• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: no jo, to uz radsi vubec neresim :))

    jinak moje kauza dopadla teda zajimave. Oficialni vyjadreni: muzu si za to sam, nevztahuje se na to zaruka, chteji za opravu 12 tisic. Tak sem jim rekl, ze odmitam cokoliv takovyho zaplatit a at mi vrati telefon. Telefon sem prinesl domu a byl opraveny. Od te doby ho normalne pouzivam, ma novou baterii, nehreje se, maka jak ma a co sem koukal, tak dily vymenene. Ty kurvy to proste zkusili a kdyz sem odmit, radsi udelali refurbish.
    Nepochopis...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ...ale přesně. Nějak si neumim představit že si jdu zajezdit na prkně a dám si do kapsy mobil co má přes šest palců:/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: u tebe bych čekal, že tě hlavně pobaví "zůstává vodotěsnost":))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: tou velikosti je to uplne zabity :(
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ja sem taky z xperie presel na samsung a uz bych se teda nevracel
    ADITU
    ADITU --- ---
    TEKKIT: xperie mi nepřijdou špatné, jen to bude zvykání na nové ovládání a prostředí (pokud na to dojde, zkusím zjistit, jestli nejdou nějak přemapovat/prohodit tlačítka home a zpět - to je to jediné, co mě štve, když mám v ruce přítelovu Xperii). foťák je to poslední, co mě při výběru telefonu trápí :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ADITU: já zase od sony compact přišel:)) Můžu vřele doporučit - všechno běhá skvěle, samozřejmě nevěřit báchorkám o vodotěsnosti. Pro mě byl problém tragickej foťák (z3c) , ale to už mají snad u těch nových nějak pořešený:)
    ADITU
    ADITU --- ---
    TEKKIT: viděla jsem spekulace o S9 mini, tak ještě čekám, ale jestli do září/října nebude, kupuju nějakýho compacta od Sony Xperia. Velký telefony fakt nedávám a budu celkem smutná, protože se Samsungem jsem se za těch asi 6 nebo 7 let, co je mám, docela sžila.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Tajemství Galaxy S9 a S9+ kompletně odhaleno. Tři barvy pro Evropu a foťák s variabilní clonou – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...-barvy-pro-evropu-a-fotak-s-variabilni-clonou/sc-309-a-1341024

    ach jo 5´8 a 6´2...to jsou fakt tablety:/
    FUMO
    FUMO --- ---
    BUCCI:
    XMEDA: díky, díky!
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    FUMO: aliexpress...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    FUMO: hele nevím, na ebay jsou qc kolem 300 až 500... nevybral sis náhodou nabíječku s Dex, ta je až od S8
    FUMO
    FUMO --- ---
    BUCCI: Takže těch 1200 navíc je za ten quickcharge? To je ale smutnej příběh :-(

    Díky za info
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    FUMO: mám bezdrat od Nokie za 120,- a už nabíjí mou S8 cca půl roku, jen nemá quickcharge
    FUMO
    FUMO --- ---
    Ahoj, ve firmě jsem dostal S7 nemám se značkou žádné zkušenosti, používal jsem do teď Nexus, ale zjistil jsem, že S7 už umí nabíjet přes https://www.alza.cz/samsung-ep-ng930b-cerna-d4089278.htm?layoutAutoChange=1
    Ale ta cena mi přijde děsivá. Vyplatí se to? Máte někdo nějaký tipy a triky? Díky
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LOLEK:)

    pobavila akce "Samsung cashback" - neuvěřitelně výhodná, ale časově omezená jen do 31.1!!!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TEKKIT: musej se zahojit po tom stazenym note no. ale stejne liskat je prutama. hlavne ze eu resi nabijecky... nokia v kopru, palm v kopru, blackberry v kopru samsung v kopru co ja si poridim pristi rok za mobil. ten note 4 to uz hadam dlouho neda.
    a ja si na wacom taak zvykl.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    RAINBOF: já jsem to bral trochu s nadsázkou:) Nicméně zmrdství je v posledních letech patrný nejen u samsungu. Po necelých dvou letech vypálenej displej a borci se na tebe tváří jakože co, když už ho máš dva roky, tak se nediv...+ to samý ten Dragonův případ tady. A u vlajkových modelů, bleju
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TEKKIT: achjo. ty prachy za novej note nedam kdyz je jasny ze ze je na 2y
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam