• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: cemu tohle prosimte vadi krome toho, ze muzou chodit aktualizace pozdeji nez na cz distribuci? ma to jeste nejaka omezeni pro tebe ve vysledku? diky
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    TEKKIT: ETL je CZ nebrandované označení Samsungu, já mám SK TMS což je SK Telekom
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: jj jasný, to byl extrém. ale třeba u SX z3c psali borci na fórech jak jim některý věci zlobily a vyřešily to pak až aktualizace, tak jsem to myslel
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ja bych tomu moc neveril, tohle se stalo jednou a zrovna samsungu, uz si da sakra bacha, aby se to neopakovalo, tim spis u vlajkovky, takova vec by je taky mohla stat existenci :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    jen na okraj k té S9...Kdysi mi známý radil, abych s koupí nového modelu počkal cca rok od doby co je uveden na trh. že se nejdříve dávají různé balíčky oprav atd - nebo třeba začnou vybuchovat v kapse:))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    BUCCI: co je ETL a na co ho používáš?
    SONIC
    SONIC --- ---
    Samsung | Nový samsung
    https://www.novysamsung.cz/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: jo ták, už chápu :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    je fatk, že se svou S8 jsem strašně spokojenej bohužel nemám ETL, takže na udpate stále čekám... to je fakt fail
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: no to byla právě ta sedmička...s tím cashbackem a "protiprodejem" z3c to vyšlo na "pár korun"...ta S8 by stála o dost více a právě mi nesedělo že je na výšku delší (navíc)

    (P.S. žena ta co neztratí to rozmlátí, pro ni je cenová hladina 3-5k investice na hranici :))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: tak s8 taky not bad, ja slysel od tve zeny, ze jste poridili s7 pred nejakou dobou, takze koukam samsung v rodince prosel, jo? :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: kéž by:/
    BUCCI: i kdyby byla:)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: 23.1. asi těžko S9
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: poridils s9? :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    S8 a S8; ETL verze už by měla dostávat Oreo :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    mám tady časový schéma jak probíhala v mém případě akce Samsung cashback:

    23.1 nákup telefonu + registrace na samsung bonus
    31.1 potvrzen IMEI a účtenka
    6.2 potvrzení registrace, uznání bonusu - pak mají 35 pracovních dní na přeposlání na účet
    5.3 připsáno na účtu

    říkám si, že by to třeba mohlo někoho zajímat, jak to pak dlouho trvá
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Tak jsem se byl dnes na tu s9 podívat v datartu a musím říct, že to není tak hrozny s tou velikosti. Je užší než s7, jako s8, takže se pěkně drží v ruce :))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RAINBOF: ok, jasny :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Ale nechci zavadet trolo, zatim vybiram, uvazuju i o pristrojich kam by sel dat celkem cistej android. Ale nechci slevit z toho ze si sam rozhodnu kdy pristroj vymenim.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DRAGON: no ty posledni kousky nejsou zly. ja mel bb driv leta pak si poridil note 4, a keyone s androidem mi prisel slusnej. baterku jde vymenit podstatne snadneji (ale i tak je to na sroubovak).
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RAINBOF: upřímnou soustrast :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam