• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    E42
    E42 --- ---
    SHADDIE: Servis ti věší bulíky. Android by nikdy neměl dopustit, aby jakákoli aplikace (bez oprávnění roota) restartovala telefon, ať už schválně, nebo v důsledku chyby. Pokud se tak děje, je to jednoznačně vada HW nebo SW telefonu, ale každopádně za ni výrobce odpovídá.
    Mně to třeba Nexus 6 občas dělá taky, ale vím celkem s jistotou, že to je vinou opravdu velmi staré baterie.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    DEB: a jak často?
    DEB
    DEB --- ---
    SHADDIE: te asi nepotesim ale ja ho mela 14 dni jako pracovni, nemela naistalovano zhola nic a delal to taky
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    DRAGON: v továrním nastavení jsem to měl v pondělí a nainstaloval jsem si tam appky, co nejčastěji používám a obnovil fotky a sms ze zálohy.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SHADDIE: ja bych to dal do továrního nastavení, den dva bych to posoroval jestli se to deje zas a kdyžtak bych to hned reklamoval
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    Zdravím, nedokáže mi někdo poradit? Mám tři týdny starý Samsung A7 (SM-A750FN/DS) a každý dva dny se mi samovolně restartuje zničeho nic, ať už na něm něco dělám nebo ne. Automatický restart nastavený nemám. Na technický podpoře, v prodejně Samsung, i přes Samsung Members poradnu se nezmohli na jinou radu než: sledovat která appka to působí a postupně je odinstalovávat...což nechápu jak mám udělat, nebo pustit to v safemodu a pozorovat jestli se to děje aby se vyloučily appky třetích stran (což by znamenalo dva, tři dny čekat bez whatsappu a telegramu, který pracovně potřebuju, jestli se to stane nebo ne) nebo pak provést reset do továrního nastavení. Což teda jsem absolvoval a obnovil si telefon ze zálohy smart switch. To bylo v pondělí. A dneska se ten krám zase večer restartoval, zrovna, když jsem měl puštěný youtube. Nevíte někdo, co se s tím dá dělat?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: proste bude mit dve cocky, je jedno ktera bude hlavni, to je imho nepodstatny detail, tlacitkem na obrazovce si je budes prepinat, mezi 52mm a 26mm.
    Jdi se nekam podivat na A9 resp A7, ma to same
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: chápu správně že ten S10E bude mít vzadu jeden objektiv hlavní a druhý wide?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: tak tak daleko jsem nedocetl. a navic mám vás nyxaky, co ovladaj samsungFU líp než já. ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: use the force, luke, sekce SIM :)

    Samsung Galaxy S10 - Full phone specifications
    https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s10-9536.php
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_LENON: s9 uz je. vim. ale kdyz jsem si kupoval s8 taky nebyly...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: ne. selficka si s tim fakt nedělám. :) bejt na telefonu je tak 30% myho zaměstnání.

    btw, bude duos? mam mobily dva.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: tohle neni uplne malo. Tak to pak chapu, to meni trosku to, cos napsal, asi si udelej radost :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    co to znamená "zadejchá"?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_LENON: tabulky, dokumenty, tři mailovy klienti, citrix....
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: tak údržbu delam pravidelně a stejně se pri kancelářský práci zadejchá. to je celkem smutný ani ne po dvou letech
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    v čem se ti například občas zadejchává?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: já bych řekl, že ano. Pokud se to občas zadejchá, tak to hod do tovarního nastavení a prováděj pravidelnou maintenance. Ona S8 IMHO není nijak pomalý telefon. Vydrží imho klidně ještě jednu sezónu. Já bych si S9 také nechal ještě s klidem rok dva, ale ty tři objektivy jsou pro mě velké lákadlo, čekám na modulární mobil roky a tohle je alespoň nějaká útěcha.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: takže odpověď na to, že se ten telefon zadejchá, je výměna baterky?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: pokud bych mel soudit dle toho, co pises, tak bych si nechal vymenit baterku a S10 bych vubec neresil, na tyto pozadavky imho zbytecne utraceni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam