• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ADITU: no jak sem psal, treba toto
    Sony Xperia XZ1 Compact Black - Mobilní telefon | Alza.cz
    https://www.alza.cz/sony-xperia-xz1-compact?dq=5101632&o=2

    verim ze i v budoucnu prijdou zas s nejakym malym modelem i mimo xz radu
    ADITU
    ADITU --- ---
    DRAGON: která? pro mě je 5'' už hodně.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ADITU: aspon jedna znacka dela porad normalni velikosti a ty telefony jsou prekvapive v poho
    ADITU
    ADITU --- ---
    ADITU: xz2 compact mi vypadlo, sry.
    ADITU
    ADITU --- ---
    DRAGON: to jo, ale nově představená xz2 už má 5''
    ADITU
    ADITU --- ---
    TEKKIT: jj, koukala jsem, když jsem googlila, odkud jsem měla dojem, že compacty a full verze mají stejnou výbavu. dost mě dneska rozesmutnili, protože nový telefon si prostě asi letos nekoupím (a bůhví, jestli aspoň napřesrok). čekám totiž, že jestli bude dělat Samsung s9 mini, tak to bude taky 5'' :/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: Sony Xperia XZ1 mas i ve verzi 4,6, neboli krasnou normalni velikost padnouci do ruky.
    TEKKIT: no jiste, mne by ani nevadilo, kdyby to bylo velky jak s7 :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    jinak taky stojí v tomto kontextu za zmínku že ještě z3c byl 4,6 palců a ta nová xperie je 5 palců - čili i sony zvětšuje:))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ADITU: to musíš napsat manažerům Samsungu:))

    (jinak jak jsem psal, měl jsem z3c a pamatuju si, že měla o něco horší parametry než velká Z3)
    ADITU
    ADITU --- ---
    TEKKIT: Sony to zjevně umí, není důvod, aby to neuměl i Samsung.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: já tomu nerozumim:) Když řekneš čip, tak nemám anung jak to vypadá:) Každopádně i ty compacty jsou míň nabušený než ty velký verze ne? Ale to je vlastně jedno...Kdybys měl samsung galaxy S9 compact a makalo to jako S8 tak je to stejně top. Tím chci říct že za ty rozměry se vyplatí oželet trocha výkonu třeba
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: tak tusim ze nejvetsi problem s mistem je baterka, ne? takze daj polovicni, zaroven ale polovicni display, ty zbyly elektronicky soucastky kolem toho pujdou v pohode rozlozit, viz treba Compact mobily vlajkovejch lodi Sony, ty sou taky nabuseny...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: já si říkám jestli to lze (technologicky)...jestli to jde udělt v plný palbě v malým
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ja tak nejak doufam, ze si uvedomi, ze nezanedbatelny procento lidi chce i vlajky v mensi velikosti, snad neco vydaji.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: přesně...já držel i tu S8 a ona jak je tenčí, tak se drží i líp...ALE! Je tak dlouhá že když jí dáš do zadní kapsy u džín tak se s ní můžeš poškrábat na lopatkách:/ Ale tak zdá se že uživatelům to nevadí (krom nás:)), tak ten trend je takovej jakej je...

    DRAGON: tahle kauza nemá nouze o překvapivý zvraty v ději, to ti řeknu teda:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: no je to uplnej nesmysl, dyt takovej telefon hrozne lehce "mikro-ohneš" a oni tim pak budou argumentovat. Fakt nechapu, proc je tahle trapna moda phabletu. Ta moje S7 je asi tak maximum, co jsem ochotnej mit za velikost, vetsi uz neni uchopitelny ani poradne ulozitelny po tele/obleceni.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: no jo, to uz radsi vubec neresim :))

    jinak moje kauza dopadla teda zajimave. Oficialni vyjadreni: muzu si za to sam, nevztahuje se na to zaruka, chteji za opravu 12 tisic. Tak sem jim rekl, ze odmitam cokoliv takovyho zaplatit a at mi vrati telefon. Telefon sem prinesl domu a byl opraveny. Od te doby ho normalne pouzivam, ma novou baterii, nehreje se, maka jak ma a co sem koukal, tak dily vymenene. Ty kurvy to proste zkusili a kdyz sem odmit, radsi udelali refurbish.
    Nepochopis...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ...ale přesně. Nějak si neumim představit že si jdu zajezdit na prkně a dám si do kapsy mobil co má přes šest palců:/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: u tebe bych čekal, že tě hlavně pobaví "zůstává vodotěsnost":))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: tou velikosti je to uplne zabity :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam