• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: když mi maník vyprávěl o tý vodotěsnosti tak jsem ti ho chtěl dát k telefonu:) Ale neříkal jsem nic:D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: S10e stoji 19 litru, ty pocitas s 13, tzn ty si myslis, ze ti daji za S7 sest tisic? Kdyz mne nabidl Samsung na protiucet 6500? Nebo to prodavas nekomu mimo Samsung? A on ti za to da 6 litru? Chci na toho cloveka kontakt a hned mu nabidnu moji s9! :))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ještě zajímavost: mají už od výrobce fólii na display - to jsem nevěděl
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ten druhej bod dostanes odemne podrobne hned jak to vyjde, tim si bud jist :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    eh...neříkal jsem kdysi náhodou že tel max do 10k?:))) yeah sure:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    takže moje strategie je takováhle:

    - počkám si na recenze, ale nečekám že by byl problém
    - počkám si na fototest někoho kdo tomu rozumí mezi S10e a S9

    pokud bude vše jak předpokládám, tak si počkám na klasickou samsung cashback akci ( cca 3-4 měsíce jsme se shodli s prodejcem) a beru S10e. Předpokládám že bych se mohl včetně výkupu S7 dostat někam na 13k což už je pro mě přijatelný...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    jinak nevím, najednou jsem tam stál a pořádně nevěděl co zkoušet...V Galerii máš mraky předpřipravených fotek, co imho nevypovídají o ničem - ale byly samozřejmě fantastický

    Zdály se mi strašně hnusný ikonky, ale pak mi došlo že to je asi Android 9 a vy jste na to zvyklý
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    JOHN_LENON:
    - oproti mé S7 to teda lítá jak blázen (a to když si ještě představím když povyházíš a zakážeš nesmysly)
    - fotka z s10e oproti s7 čistější, ostřejší a taková řekl bych barevnější
    - uspávací tlačítko je trochu výš, ale pro mě je to naopak lepší
    - průstřely vypadají skvěle, nevím co kdo má:))

    S10 se mi líbí ze všech nejvíc, i (subjektivně) nejlíp sedne do ruky - ale těch 5k navíc bych asi nedal
    S10e - můj favorit. Stejně velká jak S7, placatý display...akorát oproti tý S10 nemá tak ladný křivky, to S10 má prostě (jak řekl Steve Jobs z takový trapný firmičky) chuť olíznout:D
    S10+ jsem moc nezkoumal protože vím že do ní určitě nepůjdu. Na mě je moc velká a u ní jediné by mi vadilo i to uspávací tlačítko (při držení pravou rukou na něj skoro palcem nedosáhnu)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TEKKIT: a?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    JOHN_LENON: právě se s nima laskám v OC Chodov!
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: i soft je celkově trochu jiný údajně
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: neni to moc dulezity, ale: ty mobily na ukazku jsou jine nez ty, ktere nakonec pujdou zakaznikum. Maji jine typy a velikost pameti.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Hádat se kvůli telefonu. Ts ts ts...

    Hele a má už ho tu někdo? S10? Mně můj dvorní dodavatel v pondělí nabízel, že mi přiveze S10 a S10+ na ukázku. Ale bohužel jsem na to neměl čas. Zajímaly by mě subjektivní dojmy a ne reklamní kecy.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Noční Praha na fotografiích ze Samsung Galaxy S10+. Jak fotí novinka?
    https://www.svetandroida.cz/samsung-galaxy-s10-fotografie-nocni-praha/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEB: jo, ted mi doslo, v tom pripade s tebou souhlasim, je to ufo :)) (a zbytecny)
    SONIC
    SONIC --- ---
    DRAGON: covece to je divny s tim LCD..vyfot mi to :) chci videt.. nema na tom naky ochranny sklo nalepeny s okrajema ? co se tyce reklamace tak jestli to funguje a on si to prevzal po oprave a stvrdil to podpisem ze to je OK tak zalezi na ochote servisu asi..

    Jinak dily jsou celkově co se zadaří - někde je kontakt na autorizovanej servis kterej s nama kamosi a je ochotnej neco poslat nekteri dodavatele maj origo dily na neco sezenes jenom druhovyrobu..zrovna u samsungu se nam dari (u LCD) temer 100% shanet origo..totez huawei (samozrejme zalezi na stari pristroje po naky dobe uz origo proste nevyrabej a beres co je ostatniho)...na apple treba nesezenes vubec nic origo..jako ze vubec...to je vsechno druhovyroba v ruznejch kvalitach z ruznejch zdroju popripade repasy (prelepany neorigo skla na modulech kde LCD prezilo)...pak dame i zakaznikovy obcas vybrat jestli chce vyblity barvy za babku nebo nadheru za vic..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    E42: arogantni ses dost, pravniku :)
    SONIC: to bys mohl poradit: kamosovi v servisu vymenovali prasklej display na S7 a od ty doby ten jeho bezrameckovej display ma kolem sebe ramecek. Je to reklamovatelny nebo muze servis pouzit i jiny typy skel, ktery treba nejsou presne stejny jako original? Mne to prijde, ze mu z toho udelali uplne jinej pristroj, vypada to divne. Pouzivate na opravy originalni veci nebo co kde na netu koupite? jestli to neni tajny teda ;)
    E42
    E42 --- ---
    SONIC: Když napíšeš "tri stejny UZNANY zavady = vraceni penez", mohlo by z toho vyplývat (proto je to zavádějící), že uznání závady servisem je podmínka pro existenci práva na odstoupení od smlouvy a vrácení peněz. Takovou podmínku ale zákon (ani judikatura) nestanoví, a pokud na takovém výkladu bude servis (či spíš prodejce) trvat, soud mu to dost vehementně vysvětlí.
    Dál bych do toho ale nezabrušoval, budu si o tom jako právník s dovolením myslet svoje.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SONIC: super, i takový kontakt se hodí:)
    SONIC
    SONIC --- ---
    E42: je to prave uplne jasny...reseni o opravnenosti reklamace popripade zamitnuti je uz jina zalezitost..posuzovani (jestli bylo opravnene nebo neopravnene zamitnuto) muzes honit pres COIKY soudni znalce soudy ale to nemeni nic na skalopevny veci 3x stejna nebo 4x ruzna uznana vada..jestli servis potreti zamitne stejnou vadu kterou predtim 2x uznal tak ma samozrejme zakaznik pravo nesouhlasit a muze podniknout jaky kroky chce..


    TEKKIT: no delam do nich spis pajkou a horkym vzduchem :) dybys potreboval opravu odblok atd tak se urcite domluvime ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam