• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ADITU: tak když mají být verze Galaxy S10, Galaxy S10 Plus, Galaxy S10 X a Galaxy S10 X 5G...tak možná některý budou menší.))

    ale pochybuju, ten trend je teď spíše zvětšovat mi přijde
    ADITU
    ADITU --- ---
    a zase/pořád to bude obrovské pádlo...? :(
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    E42: ještě jsem si říkal nějací hráči nových her...

    Pro mně (telefon, WS, focení, trochu net) absolutně jiná planeta:)
    E42
    E42 --- ---
    TEKKIT: Nejčastěji foťák.
    Ale víceméně prázdný honění čísel to samozřejmě je, o tom žádná.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Samsung Galaxy S10 prý vyjde hned v šesti barvách - Mobilizujeme.cz
    https://mobilizujeme.cz/...vach?fbclid=IwAR0hHQS2juaGWb5VE27M7lnw2rboGWchP47gJoQuThk8cQDHmNG2J3omUFo

    12GB RAM? To někdo dokáže nějak využít?:)
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    NEVILL: Mám to teď na stole, píšu na to recenzi a obávám se, že si ten telefon svoji cenu moc neospravedlňuje a minimálně USB-C a rychlonabíjení měl za ty prachy mít. Btw foťák se mi nezdá zase až nějak extra top, ale na nějaké hodnocení je ještě brzy.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JAKUBMOKRIS: když do střední třídy narvali trojitý foťák, tak asi měli potřebu to něčím vykompenzovat... :-)
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    NEVILL: Nevím, nechápu logiku výrobců, kteří dávají do jiných než low end modelů tenhle zastaralý konektor. To na mě působí, jakoby v Asii měl každý výrobce mega sklad těhlech konektorů a snaží se je udat co nejrychleji, než přijde doba USB-Cčková.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JAKUBMOKRIS: No tak to nechápu, A7 2017 dle všeho má USB-C a rychlé nabíjení...a u letošního modelu se vrátili k micro USB??
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    NEVILL: Tak jsem volal teď přímo do Samsungu a potvrdili mi, že Galaxy A7 (2018) rychlonabíjení neumí.

    Btw ta jejich podpora je fakt pecka. Žádný hledání kontaktu a vyplňování formulářů, prostě tě spojí s maníkem online, během 30 vteřin jsem řešil věc, kterou jsem chtěl řešit, borec dohledal, sdělil, hotovo. Super zkušenost.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    NEVILL: No já si taky spíš myslím, že má, ale třeba Techradar, který je obvykle poměrně důvěryhodný píše "The biggest downside of the phone is its dated micro USB port for charging. It's hard to understand why Samsung has refrained from upgrading to the USB Type-C on a phone of this range. Not just this, but it also lacks support for fast charging, which is again a bummer. "
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JAKUBMOKRIS: Rychlé nabíjení by mít měl, nemá bezdrátové nabíjení...
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Tušíte někdo, jestli má Galaxy A7 rychlonabíjení? Moje zdroje se malinko rozcházejí.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    dik! vyjimecne to pro zmenu zas asi chvili bude fungovat :)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    muze mi prosim nekdo napsat zpravu? zas mi ty notifikace prestali chodit... diky...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    IM_MORTAL: nijak. myslel jsem ze jde jen o praskly ne zcela ko.
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    RAINBOF: úplně nevim jak mi myš pomůže na černým displeji...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MICKK: tohle bezpečnostní hledisko mně nenapadlo, protože mám nastavený otisk, ale mám to vypnuté (otevírám jen přejetím)...čili pro mě je to potvrzení jen otravný krok navíc:)
    MICKK
    MICKK --- ---
    TEKKIT: Nestáhneš data, když je zamčený mobil?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    To potvrzení připojení přímo na displayi jsem nikdy nepochopil. Co je vlastně účelem tohohle "klepnutí navíc"?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam