• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SUCUBIS: zatim jsem nezaznamenal normalni otazku, co by davala smysl nebo aspon popsala co je to za telefon, v jakym servisu byl, co tam vymenili apod...

    Pokud na vytopenym telefonu akorat vydrbali nejzoxidovanejsi casti a nechali to bejt, tak to byla "oprava" tak akorat na vykopirovani dat a vyhodit. Obecne plosnak utopenej ve vode je mrtvola, ocistnej proces je pomerne slozitej a nikdy neni spolehlivej. To, ze ma problem podsviceni muze byt kolabujici zdroj, muzou byt v haji samotny diody, zvlast jestli jsou seriove, nebo u OLEDu sviti ten displej sam sebou, ale to se nedovime, protoze nevime ani co je to za telefon.. Jestli vsechno nevyprali v ultrazvukove cisticcce v demi vode, lihu a pak postupne nesusili, tak to proste postupne zoxiduje a zdechne. A pochybuju, ze se s tim nekdo takhle paral, protoze se to vyplati jen u tech nejdrazsich kusu. Reklamovat servis muzes, ale opet nevime co menili, jak to resili, co to byl za servis, jaky mas vubec podminky te predchozi opravy.. takze te taky vesele muzou poslat do haje.

    na blbej dotaz blba odpoved


    OTAVA: zalez zpatky do nory
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SUCUBIS: Tady vidis nazorny priklad toho, co se mzue z cloveka stat kdyz zije v Brne.

    Samozrejme reklamovat opravu v servisu.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    XMEDA: nevim, v autech se nevyznam, asi by bylo moc, chtit normalni odpoved ze
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SUCUBIS: rozbilo se mi cerveny auto a bylo v servisu, ted jede hrozne pomalu, je to opravitelny?
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    XMEDA: spis mel znit dotaz, jestli je to opravitelny
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SUCUBIS: nebo muzes zkusit šamana :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    zdravim a mela bych dotaz : vytopil se mi mobil, dala jsem do servisu kde mu ruplo sklicko a nahradil ho novym, jenze od te doby silene blbne podsviceni, je skoro na minimu, hadam reklamovat servis ?
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    Ahoj. Nemáte někdo zkušenosti se Samsung J7?
    Díky.
    KRUSTY_
    KRUSTY_ --- ---
    bohuzel, meni jen cely predni panel, oprava za 8000+ :/
    SONIC
    SONIC --- ---
    PHLANX: britex udela jenom celej modul..

    KRUSTY_: u edge menit jenom sklo nevim nevim..mozna ti to nekde nekdo udela ale kvalita vzhledem ke konstrukci pristroje asi nebude top..doporucuju rozhodne celej modul..
    PHLANX
    PHLANX --- ---
    KRUSTY_: britex ?
    KRUSTY_
    KRUSTY_ --- ---
    Ahoj, nevite jak je to s vymenou skla u S7 edge? Mam kruple jen sklo, displej je v pohode, ale vsude jsem nasel servis jen jako vymenu displeje. DIky
    PAPAFREDO
    PAPAFREDO --- ---
    hoj, mam s6 edge a neuklada se mi heslo na wifi. zatim jen doma, jinde nevim. nějaká rada? něco v nastavení? před tím sem měl s3 a šlo to samo. teď pokaždý zadávám své 16ti místné heslo.
    Díky
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    VAGABUND: to bude Note 8 :) Nejvic by se mi libilo, kdyby to slo otevrit a baterka byla vyndavaci.. klidne treba utazeny sesti sroubkama na rozdelani jen kdyz je to nutny, ale ne lepeny skla
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    FUZZSTORTION: aliexpress.. a sklo kdyz budes mit do kraje, tak ti hned krupne.
    SONIC
    SONIC --- ---
    FUZZSTORTION: urcite Nillkin.. s tema okrajema je to dany obcasnym mirnym zaoblenim skla na okrajich u samsungu (nemluvim o edge serii ale uz S3 to maj trebas).. ted nevim jak presne to je u S6..
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    XMEDA: jsem vyměkl a objednal jsem S7 edge..

    tý Note7 škoda, to byl konečně telefon, na kterej jsem se fakt těšil celkem bez kompromisů (kdyby to neposrali s tou baterkou :/) - čekam, že novou Note pošlou v březnu společně s S8 přebrandováno na S7 XL :)
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    Dáte mi prosím tip na skvělý kryt displeje na Samsung S6 (white pearl)? Resp. tvrzené sklo? Zkušenost s nimi dosud špatná, buď to nesedí (2-3 mm od okrajů, nevystředěné otvory pro tlačítko a objektiv atd.) nebo se to poškrábe druhý den. Na jakého výrobce či značku tvrzených skel se ideálně obrátit? Děkuji.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MATHEZ: Tak to ukonceni byla samozrejme nevyhnutelna politika.. doufam se hecnou a do vanoc hodi na trh sedmicku Osmicku ve forme kosmeticky upravene sedmicky s jinou baterkou a mozna prehnane opatrnym hlidacim obvodem.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    XMEDA: ano, zpocatku to byl novinarsky hype, ale skutecny problem bylo zahoreni v letadlech a fakt ze smsng evidentne neumel garantovat ze uz se to dalsimu uzivateli note7 nestane...a prsty v rychle a siroke medializaci mela nepochybne i konkurence
    když jsme na v zari leteli na Kubu tak vsude byly cedule a hlaseni ze si majitele note7 musi zarizeni vypnout a mit vypnute po celou dobu letu...tohle proste uz neukecali no, nemohli riskovat ze to zpusobi nejakou nehodu, dusledky by dopadly na cely segment mobilnich zarizeni...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Toz co, shorel nekomu Note 7 ? :)


    //ze je to prehnana novinarina vim taky :)
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    Nedelate nekdo opravare samsungu, kterej by mi jako melouch vymenil zadni sklo na S6?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam