• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    APOPHIS: nn, to je ciste jen na plastovym obalu, dovnitr se dostat nemohla, nemela jak
    APOPHIS
    APOPHIS --- ---
    DRAGON: divam se, ze na tom mas tu plastovou olacku co se dava dnes na vsechno nove. Nemohlo se stat ze se dostala nejak do kontaktu z tim zelezem a chytla?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    já nechápu proč by někdo vyráběl (a za ty prachy si koupil) tohlencto:

    Samsung Galaxy S8 Lite byl oznámen pod názvem Galaxy S Light Luxury
    https://www.svetandroida.cz/samsung-galaxy-s8-lite-galaxy-s-light-luxury/#comments
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: s8 balení
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: a pouzivas tyhle 3pack a nebo tuz co je u S8 / S9 v baleni? protoze ta mi jede v poho uz mesic a nic.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    No ty krávo. :O Já jí používám taky, nevěděl sem, že to funguje takhle skvěle. "Nejenom že nabije telefon, ale podpálí byt"
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: ha, vidis to, dobrej napad, diky!
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: nechci hájit ani Samsung, ani tebe, ale skoč do Ječný (nebo Žitný) rovnou do samsungu, vem redukce i kabel a ať se vyjádří...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: ://
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: ://
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: no jako je mi jasny, ze mi alza vezme do reklamace tu redukci, ale s kabelem mam smulu. mam chut napsat rovnou na samsung, kua fix...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: tohle mě nadzvedne hlavně z pohledu toho že je to originál příslušenství
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: člověk aby ten Samsung nabíjel nad lavorem, fakt...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: OMG!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    musim rict, ze tohle me fakt nasralo, koupil sem si original redukce z microUSB na Usb C, dam nabijet telefon, jdu nakoupit, prijdu domu a tam tohle... samozrejme original usb kabl od samsungu, kterej me nedavno stal 350 korun, je v prdeli taky :(

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MICKK: jasny no...Mne tahle varianta nenapadla, takže jsem to furt hledal ve všech možných nastaveních visjak
    MICKK
    MICKK --- ---
    TEKKIT: vycházím t toho, že na androidu k tomu potřebuješ extra aplikaci https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.tasks
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MICKK: ok, takže jestli to chápu správně, tak jsem teď 30 minut instaloval, odinstalovával, zakazoval a povoloval, mazal historie a synchronizoval...s tím že jsem si polovinu těch úkolů zkurvil...a přitom stačilo napsat sem a mohl jsem si tu dmenci ušetřit??? Ach jo...
    MICKK
    MICKK --- ---
    TEKKIT: protože v google kalendáři nejsou úkoly? ty jsou v google task
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    používáte někdo pls Kalendář samsung? Asi dělám něco špatně protože při synchronizaci s google caledar se mi v kompu objeví jen události, ale ne úkoly...neví někdo v čem je práblm?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam