• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_LENON: tabulky, dokumenty, tři mailovy klienti, citrix....
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: tak údržbu delam pravidelně a stejně se pri kancelářský práci zadejchá. to je celkem smutný ani ne po dvou letech
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    v čem se ti například občas zadejchává?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: já bych řekl, že ano. Pokud se to občas zadejchá, tak to hod do tovarního nastavení a prováděj pravidelnou maintenance. Ona S8 IMHO není nijak pomalý telefon. Vydrží imho klidně ještě jednu sezónu. Já bych si S9 také nechal ještě s klidem rok dva, ale ty tři objektivy jsou pro mě velké lákadlo, čekám na modulární mobil roky a tohle je alespoň nějaká útěcha.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: takže odpověď na to, že se ten telefon zadejchá, je výměna baterky?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: pokud bych mel soudit dle toho, co pises, tak bych si nechal vymenit baterku a S10 bych vubec neresil, na tyto pozadavky imho zbytecne utraceni.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_LENON: foťák neřeším, s8 pořád fotí líp, než já umim fotit.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    myslíte, že přejít z s8 64hb na s10 6gb 128gb bude rozumný? nebo si mám připlatit? Jako mně sedí ta s8 pořád dobře, ale baterka už začíná bejt utahaná a občas se to zadejchá...
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    DRAGON: Jako osobně Samsung taky moc nemusím :) Na dnešním trhu je čím dál míň telefonu, které mi ničím nevadí.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JAKUBMOKRIS: prosimte, s cim machruje samsung, je uplne nepodstatny, viz problem s reklamaci vnuknuti vody do telefonu. Klasickej problem mezi prodejcem a servisakem, jeden slibi, druhej zamitne.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    TEKKIT: Tuším, že zrovna Samsung garantuje snad 98% kapacitu po 500 cyklech nebo tak nějak. Už je to nějakej čas, co s tím kdesi machrovali, ale pamatuju si, že jsem byl celkem paf z toho.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: tjn, vtipný bylo jak tohle měli jeden čas Xperie:) kampaň jak s tím plavou lidi pod vodou a časem se vytratila nejen ta reklama, ale postupně to mizelo i ze specifikací:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: tak proc by to nerikali, kdyz pulka ovci (cti zakazniku) rekne "ahaa, hm, tak to mam smulu" a vycaluje prachy. Taky bys na ne sral.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Nicméně abych to nějak vypointoval: zkrátka upřednostňuji telefon nový, před používaným. I když si plně uvědomuji že před "vadným kusem" nemáš žádnou jistotu, tak...

    Možná tak po mojí mámě, která ho má doma na stole prakticky jako pevnou linku:) Ale mámin model náročnýho uživatele neuspokojí abych tak řekl:D
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: tjn, hlavně je strašný, když ti řeknou "no IP68 to sice má, ale to nic neznamená...".://
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: to je ta s7, ktera ma mit IP68 a nezvladla dest v kapse, fakt smesny tyhlety kraviny resit, jako zakaznik co za telefon da 20 litru...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SONIC:
    DRAGON: to jsem vůbec netušil:O Myslel jsem že i na tu kapacitu je to 2 roky. I když je to zboží co podléhá opotřebení, takže dva roky to prostě musí dát...Tak přicházejí básníci o iluze:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: no a ještě ti jeden přece vyplavil déšť nebo jak:) Ty nosíš smůlu těm mobilům:)))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: to je tak vzdycky, i kdyz kupujes novej v alze napriklad
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ja? v zivote mi telefon neupadl, ty vole :) to ze mi telefon skoro zapali nove koupena nabijecka, tak to asi uplne nejde za mnou. Kazdopadne ten telefon je jako novej, i na to mam papir ze samsung servisu, kdy mi delali diagnostiku po tom incidentu s ohnickem :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam