• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    otazka do plena - jak se zije bez notifikacni diody? :D aneb je nekdo, kdo presel z diody na bezdiodu a nezvykl si?
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    SONIC: jo no, si rikam, ze stejne za chvili se zacne sypat HW podle toho, co vetsinou vidim kolem... (to sem si jeste rikala, ze displej z ali by byl treba za petikilo, no...:D ale kdyby to mohla byt nejaka blbost, tak bych samozrejme jeste tak rok az dva ocenila :D
    SONIC
    SONIC --- ---
    KRISKA: pravdepodobne to tim LCD bude..asi bych do opravy uz neinvestoval..novej stroj mas dvouletou zaruku, novou baterku, funkcni lcd..nejakej ten vykon navic...
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    dotaz na zivotnost pls: nam samsung s5, v rijnu bude mit 4roky. Cca 3 tydny se stazenym jasem poblikava jakoby ta sila podsviceni, kdyz jas zvednu, dobry... ted uz problikava pri zapinani komplet celej displej casto ruznyma barvama, nekdy se ani nechyti, musim zapnout vickrat... ma smysl resit novej displej (zrejme problem displeje?) nebo uz vzhledem ke stari se na to vybodnout, pripadne napad, cim by to mohlo byt? cca 2 roky zpatky byl displej uz menenej, protoze praskl i s nejakym svabem pod displejem a byl kaput... takze si rikam, ze dalsi investice by byla asi zbytecna, ale treba je to jen nejaka blbost... dik za postrehy
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: další aktualizace SW 1.srpna 2018, jen 35MB...zjištěno manuálně
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: diky. to jo, to tam je napsane, ale spis jestli to neposere performance, vis.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: na samsung mania v diskuzi S9:

    Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 15. 8. 2018 21:21
    Dnes se mi objevila aktualizace...

    Odeslat příspěvekod Loader 15. 8. 2018 21:54
    Díky za upozornění.
    Security patch je nyní aktuální a přibyl Game Launcher.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nevite neldo, jestli je to ok update? samsumg s9...nejak nemuzu nic dohledat, zadny info

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: tak už jsem na to asi kápnul:

    Nastavení - aplikace - AOD - úložiště - vymazat data/mezipaměť

    Od tý doby co jsem to udělal to nemizí!

    (budete si muset nastavit znova typ hodin a tyhle sračky, bohužel)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: jasný, no v té galerii mi přijde že něco přibylo. Ale nevím jestli to třeba nemám déle a jen jsem si toho nevšiml:))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: vůbec, jsem zvyklý na fotky Google...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: používáš app "galerie"?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: v rychlosti jsem to projel, ale ničeho nového jsem si nevšimnul, podle mě spíš záplatují nějaké zjištěné chyby...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: mně se to objevilo samo před dvěma dny:)

    nevíš jak zjistit co přesně jsou ony "nové a zdokonalené funkce" v tom popisu "co je nového"?:))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Upozornění mi na ni zatím nepřišlo, ale když jsem dal aktualizace manuálně tak se to stáhlo...ale na to že to je datováno 1. července si teda dávají docela načas...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    přišla vám teď někomu taky bezpečnostní aktualizace (1.července 2018)?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Přátelé, prosím o radu...jde spíš o takový brainstorming abych pochopil jak věci vůbec fungují:)

    Natáčím si videa na mobil (S7). Jde čistě o homevideo, třeba z dovolený. Chtěl bych co největší kvalitu (aby ta videa obstála v čase - tím myslím aby se na to za xlet dalo vůbec koukat), ale na druhou stranu bych se rád vyhnul megavideím jenž třeba s dnešní technologií nemají zatím smysl...

    S jakým rozlišením natáčíte videa mobilem?

    UHD 4k - to je podle mě nesmyslný, video je moc velký, nemám na to přehrání hardware, navíc potřebuju aby se to přehrálo třeba i mámě - ta si těžko něco nainstaluje

    QHD - to je pro mně záhadou

    FHD (60) - to tam mám nastavený defaultně výrobcem a zatím jsem to používal a neřešil

    FHD (30) - tady vidím zásadní výhodu že lze použít HDR, což u těch výše nelze!
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    1) co tam máte vy?
    2) vyplatí se dát si tam to QHD? (čti má smysl z pohledu kvality výsledku)
    3) není ve finále lepší FHD s HDR než to druhý?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: nic si z toho nedělej:) Já onehdá něco našel a když jsem se k tomu chtěl vrátit tak už jsem to nenašel:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: dik, nechapu, jak sem to mohl nenajit. Asi lenost zaslepovala :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: jestli to mají stejně jako na S7, tak Galaxy Apps, Nastavení, Aktualizace, Automaticky aktualizované aplikace, Zakázat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam