• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    zajimalo by mne co baterky v techhle supermrazech. takova deep discharge baterka v galaxy note musi byt vylozene na podelani.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Is The Samsung Galaxy S9 Worth The Hype?
    https://www.youtube.com/watch?v=g30Rhk82rmg
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: těch 5 palců je zkrátka můj strop, dál už je to tablet...a basta!:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    XMEDA: jasný chápu. Já jsem to nepřesně definoval co pro mě znamená "do kapsy". V zimě stojím skoro každý volný den na snowboardu, chci si ho dát do kapsy (třeba náprsní v bundě) a nemít pocit že tam mám knížku, v létě chci jít s čoklem v kraťasech nike a nemuset si kvůli mobilu brát "přes rameno tašku" když jdu jen kolem baráku...

    Mobil 6,2 palce je pro mě osobně z praktickýho hlediska úlet, ale chápu že to nejde zobecnit:)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    TEKKIT: neni jen mackaci kapse v gatich, zejo.. v mikine, v bunde, v lete mam tak jak tak pres rameno tasku s dalsima vecma typu prachy, klice, kudla..
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    XMEDA: a jak ho nosis ty když ne v kapse?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ADITU: Galaxy A3 ma 4.7"
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    TEKKIT: me treba note4 naprosto vyhovuje velikosti. V kapse u kalhot nosi takovej telefon jen lidi co ho potrebuji brzo zlikvidovat nejen mechanickou destrukci ale i ucpanim vsech otvoru bordelem. Experti v te stejne kapse maji i klice a pod.
    Krasne vidim u kolegu jak takovej telefon uz po roce tragicky vypada...
    ADITU
    ADITU --- ---
    DRAGON: nevím, imho bude záležet na úspěchu xz2. změnili i design, takže skalní fandové nadávají, ale může to nalákat nové duše. co ale vyhraje, a co si z toho vezme Sony, je ve hvězdách. pokud prodeje budou mít vysoké, nebudou mít důvod se vracet k menším telefonům. pokud budou nízké, dají to za vinu novému designu, nebo velikosti?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jen sem mel roky ruzny Zx modely compact, tak verim, ze to potahnou dal, snad! :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ADITU: nevim, vubec to nesleduju :)
    ADITU
    ADITU --- ---
    DRAGON: nezbývá než doufat. každopádně to letos už asi nebude. nebo oznamují nové modely ještě na podzim?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ADITU: no jak sem psal, treba toto
    Sony Xperia XZ1 Compact Black - Mobilní telefon | Alza.cz
    https://www.alza.cz/sony-xperia-xz1-compact?dq=5101632&o=2

    verim ze i v budoucnu prijdou zas s nejakym malym modelem i mimo xz radu
    ADITU
    ADITU --- ---
    DRAGON: která? pro mě je 5'' už hodně.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ADITU: aspon jedna znacka dela porad normalni velikosti a ty telefony jsou prekvapive v poho
    ADITU
    ADITU --- ---
    ADITU: xz2 compact mi vypadlo, sry.
    ADITU
    ADITU --- ---
    DRAGON: to jo, ale nově představená xz2 už má 5''
    ADITU
    ADITU --- ---
    TEKKIT: jj, koukala jsem, když jsem googlila, odkud jsem měla dojem, že compacty a full verze mají stejnou výbavu. dost mě dneska rozesmutnili, protože nový telefon si prostě asi letos nekoupím (a bůhví, jestli aspoň napřesrok). čekám totiž, že jestli bude dělat Samsung s9 mini, tak to bude taky 5'' :/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: Sony Xperia XZ1 mas i ve verzi 4,6, neboli krasnou normalni velikost padnouci do ruky.
    TEKKIT: no jiste, mne by ani nevadilo, kdyby to bylo velky jak s7 :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    jinak taky stojí v tomto kontextu za zmínku že ještě z3c byl 4,6 palců a ta nová xperie je 5 palců - čili i sony zvětšuje:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam