• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Stránky Samsungu naznačují, kdy se Orea dočká Galaxy Note 8 a Galaxy S7 Edge – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...-se-orea-docka-galaxy-note-8-a-galaxy-s7-edge/sc-309-a-1341191

    že by sedmička už v dubnu?
    FRANCIMOUR
    FRANCIMOUR --- ---
    Sorry za OT

    Ahoj,

    Kdybyste chtel nekdo neco kupovat tak www.smarty.cz, nahodte sz a dam cenu...
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    SMOKY: Tak přijde mi, že baterka vydrží o něco dýl. To je fajn.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    neprodavate nekdo Samsung Gear VR bryle?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    BUCCI: Já dneska updatoval. A nějak nepoznám rozdíl :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: jelikož zastoupení Samsungu je CZ i SK dohromady, tak ne... opravdu jde jen o release management (+ možná nějaký drobnosti)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: cemu tohle prosimte vadi krome toho, ze muzou chodit aktualizace pozdeji nez na cz distribuci? ma to jeste nejaka omezeni pro tebe ve vysledku? diky
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    TEKKIT: ETL je CZ nebrandované označení Samsungu, já mám SK TMS což je SK Telekom
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: jj jasný, to byl extrém. ale třeba u SX z3c psali borci na fórech jak jim některý věci zlobily a vyřešily to pak až aktualizace, tak jsem to myslel
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ja bych tomu moc neveril, tohle se stalo jednou a zrovna samsungu, uz si da sakra bacha, aby se to neopakovalo, tim spis u vlajkovky, takova vec by je taky mohla stat existenci :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    jen na okraj k té S9...Kdysi mi známý radil, abych s koupí nového modelu počkal cca rok od doby co je uveden na trh. že se nejdříve dávají různé balíčky oprav atd - nebo třeba začnou vybuchovat v kapse:))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    BUCCI: co je ETL a na co ho používáš?
    SONIC
    SONIC --- ---
    Samsung | Nový samsung
    https://www.novysamsung.cz/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: jo ták, už chápu :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    je fatk, že se svou S8 jsem strašně spokojenej bohužel nemám ETL, takže na udpate stále čekám... to je fakt fail
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: no to byla právě ta sedmička...s tím cashbackem a "protiprodejem" z3c to vyšlo na "pár korun"...ta S8 by stála o dost více a právě mi nesedělo že je na výšku delší (navíc)

    (P.S. žena ta co neztratí to rozmlátí, pro ni je cenová hladina 3-5k investice na hranici :))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: tak s8 taky not bad, ja slysel od tve zeny, ze jste poridili s7 pred nejakou dobou, takze koukam samsung v rodince prosel, jo? :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: kéž by:/
    BUCCI: i kdyby byla:)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: 23.1. asi těžko S9
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: poridils s9? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam