• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: jj, presne jak pises, lepsi hodne nez nic :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Asi, zapnutý to mám, i konkrétně pro Nyxdroid, ale prostě to nějak nejde. Ono vůbec ta oznámení nejdou úplně u všeho, jak mě dřív štvalo že mi S7 pořád bliká, teď si říkám že lepší než nic... to je ta věčná lidská nespokojenost... :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEB: No prave :(
    DEB
    DEB --- ---
    TEKKIT: ze nepoznas, ze ti prisla zprava, pokud mas neaktivni displej

    DRAGON: taky by me to sralo ja rozlisuju i barvy podle appky
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: co to v praxi znamená?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    mne na ty s10 neskutečně sere absence diody :/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: vcera to jeste chodilo, ale dneska neprislo ani jedno. Imho trabl v nyxdroidu.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DEB: jasný to je každýho věc - spíše pro zajímavost
    DEB
    DEB --- ---
    TEKKIT: to mi je asi jedno
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Hele, fungují vám na S10 oznámení z Nyxdroidu? Jako zapnutý je mám, ale u zprávy ani odpovědi se mi žádné oznámení nezobrazí/neozve...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DEB: Obecně černá tapeta či tmavší pozadí všeho možného je zažité jako jistá cesta k úspoře. Znovu musíme zdůraznit, že záleží na typu displeje – černá tapeta a locksreen LCD displeji nepomohou. Naopak u AMOLED mohou mít velký vliv – pozadí plochy a zamykací obrazovky vidíme na telefonu vůbec nejčastěji. Vyberte si tedy tapetu s laděním do černé nebo tmavých barev obecně. Stejně zvolte i pozadí zamykací obrazovky.

    3 tipy, jak prodloužit výdrž telefonu s AMOLED displejem
    https://www.svetandroida.cz/amoled-tipy-vydrz/
    DEB
    DEB --- ---
    zajímavý, já zrovna včera trávila večer hledáním bílého pozadí, a vhodných ikonek, poprvé v životě jsem zvolila světlý nad tmavým nastavení tématu telefonu ponevadz mě štve jak některý aplikace nemají dark theme option a pak to všechno vypadá blbe dohromady a připadám si ted jak kdyz mám telefon z Matrixu, ta základní plocha kde stojí neo s morpheusem a vybírají si třeba zbraně :))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: mam vyzkouseno, ze zeny pouzivaji wallpaper ne jako plochu, ale jako obrazek :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: já taky ne!

    Pro mně to je nej i jak je to přehledný...Žena tam má dycky strakatou fotku, že některý ikonky už podle mně léta neviděla:D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ja v zivote nemel nic jinyho nez cernou plochu jako wallpaper, na Amoledu :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: LOL:D závist!

    (a hlavně teda Amoledy jsou samozřejmě v černý nejlepší, i je to prý nejšetrnější)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: top :D

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Tapety pro otvor v displeji můžete stahovat v Galaxy Store od Samsungu
    https://www.svetandroida.cz/tapety-prustrel-samsung-galaxy-store/

    ...ne že by mi ten tolik skloňovaný průstřel nějak vadil...nechápu ten humbuk kolem toho
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: !

    no mi zase připadá, že Pixel nemá takovou kresbu v detailech
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: neee, to sem nemel videt, ted vidim, jak hnusny HDR efekt ma ta S10 (totalne prehnany ve stinech :(( tak to nedik teda ;))
    DEB: v klidu, snazim se ti pomoct :) mas nekde ty podminky u alzy? to myslim klapne. Pokud tam jasne uvadeji, ze mas narok na dve opravy (rozmlaceni/ukradeni etc), tak to nemuzou uzavrit odebranim pojistky na tvuj telefon. Uka podminky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam