• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DWAY
    DWAY --- ---
    DUCATIMONSTER: no tak pokud si kazdy rok koupis novy telefon, tak te nemuze postihnout, ze starsi verze zpomalily.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DWAY: Jakto?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MA747: huh:O
    MA747
    MA747 --- ---
    TEKKIT: na technetu jsou z P30 Pro fotky 1:1 a docela zírám.
    Zabiják kompaktních fotoaparátů přichází. Snímky z huaweie nemají konkurenci - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/mobil/telefony/huawei-p30-pro-premiera-predstaveni.A190326_101106_telefony_vok
    PEKK
    PEKK --- ---
    cheche...to musím vyzkoušet...sice Namibie bude mít asi lehce nižší světelné znečištění, ale i tak by to mělo bejt dost dobrý podle toho co tu vidím:))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    z toho iphonu tak teda dělají totální sračku co?:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: mno, jak se to vezme, zalezi na co se ptas... pokud na velikost, tak je takovy ne pro vsechny lidi znamy fakt, ze pro foceni nekterych galaxii nepotrebujes zadny extra dlouhy ohniska, ono je to asi prekvapeni, ale treba takova M31 galaxie v Andromede, nam galaxie nejblizsi, je na nasi obloze vetsi nez Mesic ;) spis potrebujes naprosto nulovy znecisteni (abys videl treba prachova ramena) a para. montaz, ktera je bude na pohybujici se obloze sledovat a ty tak muzes (multi)exponovat na delsi casy.
    Smozrejme a nektery je kratkej i Hubble, ale o tom rec neni, dle ty prezentacni fotky :) asi cinani vymysleli jak v mobilu posunovat svetelna spektra a umi resit problem s infracervenym zarenim... coz teda vubec neznamena, ze bych ty prezentacni fotce P30 Pro veril :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: jejich foťák obsahuje hvězdářský dalekohled, nebo tak něco? :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Číňanova drzost nezná mezí! Prej "jmenuje se Galaxy, ale Galaxii vyfotit neumí"!

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    KRYGLIK: přesně
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KRYGLIK: ale pokud to je skutečně takto, tak se asi dá očekávat nějaká aktualizace SW přímo od samsungu ne? Když uvidí že je to s jiným SW lepší
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    TEKKIT: ne, to je nejaka verejna orezana verze... to co udelali v tom videu je, ze vzali aplikaci pro kameru z pixelu
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    DRAGON: mel Qualcomma... bohuzel pro Exynos to myslim nikdo nenaportoval (zatim?)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: vtipny, ze Google Camera nejde na S10 s Pie nainstalovat, pise, ze je to nekompatibilni :) jak to sakra do toho telefonu dostal? :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    docela zajímavost:

    Samsung Galaxy S10 with the Google Camera App and Night Sight - What a difference!
    https://www.youtube.com/watch?v=4KxB5lrvB_E
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: tak snad. to byla teda zlověstná zpráva...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    mne taky vydrzi mnohem vic nez mi vydrzela S9, aspon subjektivni pocit, S9 sem musel vecer nabijet, S10 mi vydrzi v pohode i pristi dopoledne
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: tak zlý to neni...na 100% jsem měl S10 včera v osm ráno, teď jsem na 31%
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Galaxy S10 s Exynosem trápí rychle se vybíjející baterie | Svět mobilně
    https://www.svetmobilne.cz/galaxy-s10-s-exynosem-trapi-rychle-se-vybijejici-baterie/7467
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam