• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    TEKKIT: ne nikdy, posledni 2 roky jsem kupoval 2 x sony a 2 x samsung vzdycky takhle a ted si vzpominam ze jsem jednou reklamoval neco a ano, trvalo to 2 tydny (mohlo 4) ne 2 dny, ale stejne musi mit clovek nejaky nahradni a nejsem nejak zivotne/pracovne zavisly na schopnostech sveho aktualniho telefonu, takze s nejakym svym zaloznim mi bylo jedno ze to trva dyl
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jeste jedna vec je rozdilna pro Cz a Eu: pozdejsi updaty
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LEDOFREDO: a narazil jsi někdy na nějaký jiný problém, kde by bylo jasné, že je to tou EU distribucí?
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ja kupuju vzdycky eu distribuci, protoze cena, ale zatim sem nikdy neresil reklamaci
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MESHUGGAH: víš jak jsem psal "neber v potaz Samsungácký akce"?:)))

    bavíme se v teoretické rovině...

    Otázka: má smysl koupit si o třetinu dražší telefon jen proto, že je z CZ distribuce? Stojí ta přidaná hodnota skutečně za to?
    MESHUGGAH
    MESHUGGAH --- ---
    TEKKIT: Připadá mi, že těch 13-15k je normální cena S9, ale oficální MOC u nás je 22k, aby se daly dělat slevy a cashbacky. IMO nemá smysl ho kupovat za 22k - to bych raději vybíral jinde, nebo počkal na další akci (já koupil v akci -5k sleva a -4k cashback k výkupu).

    Ad reklamace moc neporadím, ještě se mi žádný Samsung nerozbil. Ze spolehlivého e-shopu, bych se EU distribuce nebál, ale zrovna v tohle případě si myslím, že budou další akce.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    BUCCI: ok, čili pravděpodobně delší doba vyřízení reklamace...

    Pořád je ale stejně otázka, jestli teda má smysl si ho koupit o třetinu dráž (neber v potaz Samsungácký akce, ale že by sis ho čistě koupil na krámě za plnou) - asi před měsícem byl S9 ofiko za 21k a z EU distribuce za 14k
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    TEKKIT: servis Samsungu 2 dny, u shopu dle zákona až 30 dnů
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SMOKY: hele v čem přesně tenhle problém spočívá? No offence, já to opravdu nikdy nepochopil a rád bych si to konečně ujasnil...

    Řekněme, že si koupím telefon z EU distribuce, z renomovaného eshopu a kamennou prodejnou v Praze (jsem z Prahy)...Na jaký problémy tady narazím v případě poruchy, ve srovnání s tím, kdybych ho měl třeba právě z Datartu?
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    SMOKY: perfekt, maj ho hned v harfe pres ulici. dik za tip!
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    SMOKY: tento?

    DATART | Mobilní telefon Samsung Galaxy S8 - Arctic Silver (SM-G950FZSAETL)
    https://www.datart.cz/Smartphone-Samsung-Galaxy-S8-SM-G950F-stribrna.html
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    HARDCABB: Problem je reklamace, kterou můžeš uplatnit jenom u prodejce a ne u ceskyho Samsungu
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    HARDCABB: Vzal bych S8 v datartu za 11
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    SOJKA: dik, mrknu

    nasel jsem treba S9 za necelejch 13k, je to v tom nejakej hacek nebo se to da normalne vzit? firma to samozrejme kupuje mimo cz/eu, nicmene ma spoustu ok referenci:

    Samsung Galaxy S9 Duos 64GB Midnight Black - Allmobile
    https://www.allmobile.cz/...alaxy-s9/na-dve-sim/samsung_galaxy_s9_duos_64gb_midnight_black-sams9dsbl
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    HARDCABB: Ja koupil v létě S7 a jsem maximálně spokojenej
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    pratele, definitivne mi umira moje S5 po vice jak ctyrech letech verne sluzby, takze rychle potrebuju nahradu. potreboval bych poradit nejaky model uprostred, aby nebyl jak high end (20k za S9 se mi vazne davat nechce) ale zaroven ne nejakou S6 ktera bude za pul roku obsolete a nepouzitelna. existuje aktualne neco takovyho? idealne mezi 10 a 15k?

    predem dik!
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: vidím to stejně! :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jak rozhodne kupuju a zalezi na tom, ktera nejlevnejsi verze bude mit vsechny tri objektivy, tu beru :)
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    tak iPhone za 40k taky není problém (včera jsem se s jedním takovým hrál, když kolegyně upgradovala svůj starý iPhone X 256 GB na XS 512 GB), takže když to za 40k bude mít 1 TB paměť, víc foťáků a zaoblený displej, tak proč ne, kupce si to najde ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam