• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: najs. Sem prekvapenej. Takovej prozakaznickej pristup se dneska uz nenosi.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Update: volal sem do alzy (tam sem koupil ty redukce), rekl jim co se stalo, rekli mi, ze mam reklamovat u firmy, ktera mi prodala nabijecku (CZC), takze sem tedy zavolal do CZC, rekli mi ze mam reklamovat tam, kde... no jiste si to umite domyslet :) takze sem si rek, ze jeste nez se ozvu pravnikovi a vytezim na tom krutou skvaru od Samsungu, tak proste jako slusnej clovek zajdu do Samsungu v Jecny a zeptam se.
    Sel sem tam, rekl sem presne co se mi stalo, ze mi malem chytnul byt atd atd. Pak rekl okamzite ze se velice omlouva, vsechno si nafotil, rekl mi ze by si potreboval ty veci nechat na expertyzu, odnesl si na chvilku muj telefon, aby zjistili ze je vsechno v poradku. Je. Pak sem jim rekl, ze by si meli s dodavateli dat meeting a vysvetlit jim, ze tohle je brutalni pruser a nemeli by takhle faktovat zakazniky, kdyz maj burn issue a jestli si uvedomuje, ze stacilo bejt kokot a okamzite sem je potahal po soudech a mobilnich serverech a byli by v pruseru, s cimz souhlasil a hrozne se omlouval.
    Ve vysledku sem dostal novy prislusenstvi (nechtel sem ty redukce uz radsi, tak mi dal novy nabijecky s USB C kabelem) a s tim, ze se mi ozvou okamzite jak to vyresi. Aspon nekdo se umi chovat.
    Alza + CZC ale velkej fail.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    APOPHIS: nn, to je ciste jen na plastovym obalu, dovnitr se dostat nemohla, nemela jak
    APOPHIS
    APOPHIS --- ---
    DRAGON: divam se, ze na tom mas tu plastovou olacku co se dava dnes na vsechno nove. Nemohlo se stat ze se dostala nejak do kontaktu z tim zelezem a chytla?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    já nechápu proč by někdo vyráběl (a za ty prachy si koupil) tohlencto:

    Samsung Galaxy S8 Lite byl oznámen pod názvem Galaxy S Light Luxury
    https://www.svetandroida.cz/samsung-galaxy-s8-lite-galaxy-s-light-luxury/#comments
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: s8 balení
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: a pouzivas tyhle 3pack a nebo tuz co je u S8 / S9 v baleni? protoze ta mi jede v poho uz mesic a nic.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    No ty krávo. :O Já jí používám taky, nevěděl sem, že to funguje takhle skvěle. "Nejenom že nabije telefon, ale podpálí byt"
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: ha, vidis to, dobrej napad, diky!
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: nechci hájit ani Samsung, ani tebe, ale skoč do Ječný (nebo Žitný) rovnou do samsungu, vem redukce i kabel a ať se vyjádří...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: ://
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: ://
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: no jako je mi jasny, ze mi alza vezme do reklamace tu redukci, ale s kabelem mam smulu. mam chut napsat rovnou na samsung, kua fix...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: tohle mě nadzvedne hlavně z pohledu toho že je to originál příslušenství
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: člověk aby ten Samsung nabíjel nad lavorem, fakt...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: OMG!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    musim rict, ze tohle me fakt nasralo, koupil sem si original redukce z microUSB na Usb C, dam nabijet telefon, jdu nakoupit, prijdu domu a tam tohle... samozrejme original usb kabl od samsungu, kterej me nedavno stal 350 korun, je v prdeli taky :(

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MICKK: jasny no...Mne tahle varianta nenapadla, takže jsem to furt hledal ve všech možných nastaveních visjak
    MICKK
    MICKK --- ---
    TEKKIT: vycházím t toho, že na androidu k tomu potřebuješ extra aplikaci https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.tasks
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MICKK: ok, takže jestli to chápu správně, tak jsem teď 30 minut instaloval, odinstalovával, zakazoval a povoloval, mazal historie a synchronizoval...s tím že jsem si polovinu těch úkolů zkurvil...a přitom stačilo napsat sem a mohl jsem si tu dmenci ušetřit??? Ach jo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam