• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEB: dobry den, ja se hrozne omlouvam, ale ja ho nasla v tuk tuku, uf!! tak ten pripad prosim zruste, diky a nashledanou :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SHADDIE: To mě moc nenapadá co by tam mohlo vadit. Ale jestli máš ty věci na cloudu tak můžeš zkusit z nabídky že postahuje všechno jako to bylo na předchozím telefonu. A uvidíš jestli to bude nějaký rozdíl...
    DEB
    DEB --- ---
    DRAGON: bohuzel uz maji v pojistovne info ze jsem mimo cr protoze jsem jim volala co v ramci pojisteni potrebuji za dokumenty
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SHADDIE: to vůbec netuším, já jsem technicky dost slabej:/ Ale ta představa že si pokaždý dělám to nastavení...omg
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    TEKKIT: no jsem pěkně nasranej... napadá mě poslední věc - pokaždé udělám (po resetu i opravě,kdy šel do továrního nastavení) obnovení ze zálohy smart switch z sd karty, kterou jsem měl ještě v sony xperia z5 compact... možná na tý kartě je něco, co by to mohlo způsobovat. je to možný?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SHADDIE: to je strašný tvl...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SHADDIE: tak jsem dal telefon do servisu vodafone (ječná ulice), uznali reklamaci a provedli opravu,prej to byl hw, systémová deska vyměněna. to bylo v úterý. dneska je čtvrtek a hádejte co ten krám udělal? restartoval se... asi jim to zítra hodím na hlavu a budu požadovat novej telefon. dneska je to měsíc, co ho mám a už jsem třikrát nastavoval celej telefon...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEB: normalne se na to vykasli, pockej do CR, zajdi za fizlama ze ti nekdo v autobuse ukrad telefon a ze potrebujes papir pro operatora a ten fizl papir zanes k operatorovi a fuck it.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DEB: no blokování IMEI by se mohlo řešit s místním operátorem na základě potvrzení o odcizení od policie... ono blokování je jen v rámci operátora a max. jejich kooperace v rámci státu, takže to bude ještě oříšek, hromada pojišťoven chce právě doklad o blokaci, což je téměř blbost...
    DEB
    DEB --- ---
    tak a jeste jedna otazka, neda se nejak zablokovat IMEI aniz bych musela kontaktovat policii? v cr mi to nezablokuji ponevadz telefon byl odcizen mimo cr ale tady na sri lance se to zda jako nemozny ukol, psani dopisu a tak, report od policie pro pojistovnu mam, ale potrebuju i doklad o zablokovani IMEI
    nejaky napad?
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    SONIC: jo, já taky ne :-) ale pokud se nepletu, tak byste tenhle zásah měli dělat jen pokud zákazník dokáže vlastnictví. Což zloděj obvykle nemůže ;-)
    SONIC
    SONIC --- ---
    KIDLI: jasne ze ofiko..normalne smlouva o provedeni prace a odeslany do EET.. :) nevidim v tom problem..
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    KIDLI: hele je to přes půl roku, prostě jsem hledal v googlu a jeden z návodů byl pěkně popsanej..., případně jsou i na youtube...
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    BUCCI: Ale klidně mi pošli podle kterého návodu jsi postupoval a já to na obou zkusím s posledním SW ;-)
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    BUCCI: Jo, může být, nezkoušel jsem všechny. Ska nešly podle toho co je na webu určitě a bude do toho kecat i verze Androidu
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    KIDLI: J5 2017 a A7 2018 jsem podle návodu dal
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    BUCCI: Na Samsungy ty návody povětšinou nefungují vůbec, protože v nějakym kroku chtějí zapnout klávesnici a to neprojde
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    SONIC: jo, ale z účtem nebo záručákem. Teda pokud to děláte ofiko ;-)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    KIDLI: jde, podle návodu na netu... je to model od modelu, ale někde je to fakt sranda, někde složitější... ale jde to
    DEB
    DEB --- ---
    SONIC: tak snad to na sri lance umi a uzijou si tu novej phone :))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam