• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    AUTOLOKATOR
    AUTOLOKATOR --- ---
    XMEDA: ok, díky. a já můžu do jednoho mobilu nahrát dvě různé zálohy, které jsem provedl přes smart switch?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    AUTOLOKATOR: je cela kopa aplikacek, ktera spoji duplicitni kontakty po takovym prolnuti
    AUTOLOKATOR
    AUTOLOKATOR --- ---
    Jde nějak spravovat (sloučit) dvě různé zálohy kontaktů a smsek ze Samsungu Galaxy S4? Rozuměj, některá čísla jsou uložena v různých zálohách pod různými jmény. Jde to nějak napárovat a spojit do jedné koherentní zálohy, resp. obsahu telefonních kontaktů?
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    zdravim muzete mi poradit? mam note3 a nevim jak se mi zapla virtualni GPS a nejde ni kvuli tomu navigace ani nic kde potrebuju aby byla videt moje poloha. v nastaveni to nemuzu nikde najit. Nevite kde hledat?
    ADITU
    ADITU --- ---
    XMEDA: ano a ne. ve chvíli, kdy jsou sluchátka připojena a nic přes ně nehraje, jdou upozornění "venkem". pokud se ale dívám na nějaké video, upozornění mi jdou do sluchátek - ztlumí mi na chviličku zvuk přehrávaného a místo něj zahlásí zvuk upozornění...
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    Ahojte, přítelkyni se po návštěvě obchodu s mobily zalíbil Galaxy S7 (non-edge). Přechází ze staré dosluhující S4, zvažuji koupi jako dárek, avšak dříve než to udělám, tak jsem se chtěl zeptat, zdali mám(-e) očekávat i nějaké nemilé překvapení z uživatelského hlediska o kterých se třeba moc nepíše na internetu a prodavači nesdělí? Děkuji za reakci.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ADITU: to udela sam, pokud ne, tak mas problem s konektorem a nebo nerozezna sluchatka
    ADITU
    ADITU --- ---
    Potřebuju trošku popostrčit správným směrem... Galaxy S5 mini, Android 5.1.1 a hledám, kde nastavit, aby po připojení sluchátek šla všechna upozornění do sluchátek, a ne na reproduktor (FB messenger, nyxdroid, SMS; myslím, že i zvonění jde "mimo")...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Dnes nova aktualizace OS pro Note 4
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    DARKJESUS: díky :-)
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    KARYSLAV: ja mam teda S6, ale hlasi mi to user agent string: AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko), Samsung Browser/4.0 Chrome/44.0.2403.133
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    ADITU: jo to mě napadlo, ale to bohužel nemůžu :-D nemám k němu přístup. Taková, debata na dálku to je. Ehm.
    ADITU
    ADITU --- ---
    KARYSLAV: vlez z něj na stránku http://www.whatsmybrowser.org/ a pravděpodobně se to dozvíš :)
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    Debatoval jsem teď se zákazníkem na téma: co má za střeva Samsung Internet Browser na Galaxy S5.

    Nejsem si teď jistej těma větvema, je tam část Webkig nebo Chromium? Jakože, na čem je to postavený :D

    Proč o to jde - protože to má stejný bugy jako mobilní chrome, tak mě jen napadlo, abych věděl, z čeho ten vnitřní broswer vychází.

    Nevíte někdo? já jsem si dohledal, že to je vlastně ten chromium/webkit.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Nejen Galaxy S7. Samsung teď proti rozbití pojistí i další modely – SamsungMania.cz
    http://samsungmania.mobilmania.cz/...msung-ted-proti-rozbiti-pojisti-i-dalsi-modely/sc-310-a-1334984
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    XMEDA: ja vim měl jsem to otevřený. wacom je vrstvy zespoda na displeji. podle mě měnitelná.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    RAINBOF: no je hodne zranitelnej, zkusil bych to s jinym.. klidne nekde v obchode z jinyho note. Jinak cely jeho elektronicky vybaveni je jen modul ve spodni casti telefonu.. ten displej je mu v podstate ukradenej
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    XMEDA: pockej, jako ty myslis ze by to byl stylus ? me to dela to, ze na jistych castech stylus nereaguje. je to presne do ctverce. pokud by to bylo stylusem bylo by to supr.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    RAINBOF: i s jinym stylusem?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nema nekdo pristup k nejake poradne dokumentaci na n910f ? blbne mi wacom, obcas je me slyset potichu kazdej servis je podelanej za usima kdyz slysej ze by meli delat neco jinyho nez menit zakladni desku nebo celej displej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam