• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    E42
    E42 --- ---
    TEKKIT: No že se s takovým krytem obvykle hůř dělá swipe od kraje obrazovky než bez něj. Což vadí při přístupu do menu. Třeba v NyxDroidu.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    E42: jak to myslíš? zkusim to
    E42
    E42 --- ---
    TEKKIT: Nevýhodou bude asi i obtížnější přístup do "hamburger menu" přes swipe od kraje obrazovky. Ale dá se to naučit.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MIKROM: já měl dva.

    První byl takový ten průhledný oboustraný. Tam bylo negativum, že někdy zlobil dotek + upřímně mít super amoled a přes to šprcku je nahovno. Ale uplatnění vidím do budoucna třeba někde u vody jako ochrana proti písku.

    Druhý z tvrdého plastu pokrýval jen záda a byl fakt elegantní, ale...ochrana nula

    Tohle vypadá zatím nejlíp no
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    TEKKIT: na předchozí telefon jsem postupně objednal snad přes deset čínských pouzder, buď neseděly, nebo šly blbě mačkat čudlíky, nebo zežloutly apd.
    Na nový jsem vzal rovnou Spigen, který pasuje dokonale a po roce vypadá stále jako nový. Takže souhlas.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    protože mi nedávno upadl telefon a rozmlátilo se jak přední krycí sklo, tak bohužel i display (oprava cca 5k - klasická S7), tak jsem se trochu více zajímal o různý kryty a nakonec mohu doporučit toto:

    Spigen Rugged Armor, black - Galaxy S7 555CS20007 | CZC.cz
    https://www.czc.cz/...7/186104/produkt?gclid=EAIaIQobChMIgvO_sviJ3AIVprXtCh0l3QVeEAQYASABEgLFBPD_BwE

    - je to taková na první pohled tvrdší a tlustší guma, která pokrývá záda, ale ještě asi o 2mm přesahuje vepředu display(tzn když telefon položím na display, leží to na těch okrajích krytu)

    - jediný negativum, čistě subjektivně je ten telefon v tom větší cihla (nemá to pěkné ladné tvary).

    - při tom pádu jsem tam měl nějaký kryt (subjektivně hezčí:)) z ali za pár kaček, bohužel k ničemu

    (P.S čestně prohlašuji, že pro tu firmu nedělám a není to reklama:)) Píšu to jen jako osobní zkušenost, mohlo by se někomu hodit)

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEEPEK: to se imho nastavit neda
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    Ahoj, můžete mi prosím poradit kde v hloubi systému Android nastavit automatické zapnutí, po vypnutí při úplném vybití a následného připojení na nabíječku?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    NEVILL: Xiaomi A1
    AUTOLOKATOR
    AUTOLOKATOR --- ---
    NEVILL: Ok, díky za doporučení!!!
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    AUTOLOKATOR: Tak do toho by se ti měl vejít Galaxy J3 (2017), na Alze nebo CZC bez pár korun 4 tisíce. Žádný zázrak to není, ale vypadá vcelku použitelně. Podobný hardware s levnější cenou je třeba Nokia 3, ovšem má horší foťák.
    AUTOLOKATOR
    AUTOLOKATOR --- ---
    NEVILL: díky za odpověď, budget minimální, strop 4 tisíce kč... nenašel jsem krom světu androida jiný auditko o smart phonech, takže beru doporučení i od jinech značek, poku to nebude samozřejmě znamenat morální prohřešek zralý na vyloučení ze skupiny
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    AUTOLOKATOR: To záleží jak vysoký na to máš budget. Samsung má levnější řadu Galaxy J (podle velikosti displeje J3, J5, J6, nic moc výkon, ale na běžné užívání asi stačí), střední třída je A řada, nej je řada S (nejlepší a nejdražší, to jde ruku v ruce). Na dobrý poměr cena/výkon se teď třeba dá za nějakých 11K koupit Samsung Galaxy S7 nebo S7 edge, což jsou sice dva roky staré modely, nicméně i na dnešní poměry mají slušné parametry a dostaly teď Android 8.0
    AUTOLOKATOR
    AUTOLOKATOR --- ---
    Ahoj, doporučení na nějakej budget smart phone?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    VON_GILOTINE: i to samozřejmě jde, jen když ti Google photos nabídne zálohování složky, tak to musíš nastavit, teď je asi už pozdě pokud to už nemáš
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SONIC: aha, to ma vyndavaci baterii, tak nic :/
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MIKROM: ne, kdyz je nahravane 3rd party programem.
    SONIC
    SONIC --- ---
    DRAGON: tam to supluje vyndani baterky..dyz de uzivatelsky vyjmout netreba hmatu..
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    jako trosku mi prijde ojety, ale to by prave v pripade, kdy tam vlozim slusne nabitou baterii z jineho s4 mini pristroj, melo byt irelevantni, myslim
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SONIC: zkusil jsem jinou baterku s bohužel nulovym vysledkem. navic tu svoji jsem koupil novou pred tremi mesici. neda se svitit. dekuju!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam