• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: na tomhle je pak vtipný, že já (kterej aktualizace chci) mám nastaveno aby se stahovaly automaticky...a hovno:) Vždycky musím přepnout a zkusit to manuálně
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    taky to ted budu resit, jak se toho zbavit. samozrejme vyrobce zadnyho sw nechce uzivatele na stary verzi...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: jo jo, je to otravny
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: sakra, ty telefony jsou s tím otravnější než jsem si myslel... :O/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: nejde to ani tak jak zminujes v bodu 1. Aspon ne na S9. Otravuje to furt
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    PJT: No, čistě teoreticky, když půjdeš na nastavení - aktualizace softwaru - vypneš tam stahovat aktualizace automaticky a plánované aktualizace, tak by se to možná nemuselo dál nabízet. Pokud se ti ta aktualizace už stáhla a čeká na instalaci, tak to s tím asi bude telefon otravovat pořád...
    PJT
    PJT --- ---
    nechci aktualizovat systém, nechci aktualizovat systém, ne, opravdu ho nechci aktualizovat, NE NECHCI AKTUALIZOVAT, NECHCI!!!!

    nevíte někdo jak jim to vysvětlit natrvalo?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: ETL
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    dneska ráno bezpečnostní aktualizace SG S7 - úroveň opravy zabezpečení 1.10 2018
    ADITU
    ADITU --- ---
    TEKKIT: uvidíme.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ADITU: https://www.svetandroida.cz/...&fbclid=IwAR0RG59F_C1bBB1Hbjp_M3clqtzdD5h2cm5NcfZZ-qgtq1P7L9URB0BJwbU

    tak možná to bude něco menšího:) I když to je dneska pětipalec
    ADITU
    ADITU --- ---
    TEKKIT: Ráda bych se k Samsungu vrátila, ale jak už se nedělají "mini" verze, tak to moc nevidím...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ADITU: tak když mají být verze Galaxy S10, Galaxy S10 Plus, Galaxy S10 X a Galaxy S10 X 5G...tak možná některý budou menší.))

    ale pochybuju, ten trend je teď spíše zvětšovat mi přijde
    ADITU
    ADITU --- ---
    a zase/pořád to bude obrovské pádlo...? :(
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    E42: ještě jsem si říkal nějací hráči nových her...

    Pro mně (telefon, WS, focení, trochu net) absolutně jiná planeta:)
    E42
    E42 --- ---
    TEKKIT: Nejčastěji foťák.
    Ale víceméně prázdný honění čísel to samozřejmě je, o tom žádná.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Samsung Galaxy S10 prý vyjde hned v šesti barvách - Mobilizujeme.cz
    https://mobilizujeme.cz/...vach?fbclid=IwAR0hHQS2juaGWb5VE27M7lnw2rboGWchP47gJoQuThk8cQDHmNG2J3omUFo

    12GB RAM? To někdo dokáže nějak využít?:)
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    NEVILL: Mám to teď na stole, píšu na to recenzi a obávám se, že si ten telefon svoji cenu moc neospravedlňuje a minimálně USB-C a rychlonabíjení měl za ty prachy mít. Btw foťák se mi nezdá zase až nějak extra top, ale na nějaké hodnocení je ještě brzy.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JAKUBMOKRIS: když do střední třídy narvali trojitý foťák, tak asi měli potřebu to něčím vykompenzovat... :-)
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    NEVILL: Nevím, nechápu logiku výrobců, kteří dávají do jiných než low end modelů tenhle zastaralý konektor. To na mě působí, jakoby v Asii měl každý výrobce mega sklad těhlech konektorů a snaží se je udat co nejrychleji, než přijde doba USB-Cčková.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam