• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: nezaujala mne, no. Nesedli jsme si. Muj finger print ma asi nejaky problem s tim snimacem a asi zkusim tu nokii s peti fotaky.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: wtf? :O
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Kdyby měl někdo zájem, budu mít na prodej novou Samsung S10 128GB černá, česká distribuce, koupeno v Alza.cz

    puvodní cena 23 499 Kč
    cena 21000,-

    Samsung Galaxy S10 Dual SIM 128GB černá - Mobilní telefon | Alza.cz
    Samsung Galaxy S10 Dual SIM 128GB černá - Mobilní telefon | Alza.cz
    https://www.alza.cz/samsung-galaxy-s10-dual-sim?dq=5550322
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DWAY: Už je mám, asi před hodinou to přivezla PPL. Jako první dojem docela dobrý, v uších mi kupodivu drží a jsou i docela pohodlné. Po zvukové stránce...jako žádná audiofilská sluchátka to nejsou, ale myslím že to s nimi chvíli zkusím...
    DWAY
    DWAY --- ---
    NEVILL: a moje zatim nic :/
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Samsung bonus píše že sluchátka jsou na cestě, doufám že to není apríl... :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Nastavení - O telefonu a hned ta první věc co je pod ní tlačítko "upravit", nejspíš tam bude jako default název Galaxy S10
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    netušíte prosím vás kde si na Samsung S10 nastavím jméno zařízení pro Bluetooth?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    každopádně se mi zdá, že moje strategie počkat cca půl roku, bude mít nejen tu výhodu že to bude levnější, ale zároveň už budu mít ten systém krásně odladěný:))

    Váš Stratég:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: jsem to říkal....

    "Druhou zajímavou novinkou, která se chystá, je speciální noční režim pro fotoaparát. Samsung telefony už jej sice umí, ale nejedná se o stejný druh technologie, jako má Pixel anebo Huawei. Noční režim se aktivuje automaticky, což jde vidět i na horších výsledcích. Brzy se máme dočkat speciálního manuálního režimu, se kterým se mají dělat perfektní noční fotografie srovnatelné s konkurencí."

    Příští aktualizace může vylepšit Galaxy S10. Jaké novinky se chystají?
    https://www.svetandroida.cz/aktualizace-vylepsit-samsung-galaxy-s10/
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DWAY: Já nepsal, že jsem každý rok kupoval novej, ale vždy když jsem kupoval tak nejlepší. Měl jsem G2 G4 G5 G6 a G8. Chtěl jsem G10, ale vezmu na podzim nový iPhone.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DUCATIMONSTER: no tak pokud si kazdy rok koupis novy telefon, tak te nemuze postihnout, ze starsi verze zpomalily.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DWAY: Jakto?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MA747: huh:O
    MA747
    MA747 --- ---
    TEKKIT: na technetu jsou z P30 Pro fotky 1:1 a docela zírám.
    Zabiják kompaktních fotoaparátů přichází. Snímky z huaweie nemají konkurenci - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/mobil/telefony/huawei-p30-pro-premiera-predstaveni.A190326_101106_telefony_vok
    PEKK
    PEKK --- ---
    cheche...to musím vyzkoušet...sice Namibie bude mít asi lehce nižší světelné znečištění, ale i tak by to mělo bejt dost dobrý podle toho co tu vidím:))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    z toho iphonu tak teda dělají totální sračku co?:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: mno, jak se to vezme, zalezi na co se ptas... pokud na velikost, tak je takovy ne pro vsechny lidi znamy fakt, ze pro foceni nekterych galaxii nepotrebujes zadny extra dlouhy ohniska, ono je to asi prekvapeni, ale treba takova M31 galaxie v Andromede, nam galaxie nejblizsi, je na nasi obloze vetsi nez Mesic ;) spis potrebujes naprosto nulovy znecisteni (abys videl treba prachova ramena) a para. montaz, ktera je bude na pohybujici se obloze sledovat a ty tak muzes (multi)exponovat na delsi casy.
    Smozrejme a nektery je kratkej i Hubble, ale o tom rec neni, dle ty prezentacni fotky :) asi cinani vymysleli jak v mobilu posunovat svetelna spektra a umi resit problem s infracervenym zarenim... coz teda vubec neznamena, ze bych ty prezentacni fotce P30 Pro veril :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: jejich foťák obsahuje hvězdářský dalekohled, nebo tak něco? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam