• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    SMOKY: tento?

    DATART | Mobilní telefon Samsung Galaxy S8 - Arctic Silver (SM-G950FZSAETL)
    https://www.datart.cz/Smartphone-Samsung-Galaxy-S8-SM-G950F-stribrna.html
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    HARDCABB: Problem je reklamace, kterou můžeš uplatnit jenom u prodejce a ne u ceskyho Samsungu
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    HARDCABB: Vzal bych S8 v datartu za 11
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    SOJKA: dik, mrknu

    nasel jsem treba S9 za necelejch 13k, je to v tom nejakej hacek nebo se to da normalne vzit? firma to samozrejme kupuje mimo cz/eu, nicmene ma spoustu ok referenci:

    Samsung Galaxy S9 Duos 64GB Midnight Black - Allmobile
    https://www.allmobile.cz/...alaxy-s9/na-dve-sim/samsung_galaxy_s9_duos_64gb_midnight_black-sams9dsbl
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    HARDCABB: Ja koupil v létě S7 a jsem maximálně spokojenej
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    pratele, definitivne mi umira moje S5 po vice jak ctyrech letech verne sluzby, takze rychle potrebuju nahradu. potreboval bych poradit nejaky model uprostred, aby nebyl jak high end (20k za S9 se mi vazne davat nechce) ale zaroven ne nejakou S6 ktera bude za pul roku obsolete a nepouzitelna. existuje aktualne neco takovyho? idealne mezi 10 a 15k?

    predem dik!
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: vidím to stejně! :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jak rozhodne kupuju a zalezi na tom, ktera nejlevnejsi verze bude mit vsechny tri objektivy, tu beru :)
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    tak iPhone za 40k taky není problém (včera jsem se s jedním takovým hrál, když kolegyně upgradovala svůj starý iPhone X 256 GB na XS 512 GB), takže když to za 40k bude mít 1 TB paměť, víc foťáků a zaoblený displej, tak proč ne, kupce si to najde ;-)
    MASTODONT
    MASTODONT --- ---
    TEKKIT: dobrý komentář takový levný brak za 40 000 si můžou nechat...chci kvalitní mobil a rád si připlatím :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: úplně na konci článku píšou že to do prodeje půjde 8. března...no, ta verze za 40K fakt nevím, "standardní" S10 možná, ale nějaká sleva by docela potěšila... :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Nejdražší Samsung Galaxy S10 má stát 40 tisíc korun. Paměť bude bezedná - iDNES.cz
    https://mobil.idnes.cz/...-datum-predstaveni-vybava-fw9-/telefony.aspx?c=A181222_014209_telefony_ada

    lolek:) 1TB? Komu tohle může za 40k na něco bejt proboha?:))
    btw ví se už kdy to jde do prodeje?, nějak to nemůžu dohledat...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAKALAMAMBA: zkus

    Move Files from Internal Storage to SD Card - Samsung Galaxy J5
    From a Home screen, swipe up then tap Samsung folder.
    Tap My Files.
    From the PHONE section, tap Internal Storage.
    Navigate to the appropriate folder (e.g., DCIM > Camera).
    Tap the Menu icon (located in the upper-right).
    Tap Edit.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LAKALAMAMBA: Samsung to má většinou přes nastavení - aplikace - tam se pak jde na úložiště, změnit, a pak je na výběr místní úložiště nebo karta. Ale nejde to takhle u každé aplikace...
    LAKALAMAMBA
    LAKALAMAMBA --- ---
    Ahoj, vlastním Samsung J5 2016. Koupila jsem si paměťovou kartu a ta bohužel funguje jen na ukládání fotek z fotoapártu.
    V nastavení nikde nevidím možnost,že bych si ma ni mohla ukládat i aplikace.
    Je to běžné? :-(
    PJT
    PJT --- ---
    LSDMASACRE: No on je většinou problém opačnej. Stáhne se aktualizace a ono už to nefunguje. Nebo to nefunguje s nějakou verzí SW kterej máš koupenej, ale u kterýho za aktualizaci aby ti to fungovalo s novým OS dáš 3x cenu celýho zařízení. Nebo to funguje aspoň pomaleji... Aktualizace notebooku v okamžiku kdy člověk stojí před bandou ředitelů a má něco prezentovat je taky příjemnej trapas....

    Každej rozumnej člověk co na počítači nebo telefonu pracuje a ne jen paří hry a posílá hovadinky na facebook ti vyjmenuje milion důvodů, proč je výhodný mít aktualizace pod kontrolou. O korporátním deploymentu aktualizací nebo restrikcím co se verzí OS a kompatibiliy s používaným firemním toolchainem si něco přečti. Zkrátka aktualizovat když je to potřebný, nebo nutný a v době kdy následný škody když to nebude chodit jsou pod kontrolou, ne každej druhej den, když si někdo milion kilometrů daleko vzpomene...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Ohebný mobil od Samsungu bude představen v březnu. Cena bude vysoká
    https://www.svetandroida.cz/...&fbclid=IwAR1u1gDn6-MAQEjzlr4yZlhvjmL4a3HMDvtbCLXYmetsSS6W3QnGofhz4l0

    Ohebný mobil má být asi za pade...no, myslím že S10 to prozatím jistí... :-)
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    RAINBOF: z tohohle pohledu ok, to beru
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LSDMASACRE: nejspis to ze samsung ti postupne ukrajuje z vykonu bloatwarem a za 2y zjistis ze je pomalej byt vzhledem k vybave k tomu neni duvod.
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    nechápu co komu vadí na aktualizacích... já jsem rád za každou a na každou aplikaci. pokud něco nefunguje, stáhnu starší verzi app a je po problémech
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam