• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    SONIC
    SONIC --- ---
    DEB:
    KIDLI: FRP (factory reser protect) nebo chete li blokace google uctem de normalne odblokovat..my to delame za 800 czk..
    DEB
    DEB --- ---
    KIDLI: takze mu je k nicemu, jedine na nahradni dily :)))))
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    I po factory resetu jinak než z menu se tam nedostane. Telefon bude vyžadovat google účet původního majitele a to, pokud vím, jednoduše obejít nejde.
    DEB
    DEB --- ---
    NEVILL: to uz mam samozrejme
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DEB: Co se dá dělat no, každopádně si raději změň hesla, pro jistotu...
    DEB
    DEB --- ---
    NEVILL: Google ho vyhledá ale poslední lokace před 3 hodinama doma

    Ale dekuju za pomoc
    DEB
    DEB --- ---
    DEB: nejspis
    DEB
    DEB --- ---
    DEB: vypnutý nejde vyhledat ale smazat data jdou
    DEB
    DEB --- ---
    NEVILL: tak mám, je to v telefonu automaticky, ale telefon je vypnutý takže stejně nic
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DEB: A co ta obdobná funkce od Googlu, není možné že bys to měla přihlášené? Z toho to taky jde zablokovat a vymazat.

    https://www.google.com/android/find?hl=cs
    DEB
    DEB --- ---
    NEVILL: zřejmě neměla, ten telefon jsem měla ani ne měsíc
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DEB: Jestli jsi tam měla nastavené Find my mobile, tak by to mělo jít na dálku zamknout a vymazat. Tady je k tomu něco od Samsungu:

    What to do if you lost your Samsung Mobile?(Only applicable for certain handsets) | Samsung Support India
    https://www.samsung.com/...-do-if-you-lost-your-samsung-mobile-only-applicable-for-certain-handsets/

    Jinak odemknout by to jít zřejmě nemělo, jedině že by to člověk dal do továrního nastavení jak píšeš, ale tím by všechno smazal takže do tvých aplikací by se dostat neměl...
    DEB
    DEB --- ---
    DEB: *nejak dostat do telefonu
    Pardon píšu na iphonu a fakt mi to nejde
    DEB
    DEB --- ---
    Samsung s9+ pokud byl ukraden a dotyčný nemá můj prst a můj obličej a ani kód muže se přes to nějak dostatek telefonu? nebo to jde pouze přes tovární nastavení což ale zamezi užívání aplikaci?
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    DEB: jo, to mám taky tak.
    DEB
    DEB --- ---
    SHADDIE: ob dva tri dny tusim
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    E42: po posledním restartu jsem přes samsung members odeslal log o chybě. snad z toho něco vyčtou.
    E42
    E42 --- ---
    SHADDIE: Servis ti věší bulíky. Android by nikdy neměl dopustit, aby jakákoli aplikace (bez oprávnění roota) restartovala telefon, ať už schválně, nebo v důsledku chyby. Pokud se tak děje, je to jednoznačně vada HW nebo SW telefonu, ale každopádně za ni výrobce odpovídá.
    Mně to třeba Nexus 6 občas dělá taky, ale vím celkem s jistotou, že to je vinou opravdu velmi staré baterie.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    DEB: a jak často?
    DEB
    DEB --- ---
    SHADDIE: te asi nepotesim ale ja ho mela 14 dni jako pracovni, nemela naistalovano zhola nic a delal to taky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam