• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: vůbec, jsem zvyklý na fotky Google...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: používáš app "galerie"?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: v rychlosti jsem to projel, ale ničeho nového jsem si nevšimnul, podle mě spíš záplatují nějaké zjištěné chyby...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: mně se to objevilo samo před dvěma dny:)

    nevíš jak zjistit co přesně jsou ony "nové a zdokonalené funkce" v tom popisu "co je nového"?:))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Upozornění mi na ni zatím nepřišlo, ale když jsem dal aktualizace manuálně tak se to stáhlo...ale na to že to je datováno 1. července si teda dávají docela načas...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    přišla vám teď někomu taky bezpečnostní aktualizace (1.července 2018)?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Přátelé, prosím o radu...jde spíš o takový brainstorming abych pochopil jak věci vůbec fungují:)

    Natáčím si videa na mobil (S7). Jde čistě o homevideo, třeba z dovolený. Chtěl bych co největší kvalitu (aby ta videa obstála v čase - tím myslím aby se na to za xlet dalo vůbec koukat), ale na druhou stranu bych se rád vyhnul megavideím jenž třeba s dnešní technologií nemají zatím smysl...

    S jakým rozlišením natáčíte videa mobilem?

    UHD 4k - to je podle mě nesmyslný, video je moc velký, nemám na to přehrání hardware, navíc potřebuju aby se to přehrálo třeba i mámě - ta si těžko něco nainstaluje

    QHD - to je pro mně záhadou

    FHD (60) - to tam mám nastavený defaultně výrobcem a zatím jsem to používal a neřešil

    FHD (30) - tady vidím zásadní výhodu že lze použít HDR, což u těch výše nelze!
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    1) co tam máte vy?
    2) vyplatí se dát si tam to QHD? (čti má smysl z pohledu kvality výsledku)
    3) není ve finále lepší FHD s HDR než to druhý?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: nic si z toho nedělej:) Já onehdá něco našel a když jsem se k tomu chtěl vrátit tak už jsem to nenašel:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: dik, nechapu, jak sem to mohl nenajit. Asi lenost zaslepovala :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: jestli to mají stejně jako na S7, tak Galaxy Apps, Nastavení, Aktualizace, Automaticky aktualizované aplikace, Zakázat
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tusi nekdo,kde v S9 vypnu automaticky aktualizace bloatware aplikaci? (instagram, facebook atd) jde to pres nejakej Samsung apps a ne store googlu.
    dik
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevite zda po prehrani galaxy note 4 na lineageos mi bude fungovat pero ? nutne ho potrebuju...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    jinak gratulace držitelům S7, S7edge a S8+ :))

    10 nejporuchovějších telefonů z roku 2017: Najdete mezi nimi i ten váš?
    https://www.svetandroida.cz/10-nejporuchovejsich-telefonu/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Nestává se vám někomu, že AoD není až zas tak úplně "always"?:))

    už párkrát jsem koukal že display je černý i když je funkce zapnutá, ale nikdy jsem tomu nevěnoval extra pozornost. Ale teď před chvílí jsem vzal tel do ruky a AoD "naskočil" až když jsem s tím vyloženě zatřásl. Ničemu to nevadí, jen mně to zajímá...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    E42: tak už mám první věc co mi s tím krytem nejde. Je to screenshot hřbetem ruky. Přesně jak jsi psal - nejde to vzít úplně od okraje:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    BUCCI: mně ani žádný z těch motivů nezaujal:) Ale teď se třeba jede Tour a bejt cyklista, tak bych si tam to kolo dal:) nebo to tacho mi přijde dobrý
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    TEKKIT: no... desítky jich neni, ale appka funguje
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Nová aplikace Samsung ClockFace: Desítky vzhledů pro Always On displej
    https://www.svetandroida.cz/aplikace-samsung-clockface-always-on/#comments
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: jj pořád je jasný, že když to trefíš "dobře" tak ti nic nepomůže, bohužel...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: No skoro, Spigen to má určitě propracovanější, to je vidět, a vypadá to kapku robustněji, ale hádám že to odvede podobnou práci. Akorát si říkám co do budoucna, s těmi zaoblenými displeji tam vidím docela velké riziko poškození při pádu, nejsem si jistý jak to podobný typ krytu ochrání...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: to si myslím kdybychom hodili na stůl vedle sebe, tak zjistíme že je to to samé:)) Akorát ty jsi ušetřil:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam