• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MIKEKT: Pohraj si jeste s intervalem vzorkovani, vsechny levny civilni GPS skacou sem a tam, ale zehli se to prumerovanim hodnot.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Ahoj mám problém s GPS u Samsung galaxy A3 2017. Používám endomondo na trackování turistiky nebo běhání a dost často se mi stává že GPS skáče všude možně okolo mé trasy. Teď jsem si toho všiml i v aplikaci mapy. Cz když stojím na místě tak GPS poskakuje. Zkusil jsem kalibraci kompasu, reset a stažení nových agps a stejně to pořád dělá. Starý zte a HTC s tím neměli problém. Nevíte co s tím? Nepřijde mi to úplně normální a rád bych s tím něco udělal. Nemůže to být vada na nějakém hw v mobilu?
    SONIC
    SONIC --- ---
    PJT: znam cloveka co zna cloveka co to v tom mobil-brno koupil a obdrzel opravdu ten telefon..jenom je tam neco se zarukou jenom rok nebo co..
    PJT
    PJT --- ---
    Rád bych někde sehnal galaxy S7 Duos (G930FD) černej, nevíte kde? Jediný obchod jsem našel mobil-brno.cz, ale nebudí moc důvěru. Amazon je plnej fake kusů...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevite kdy bude novej note ? uz mi 4ka nesiha. chce to upgrade. zatim neni zadny rozumny BB
    SONIC
    SONIC --- ---
    QWWERTY: podvybitá baterie..jestli klesla pod 3,5 V nemusí se na nabijecce chytit. stačí nakopnout zdrojem nebo jak si to udělal jinou baterii..ale moc fresh uz nebude..pak zalezi esli ji nenici telefon jako takovej..nakej skratek nekde..
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    RAINBOF: je to fishy ...baterku jsem podezříval taky a schválně jsem ho nechal chcínpout úplně znovu ...a nic
    vybíjení lineární přes 5 dní v kuse, žádný podezřelý propad
    po chcípnutí připojení na nabíječku a bezproblémový zapnutí

    nevim co to bylo za glitch, ale podle reakcí a googlu se to nevypadá jako nějaký běžně známý problém :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    QWWERTY: no me se prihodilo ze ca 30 procent znamenalo asi 2 hodiny s tim ze pokles je skoro okamzitej a telefon jde na hubu. chvili jsem to nechal a pak zniceho nic stejna vec. ani neprd. nova baterka a starou ted mam v kapse jako zalohu ale uz ji moc neverim.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    RAINBOF: neřekl bych - baterka má na sobě podzim 2016, takže ani rok služby
    nastartoval jsem to jako auto - poskládal telefon, k baterce připojil druhou baterku a telefon se zapnul :))
    při zapnutí ukazovala přes 30% (tzn. do mrtva nebyla), bez problému jsem jí nabil, telefon jsem několikrát restartoval, zapnul, vypnul a chová se normálně (ztrátu kapacity taky nepozoruju)

    netuším co to bylo za glitch, ale zas to funguje, jak kdyby se nic nestalo
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    QWWERTY: normalka mam to na note 4 stejne. baterka ztratila kapacitu a vybila se do mrtva. nerikej ze uz predtim kapacita nepadala :)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    QWWERTY: update - po provizorním nadrátovaní na jinou baterku se telefon zapnul, takže snad zdechnul jenom akumulátor
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    S4 mini (I9195) včera fungoval bez problémů, přes noc chcípnul
    ráno zapojený na nabíječku, display se rozsvítil, ikona baterky, ukazoval 4%
    3 hodiny později - pořád ukazoval 4%
    tak jsem ho odpojil a od té doby je defacto mrtvý
    při připojení na nabíječku se nerozsvítí, na pwr button nereaguje bez ohledu na délku sepnutí
    baterka má 3.2V, takže úplně mrtvá není

    máte někdo nějaký tip co s tím?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SARGO: nalepit fólii bez bublin není velký problém, ale před ničím neochrání. O klasického skla riskuješ, že nebude po stranách doléhat (řeším denně u iPhone 6, nový Huawei.. Se zaobleným sklem) a pokud bude sklo ok, tak bude užší než displej, takže po stranách bude tak 0,5mm díra. Proto zatím na telefonu žádné sklo nemám :( jen to pouzdro Spigen co padne jako ulitý!
    SARGO
    SARGO --- ---
    MIKROM: Vida, tak to díky moc! Velmi užitečná rada. Takováhle možnost by mě vážně nenapadla. Jen jaksi tím pádem, a fakt díky, si ho asi i nech, poslyš... :-D Takže další boj s fólií, která někde nechá bublinku, bude mě to měsíc či dva nehorázně vytáčet, pak nechám holou obrazovku a až mi to spadne, budu zasmušilá. :-D
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SARGO: já mám postřehy zde https://www.mikrom.cz/samsung-galaxy-a3-2017/
    Jinak tohle sklo mám, klidně ti ho pošlu, ale mě se nelíbí. Je sice zahnuté, ale je přilepené jen po obvodu, mezi displejem a sklem je tak mezera do které se otvorem pro sluchátko a home dostane bordel, voda..
    SARGO
    SARGO --- ---
    Vítám se mezi hrdé majitele Galaxy A3 2017. První dojmy veskrze pozitivní, snad to vydrží :-D
    Technický dotaz: https://www.aliexpress.com/...al-Imak-Full-screen-full-coverage-full-protection/32794115623.html?s=p
    - když bych nalepila tohle, jak je to potom s pouzdry? Ta volnější gelová asi dobrý, ale jinak asi špatný? :-))
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    CUKI: porid Note4 :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    XMEDA: Máš pravdu, když ono se ale nic jiného neprodává. Není to o tom co chci ale co je k mání.
    CUKI
    CUKI --- ---
    Tak ještě jeden dotaz ohledně Samsungu. Konkrétně S5830. Jakým způsobem hlídá nabíjení? Baterie není úplně mrtvá elektronika jede, protože naměřím napětí 3,78V naprázdno. Tedy nedošlo k úplnému vybití, ale je tam nějaký obvod co hlídá ještě kapacitu akumulátoru? Tedy napětí při nějaké zátěži, nebo tak něco?
    Mobil vždy "nahazuji" na X tý pokus a po dobití na 100% ukazuje že stále dobijí. Mám hledat chybu v elektronice baterie, nebo její mizivé kapacitě a nebo je to problém v mobilu?
    Dlouho jsem ten mobil nepoužíval, ale na extrémní vybití to vzhledem k naměřenému napětí nevypadá. Navíc mám pocit že v tomto případě bych nic nenaměřil... Ale mobil nenajede ani při připojení k nabíječce. Neukazuje že by dobíjel a po odpojení nebo pokusu zapnout mobil ukáže prázdnou baterku a chcípne.

    Nemůže to bejt chyba v konektoru? Prostřední signální kontakt?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Je to o tloustce a HMOTNOSTI. Kdyz chcete mit lehky telefon...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    CUKI: není to ani tak o shitu, jako o tom nesmyslným trendu dělat všechno co nejtenčí. pak to s cenťák tlustou mi2s jsem se nebál zavázat boty ani v těsných džínách :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam