADITU: uprime kdyz vidim jejich sortiment co nabizej a provedeni eshopu bal bych se tam nakupovat :)
    ADITU
    ADITU --- ---
    SONIC: aha.. no, já si telefony (byť výrobce tvrdí, jak jsou vodě odolné) dost chráním, nejen před vlhkostí. každopádně je z alvia.cz a včera jsem rozjela reklamaci, tak uvidim.
    SONIC
    SONIC --- ---
    ADITU: nejaka vlkost/kapalina..
    ADITU
    ADITU --- ---
    SONIC: vylitý? co tim myslíš?
    SONIC
    SONIC --- ---
    ADITU: odkud je telefon? zni jak vylity..
    ADITU
    ADITU --- ---
    Večer jsem ho připojila na nabíječku, do rána se vypnul (takže jsem zaspala, protože nezvonil budík), a už se nedá zapnout. Když je připojený do nabíječky, na obrazovce jen problikává ikona baterky s bleskem. Začíná mě to docela štvát.
    ADITU
    ADITU --- ---
    Přesvědčena, reklamuju.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    rekalmace pokud je koupen pred mene nez 30ti dny hodit prodejci na hlavu
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ADITU: stlacenym vzduchem si do telefonu naprskas hromadu prachu kam by se jinak nedostal.. to spis vem paratko, namoc roh mikrovlaknove uterky do lihu a vytri to zevnitr. Ale muze to byt i studenak u pajenyho spoje, kterym ten jack drzi na zakladni desce/v modulu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam